[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4183: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4185: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4186: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4187: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
www.revolution.lv || Xbox360, Playstation3, WiiU • View topic - R.lv gada spēle/s 2010!!!

R.lv gada spēle/s 2010!!!

Ar geimingu saistīts offtopic. Pārējās platformas. Emulācija. Tev ir Mac, PC vai paštaisīta konsole?
User avatar
Jumanji
 
Posts: 131
Joined: Jan 22nd, '08, 17:36

R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby Jumanji » Dec 17th, '10, 13:24

Sveiki dārgie.

miniievads
Tā kā karlik ir ieaudzis vāczemē, bet kaarliitys metis savu spēļu-žurnālistikas karjeru pie malas, tad R.lv ir palicis bez gada noslēguma spēļu balsojuma... bet ne ilgāk!

Esence
2008. gada tops man patika vairāk, tad, izmantojot iespēju (ka nevienam nekas īsti nav sakāms), nolēmu ierosināt 2010. gada labāko spēļu balsojumu pēc šī standarta.

Tātad noteikumi (karlik'a kopīraits):

Neņemot vērā platformu un mīlestību pret to, katrs sastādīsim “2010. gada Top 10 spēles” sarakstu (var arī piekabināt teikumu par to, kādēļ mums šī spēle ieņem attiecīgo vietu mūsu top 10), kā arī nelielu speciālo nomināciju sarakstiņu ar spēlēm, kas varbūt netika topā, bet izcēlās ar kādu elementu. Pēc iespējas, pieliekam pa bildei, kas ataino kādu atslēgas momentu no spēles. To visu mēs darām līdz 2011. gada 9. janvārim. (pēc tam es ieurbšos ekselī un mēģināšu savilkt dažādus rezultātus).

Vēl vieni noteikumi:
1. Spēlei ir jābūt iznākušai 2010. gadā (lōģiski)
2. Jūs esat pietiekami informēts par spēli, tās sižetu, esat to spēlējuši.
3. Spēles topā sakārtojamas dilstošā secībā sākot ar desmitās vietas ieguvēju un beidzot ar pirmās vietas ieguvēju.
4. Bilžu izmēri un ievietošana atbilst foruma lietošanas noteikumiem.

Revolution.lv gada spēle tiks noteikta pēc kopējā savākto punktu skaita. Proti, desmitā vieta iegūst 1 punktu, devītā - 2, pirmā visus 10. Tā spēle, kas savāks visvairāk punktus arī būs revolution.lv 2010. gada spēle numur 1!

Lūgums pie norādītās spēles minēt arī platformu.
Piemērs varētu būt: 10. Civilization 1, (PC).

Speciālās nominācijas:

Labākais spēles stāsts:
Labākā mūzika spēlē:
Labākais spēles varonis:
Labākā spēles grafika:
Gada pozitīvais pārsteigums:
Lielākā gada vilšanās:
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle:
[jaunums]Gaidītākā 2011. gada spēle:

iedvesmu (vai nostaļģiju) varat iegūt apskatot

UPD: ņemot vērā, ka daudzi ir palikuši pavisam pieauguši un nespēj atrast 10 atzīmēšanas cienīgas spēles, tad, iespējams, vērtēšanas kritēriji būs nedaudz savādāki. Atjaunošu info, tikko kā būšu nonācis pie slēdziena (drīkst ieteikt risinājumus vai protestēt).
Galvenais apsvērums ir tāds, ka manuprāt nevar vienādi daudz punktus saņemt spēle, kas ir 3. vietā cilvēkam, kas ir spēlējis tikai 3. spēles (jo tad tā ne tikai sanāk 3. labākā, bet arī sliktākā no atzīmētajām), ar 3. labākos spēli tam, kas ir atzīmējis 10.
Pagaidām man ir vairāki varianti, kā rēķināt gala iznākumu - paspēlēšos ar tiem un skatīšos, kurš, manuprāt, piedāvā objektīvāko gala rezultātu.
Last edited by Jumanji on Dec 22nd, '10, 17:26, edited 1 time in total.

User avatar
Brock
Forum Admin
 
Posts: 1010
Joined: Jan 22nd, '08, 18:28

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby Brock » Dec 17th, '10, 15:16

10. Aliens Vs Predator (PC, X360)
Vecais labais jaunās krāsās. Trūkumi - ļoti īss geims un multiplayer, kas senāk bija episki labs, tagad ir episki tukšs, jo neviens negrib spēlēt AvP multi, ja ir jāspēlē CoD.
9. Lara Croft and the Guardian of Light (X360)
Iespējams šis ir labākais pēdējā laika TR geims kāds iznācis, lai arī jau tagad zināms, ka Crystel Dynamics jau taisa jaunu sērijas reboot, kas būs more gritty and bloody and shit. Katrā ziņā iesaku šo spēli jebkuram TR un ne tikai fanam.
8. Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction (X360)
Labs turpinājums sērijai, tikai man pietrūka nedaudz opcijas iziet spēles misijas 100% izmantojot Stealth. Tomēr man SC sērija vairāk asociējas ar stealth gameplay nevis Bauera stila dodam pa seju vispirms un tad jautājamus uzdodam. Katrā ziņā mark and execute kā arī last known position fīčas ir kā reiz veinas no labajām lietām, kas tika ieviesta spēlē.
7. Darksiders (x360)
Ļoti burvīgs geims. Apvieno God of War un nedaudz adventure elementus. Katrā ziņā šim noteikti gaidu sīkvelu, jo story kā reiz labi radīts, lai to izspēlētu tālāk.
6. Battlefield: Bad Company 2 (PC)
Nav iziets, ja godīgi, tad single player tik tā intro iziets, toties domāju šīm spēlēm visa sāls ir multiplayer un tas ir brīnišķīgs. Katrā ziņā beidzot jūtu, ka BF pilnīgi iespējams, ja turpinās uzlaboties, nogāzīs CoD no troņa (katrā ziņā pēc IW pazušānas no CoD izstrādes). Pie tam šī ir viena no tām spēlēm, kur sāc apjaust cik šī konsoļu paaudze jau ir veca, kad esi to spēlējis uz PC un redzējis, kā tai ir jāizskatās tagad. Katrā ziņā true HD ir uz PC :D
5. Amnesia: The Dark Descent (PC)
Aizmirstiet visādus Silent Hill utt, jo tie uz Amnesia fona ir bērnu pasaciņas nevis šausmenes. Salīdzinoši paīss geims, bet laikam pat visstiprāko nervu īpašnieku sabaidīs. Iesaku paskatīties youtube video, lai saprastu kādas šausmes cilvēkos izraisa tā spēle.
4. Halo Reach (x360)
Halo paliek Halo. Ar uzlabotāku grafiku (joprojām gan ne tuvu nav the best šajā ziņā), ar uzlabotu vadību, uzlabotu multiplayer, uzlabotu sava spartāņa kastomizāciju un beidzot parādot kā tas viss konflikts sākās un kāpēc Master Chief ir Master Chief un kas tik special bija tai planētai Reach.
3. StarCraft II: Wings of Liberty (PC)
Viennozīmīgi gada pc only mega geims, kas spīd visos aspektos: single player kampaņa, multiplayer, grafiski, tehnoloģiski (battle.net and shit) utt. Blizzard pierāda joprojām, ka arī PC platformā var pelnīt biljonus, ja veido to, ko vajag un ko attiecīgie geimeri grib redzēt.
2. Red Dead Redemption (x360)
Laikam pirmais vesterns pēc ilgiem laikiem, ko esmu spēlējis (un ne jau tāpēc ka nepatiktu vesterna geimi utt, bet gan tāpēc, ka gandrīz neviens tos netaisīja). Spēle ir veidota pēc GTA formulas, bet tieši šī settinga maiņa lika tai izksatīties kā kaut kam jaunam un ļoti labam. Story viennozīmīgi ir viens no the best pēdējā laikā spēlētiem un arī sandbox daļa kā jau visos Rockstar geimos rullē, jo vienmēr atradīsies ko darīt, ja negribas īpaši skriet cauri story spēles daļai. Plus protams multiplayer, kur jūties kā spēlējot MMO western settingā.
1. Mass Effect 2 (x360, PC)
Ko lai saka, esmu sci-fi fans un pilnīgi loģiski, ka, ja būs labs sci-fi geims, tad tas noteikti būs mans favorīts tai gadā. Jā, nedaudz nepatika strīmlainošana, ka tika izsviesti daudzi RPG elementi laukā no spēles (Bioware arī to apzinās, ka varbūt nedaudz par daudz ir apgraizījuši), toties spēlējot un attīstot Story, par visām tām nebūšanām ātri aizmirsti. Katrā ziņā Mass Effect sērija ir man kļuvusi par vienu no frančīzēm, kuru gaidu un vēlos spēlēt.

Labākais spēles stāsts: Mass Effect 2
Labākā mūzika spēlē: Red Dead Redemption
Labākais spēles varonis: John Marston
Labākā spēles grafika: Red Dead Redemption
Gada pozitīvais pārsteigums: Amnesia: The Dark Descent
Lielākā gada vilšanās: Bioshock 2
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle: Bioshock 2
Gaidītākā 2011. gada spēle: Deus Ex Human Revolution

Ok, pagaidām šādi atstāšu, gan kaut kad vēlāk pielabošu.
Edit1: atjaunoju nedaudz spēļu sarakstu un pierasktīju kaut kādus komentus.
Being drunk is just like having a really low framerate

User avatar
KauperX
 
Posts: 315
Joined: Jan 31st, '09, 13:32
Location: Rīga, Katlakalns

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby KauperX » Dec 17th, '10, 16:49

Man šoreiz tops gluži nesastāvēs no 10 spēlēm viena iemesla dēļ - man nav tik daudz 2010. gada spēļu, kuras es esmu spēlējis uz sava PC vai Xbox'a! :oops:
Tapēc darīšu tā, ka man būs 10 vietas, taču kāda no tām stāvēs tukša!


10. vieta - tukša

9.vieta - tukša

8.vieta - tukša

7.vieta - Governor of Poker 2, (PC)
Ļoti laba spēle laika pavadīšanai, ja māki spēlēt pokeru un gribi uzlabot savas prasmes tajā. Plusi: Neliels tā saucamais stāsts, kura laikā Tu "kāpj" pa karjeras kāpnēm un vinnē savā īpašumā naudu, par kuru ir iespējams iegādāties mājas! Mīnusi: Kaut arī spēlēt ir diez gan aizraujoši, es vēlētos, kaut spēle piedāvātu arī daudz spēlētāju režīmu, lai būtu lielāka konkurence!

6.vieta - BioShock 2, (PC, PS3, X360)
Gaidīts un sagaidīts Bioshock pirmās daļas turpinājums, taču ne gluži tas, uz ko es biju cerējis! Tā pati skraidīšana no vienas vietas uz otru, kāda cilvēka satikšana, kam seko monologs utt. Pozitīvi pārsteidza jaunā hakošanas sistēma, mazliet varbūt ieroči, bet kopumā copy, paste un edit from Bioshock (1)! Plusi: Ieviests garlaicīgs daudz spēlētāju režīms, kuru iemēģināju un tas arī viss. Elpu aizraujošs story's, kas sasaistīts ar pirmo savā ziņā, par šo gan neesmu vīlies! Dažādi jauni knifiņi, ar kuriem iespējams spēlēties un darīt visu ko. Mīnusi: Kā jau minēju - liela daļa paņemta no pirmā bioshock un vienkārši pārtaisīta un optimizēta uz jaunās spēles! Varētu pat teikt, ka uzmests jauns story's ar jaunām fīčām uz tās pašas Bioshock spēles (some DLC)!

5.vieta - Doritos Crash Course, (X360)
Atzīšos, diez ko daudz neesmu spēlējis, jo nav bijis laika un vēlmes, taču vienu gan varu teikt - atgādina Neiespējamo misiju (realitātes šovs, ko rāda pa TV6)! Plusi: Labi animētas avatara kustības un interesantas, daudzveidīgas trases! Mīnusi: skipojot kādu spēles vietu, ja iesprūsti, apstājas tavs laiks un vairs nav iespējams konkurēt ar saviem draugiem par labāko laiku! Es labprātāk samierinātos ar soda papildus laiku!

4.vieta - Alan Wake, (X360)
Šeit kā sacīt, jāsaka, ka ļoti psiholoģisks, aizraujošs trilleris, kas vairāk gan atgādina kādu filmu, kas tiktu veidota pēc šādiem motīviem, taču, ja no tā uztaisa video spēli, tad es vien varu to paslavēt! Spēles stāsts ir gaužām piesaistošs vien ar to, kad pirmo reiz ieraugi Alan'a(spēles galvenā varoņa) sievu Alisi tikai apakšveļā, diemžēl, tā arī pēdējā reize, kad vari pamielot acis uz to skuķi, jo turpmākās spēlēšanas laikā to vairs Tev neredzēt! Vairāk labāk arī nestāstīšu, jo baidos kādam sabojāt spēles procesa prieku, ja nu tomēr atrodas tāds, kurš vēl nav "uzlicis" rokas uz šī ekskluzīvā spēļuka uz 360 sistēmas! Plusi: Gandrīz perfekts gaismas efektu attēlojums un dinamiskums attiecībā pret pārējiem objektiem. Manām acīm saistošs grafiskais noformējums un skaņu celiņš! Mīnusi: Gaužām vienveidīgs gameplay's, tomēr tas mani neatturēja no spēles oriģinalitātes baudīšanas! Tikai 6 daļas, kurās spēle sadalīta, kā seriāla epizodes, kurās lielāko laika daļu pavadi ceļā no punkta A uz punktu B! Švakas spēles beigas, kuras nepilnīgi papildina turpmākie 2 DLC!

3.vieta - Mafia II, (PC, PS3, X360)
Jā, nu pienākusi kārta Mafijai, kuru mēs visi, nu vismaz lielākā daļa, gaidījām! Jāatzīst, ka nekur augstāk par iekļūšanu manā Top trijniekā arī viņa netiks, jo nesasniedzu to, uz ko biju rēķinājies, līdzīgi kā tālajā 2008. gadā tas bija ar GTA IV iznākšanu! Kaut arī spēle mani priecēja un baudīju to no visām tās spožākajām pusēm, tā bija nobālējusi par visu šo laiku, kurā tā tapa, vienlaikus ar daudzajiem treileriem, kuri, piemēram, man palielināja vēlmi sagaidīt šo spēli savā xbox'a dvd draivā! Varēja secināt, ka cover sistēma pa šiem gadiem bija jau novecojusi utt. Rezumējums: Aizraujošs sižets, smuks grafiskais noformējums, elpu aizraujoši momenti, taču pirmo Mafia laikam arī viņai nepārspēt! Plusi: Daudz kas pateikts rezumējumā, taču varu vēl pieminēt to, ka man patika auto "šķūninga" iespējas, kuras nebija, piemēram, GTA IV! Mīnusi: Auto ar "šķūningu" ziemas spēles periodā ar izvelnē uzstādītu auto simulācijas vadību, pagriežot stūri, kad ej līkumā bija praktiski nesavācams! Tas mani tik ļoti kaitināja, ka nācās braukt normal režīmā, kaut arī gribējās izbaudīt auto "mazliet realistiskāku" vadību, nekā tas bija paredzēts defaultā!

2.vieta - Red Dead Redemption, (PS3, X360)
Nu jāsaka tā - nebiju neko tik perfektu sagaidījis no R* games! Šī bija mana gada lielākā spēle, kura "izveda" mani cauri dažnedažādām spēles situācijām vecajā, labajā "westerna" stilā, kurš, starpcitu, man ļoti patīk, it īpaši, pēc šāda veida spēles izspēlēšanas! Šeit nav daudz ko piebilst, vienīgi to, ka manā, personiskajā viedoklī, tā ir viens vienīgs panākums, un solis augšup grafiskajā noformējumā free-world spēļu lauciņā, no R* puses! Plusi: Viens liels pluss ir viss, ko Tu redzi, iegūsti un izmēģini iekš šīs lieliskās spēles! Story's +++, kaut kas tik interesants sen nav izspēlēts, beigas vispār... Mīnusi: Nezinu, cik vien atceros, spēlei praktiski tādu nav, varbūt vēlāk kādu atcerēšos!

1.vieta - Splinter Cell: Conviction, (PC, X360)
Šī spēle praktiski "nozaga" 1. vietu RD:R, kura principā to būtu pelnījusi daudz vairāk! Bet nu pateicoties vienreizējajai spēles prezentācijai tā to bija spējīga nozagt. Daudz neieurbšos sīkumos, tapēc ķeršos uzreiz pie lietas! Plusi: Vienreizējs CO-OP režīms, kurš nekur citur nav redzēts(vismaz man)! Stāsts, kura dēļ es pat varētu sevi iedomāties tādā situācijā, ja vien man būtu kaut uz pusi tik daudz iemaņu, kā Semam... Gameplay'a variācijas, kādās var izspēlēt katru spēles pavērsienu! Un daudz, kas cits, kuru būtu vērts pieminēt, taču to nevēlos darīt!

Spēles secība pēc TOP3 varēja būt arī mazliet savādāka, tomēr, pirmoreiz sakārtojot tā likās vispareizāk, tapēc tagad, kad esmu to visu uzrakstījis labāk neko nepārvietošu!
Jau iepriekš atvainojos par gramatikas, stilistikas un, ja tādas ir, ortogrāfijas kļūdām!

Spec. Nominācijas:

Labākais spēles stāsts: Red Dead Redemption
Labākā mūzika spēlē: Red Dead Redemption
Labākais spēles varonis: Sam Fisher (SC:C)
Labākā spēles grafika: Red Dead Redemption
Gada pozitīvākais pārsteigums: Splinter Cell: Conviction
Lielākā gada vilšanās: BioShock 2
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle: Tādas nav, jo, pirms pērku spēli, vienmēr pārliecinos vai man viņu tiešām vajag!
Gaidītākā 2011. gada spēle: Pašlaik tā ir L.A. Noire


User avatar
iCE2
 
Posts: 553
Joined: Jan 22nd, '08, 11:48

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby iCE2 » Dec 18th, '10, 03:17

Pirmkārt - paldies Jumanji par iniciatīvu!

2010. gadā spēlēju ļoti maz 2010. gada spēļu, diemžēl - tapēc tik, cik ir, jo praktiski viss, ko geimoju no aktuālā, bija apzināti un patika - pārējais vai nu vēl nav bijis, vai nav minēšanas vērts:

10. ...
9. ...
8. ...
7. ...

6. "Just Cause 2"
Praktiski perfekts sandbox geims - vesels salu arhipelāgs, un pilnīgi visi iespējamie pārvietošanās līdzekļi, no mopēda līdz F117 - tālāk šajā jomā vairs fiziski nav kur iet, tikai uz kvalitāti. Kas par to, ka spēlē nekā cita, būtībā, arī nav - toties jautri plosīties!

5. "Splinter Cell: Conviction"
Īsumā - spēle nokavēja par kādu pusgadu (tieši tik, cik bija pārcelta), jo vienreiz mēs jau plosījāmies pa EMP "izrubītu" Vašingtonu, DC, tomēr šis jaunais, fat-stripped Sems Fišers bija gana jestrs, lai atgādinātu reizē 1. un 3. (labākās!) daļas, un gana neapmierinošs, lai mēs gaidītu proper sērijas reboot, vai turpinājumu. Ja man jāatbild godīgi, tad visvairak no spēles man patika tās treileris () - vienkārši fantastisks treilermākslas paraugs!

4. "Call of Duty: Black Ops"
Savas domas jau izteicu spēles tematā, bet vēlreiz - kārtējais cirks uz riteņiem no Activision, bet patika (vērtēju tikai single daļu). Protams, vājāk kā Infinity Ward sniegumi, un manās acīs vājāks single par CoD:MW2, bet tāpat interesanti - kā augstas klases Holivudas popkornkino, kurš ir interesants tikai brīdī, kad to skatās/spēlē, bet ne sekundi vēlāk. Taču, par spīti visam, labprāt reizi gadā šķiršos no zināmas naudas summas apmaiņā pret 6-8 stundām military fantasy sviesta - pie nosacījuma, ka kvalitāte būs CoD:BLOPS līmenī un augstāk, ne zemāk.
ps. Frank Woods FTW!!!

3. "Mass Effect 2"
Te viss vienkārši - epic spēles epic turpinājums, kurā izlabotas gandrīz visas 1. daļas epic kļūdas, primāri jau spēles vēlme izlikties par RPG. Atskatoties uz spēli ar gandrīz gada intervālu, izrādās, ka tai ir kaudze ar melnajiem caurumiem pilnīgi visās jomās, bet spēlējot taču tie nebija redzami, vai ne? Tad tā arī vērtēsim!

2. "Alan Wake"
Fuck the haters, man patika viss - sižets kā labākajās filmās/seriālos, lielisks scenārijs, lieliska grafika, lielisks geimplejs, lieliska uzmanība pret detaļām, viss ļoti, ļoti patika. Nopirku par puscenu, jūtos apkāsis veidotājus.

1. "Red Dead Redemption"
Jo ilgāks laiks paiet kopš izspēlēšanas, jo vairak saprotu, cik tomēr grandiozs bija viss šis pasākums - ja ar "GTA4" Rockstar izdevās nogriezt šķēli (angliski to sauc "slice", tas ir jēdziens un skan labāk) no mūsdienu urbānās vides, un tas sanāca lieliski, tad ar RDR viņiem izdevās atdarināt mežonīgo rietumu mini-versiju, pie tam apzināti izvēloties ļoti sarežģītu laika posmu (mežonīgie rietumi mirst, piekāpjoties industrializacijai 20 gs. sākumā). Titānisks darbs pie it visa - vide, varoņi, sižets, detaļas, turpināt var bezgalīgi. Nopirku par pilnu cenu, nopirku DLC, ieguldīju 50+ h, darītu to vēlreiz.

Labākais spēles stāsts: "Alan Wake"
Kapēc? Tapēc, ka spēle bija koncentrēts seriāls 6 sērijās (8, ja skaitam DLC) - nu vienkārši neiespējami atrauties!

Labākā mūzika spēlē:
Nezinu, ja godīgi, tad nekas tā īsti neaizķēra, visur mūzika bija uz 8+, bet uz 10 gan ne :(

Labākais spēles varonis: John Marston
Kapēc? Tapēc, ka šādi pasniegt varoni praktiski tikai caur neobligātiem, skipojamiem dialogiem spēles laikā - to vajag mācēt, un Rockstar māk!

Labākā spēles grafika: "Red Dead Redemption",
Kapēc? Jo no Xbox360 spiež pēdējās sulas āra, un no daudziem (visiem) spēles skatiem burtiski aizrauj elpu!

Gada pozitīvais pārsteigums: "Kane & Lynch 2"
Pat ne tik spēle, cik statement, vai experience, kuru labāk piedzīvot 1x, un nekad vairs neatgriezties (lai nav vilšanās) - bet atcerēties tikai to haosu, kas šo 4-6 stundu laikā bijis. Katram tas būs savs...

Lielākā gada vilšanās: nav bijusi - par laimi

Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle: "Dead Space: Ignition"
Kapēc? Jo nav pat nieka 400 MSP vērta :(

[jaunums] Gaidītākā 2011. gada spēle: Gears of War 3
Kapēc? Banāli, bet gribu zināt, ar ko viss beigsies :D

User avatar
Puika
 
Posts: 120
Joined: Jun 5th, '08, 12:34

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby Puika » Dec 20th, '10, 14:02

Lielākoties 2010. gadā spēlēju 2009. gadā iznākušas vai vecakas spēles - pēdējā, ko izgāju, bija 2006. gada Lost Planet :)
Tāpēc tops man tāds paīss. Labprāt pievienotu topam kādu spēli, kuru nemaz neesmu spēlējis.

4. WRC 2010 (demo)
Novecojis produkts morāli un tehniski.

3. Skate 3
Laba dēļošanas spēle. Tikai nevaru atcerēties visas tās triku kombinācija. Tāpat arī problēmas sagādā uztaisīt kādu konkrētu triku, kurš ir nepieciešams viena vai otrā uzdevumā, jo spēle mēdz interpretēt manus centienus nedaudz citādi.

2. Red Dead Redemption
Neesmu vēl pienācīgi pieķēries, bet viss izskatās prīmā.

1. Battlefield Bad Company 2
Pie šīs spēles un Forza 3 esmu pavadījis lielāko daļu 2010. gada. Ideāls online fps - neko pielikt, neko atņemt.
Sabalansētas klases, plašs ieroču klāsts un vienkārši lieliska skaņa.

Labākais spēles stāsts: Red Dead redemption
Labākā mūzika spēlē: Battliefield Bad Company 2, ja par mūzika var dēvēt šavienus, sprādzienus un tehnikas rūkoņu.
Labākais spēles varonis: John Marston
Labākā spēles grafika: Red Dead Redemption
Gada pozitīvais pārsteigums: Battlefield Bad Company 2 - bažījos vai nebūs "garām" salīdzinot ar Battlefield 2, bet viss ir kārtībā. Priekš konsolēm ideāls.
Lielākā gada vilšanās: WRC 2010
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle: WRC 2010
Gaidītākā 2011. gada spēle: L.A. Noire
Last edited by Puika on Dec 28th, '10, 18:29, edited 1 time in total.
Image

User avatar
cofil
 
Posts: 124
Joined: Dec 26th, '08, 19:06

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby cofil » Dec 25th, '10, 00:30

Tātad, 2010. gadā esmu spēlējis tikai 3. 2010.gada spēles, no kurām viena ir arcade game. Par cik domāju, ka ar 3. spēlēm topā ir par maz, tad lai būtū vismaz 5. vietas, tad iekļaušu savā topā divas 2010. gada spēļu DEMO versijas(ja tā var un to ņems vērā).

10.-
9.-
8.-
7.-
6.-
5.Splinter Cell: Conviction, (Xbox 360)
Patika jaunā cover sistēma, kas manuprāt diezgan labi konkurēja ar Gears of War vai pat labāk. Labāks action, nav vairs garlaicīgs, lēns stealth kā iepriekšējās daļās un vispār spēli var gandrīz vai spēlēt kā trešās personas šūteri.

4.Mass Effect 2.
Foršs grafiskais noformējums, nav vairs tik garu, dažreiz mazliet garlaicīgu dialogu un combat sistēma arī ir sabalansētāka, nekā pirmajā ME.

3.Doritos Crash Course, (Xbox 360)
Jautra spēlīte ar daudzveidīgiem aizraujošiem pārbaudījumiem, bet protams tā nav nopietna spēle un to negribas ilgi spēlēt.

2.Bioshock 2
Šī spēle ir arī mana gada vilšanās, no pirmās daļas maz ar ko atširas grafiskajā ziņā un arī level design ir ļoti līdzīgs. Spēlei vairs nav tās foršās atmosfēras, kas bija pirmajai daļai. Ir arī plusi: jauni ieroči, interesanta hack sistēma, sižets, um varbūt tas, ka var mazliet pastaigāt Rapture ūdeņos. Multiplayer arī tikai iemēģināju un viss, jo tas ir garlaicīgs un neinteresants, jo mums taču ir...

1. ...Halo:Reach, (Xbox 360)
Nezinu pat ar ko šeit sākt, jo šeit ir ļoti daudz kas iekšā sabāzts. Ir gan multiplayer ar daudz game tipiem, gan Firefight ar daudz vairāk iespējām un speēs variācijām ka tas bija ODST, gan protams campaign, gan theater, gan Forge. Campaignam manuprāt labākais story no visiem Halo, pretinieku AI ir vnk Awesome, Elite's piem uz Legendary dažreiz liekas kā dzīvs characters, kuru kontrolē kāds spēlētājs. Level design arī ir vnk Awesome, izskatās vnk kruti un beidzot arī Halo ir laba grafika. Visiem, kam ir Xbox 360, ši spēle ir must get, pirmkārt tapēc, ka tā ir viena no labākajām X360 spēlēm un otrkārt, tā ir pēdējā Bungien Halo spēle :(


Spec. Nominācijas:

Labākais spēles stāsts: Bioshock 2
Labākā mūzika spēlē: Halo: Reach
Labākais spēles varonis: Noble 6
Labākā spēles grafika: Halo: Reach
Gada pozitīvākais pārsteigums: Doritos Crash Course
Lielākā gada vilšanās: BioShock 2
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle: Nav tādas.
Gaidītākā 2011. gada spēle: Gears of War 3

User avatar
iCE2
 
Posts: 553
Joined: Jan 22nd, '08, 11:48

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby iCE2 » Dec 25th, '10, 01:51


User avatar
cofil
 
Posts: 124
Joined: Dec 26th, '08, 19:06

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby cofil » Dec 25th, '10, 02:37


User avatar
KauperX
 
Posts: 315
Joined: Jan 31st, '09, 13:32
Location: Rīga, Katlakalns

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby KauperX » Dec 25th, '10, 14:06

tāpat ir par īsu, man arī ir par īsu, kaut vai tops ir garāks.


Vis
 
Posts: 736
Joined: Jan 26th, '08, 18:50

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby Vis » Dec 26th, '10, 00:50

tikai pirmā vieta, jo slinkums, un citēšu ice2, jo slinkums :)

"1. "Red Dead Redemption"
Jo ilgāks laiks paiet kopš izspēlēšanas, jo vairak saprotu, cik tomēr grandiozs bija viss šis pasākums - ja ar "GTA4" Rockstar izdevās nogriezt šķēli (angliski to sauc "slice", tas ir jēdziens un skan labāk) no mūsdienu urbānās vides, un tas sanāca lieliski, tad ar RDR viņiem izdevās atdarināt mežonīgo rietumu mini-versiju, pie tam apzināti izvēloties ļoti sarežģītu laika posmu (mežonīgie rietumi mirst, piekāpjoties industrializacijai 20 gs. sākumā). Titānisks darbs pie it visa - vide, varoņi, sižets, detaļas, turpināt var bezgalīgi."

vēl joprojām, var arī teikt līdz RDR, man nebija skaidrs iemesls, kāpēc nav kārtīgas kovbojspēles utt

User avatar
Matiss
 
Posts: 44
Joined: Jul 30th, '08, 00:15
Location: Rīga

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby Matiss » Dec 27th, '10, 23:37

10. Heavy Rain (PS3)

Sarakstu aizsāk Playstation 3 ekskluzīvā interaktīvā drāma Heavy Rain, kuru nosaukt par spēli ir samērā pagrūti, taču tā ir ļoti interesanta kaut vai tāpēc, ka izmanto patiešām īpatnējus paņēmienus, lai pastāstītu tīri labu stāstu. Protams, bija šādas tādas dīvainības, piemēram, tēlu īpatnējie akcenti, taču Heavy Rain bija baudāma no sākuma līdz beigām. Unikāls produkts, pēc kura spēlēšanas tā vien gribas iemēģināt izstrādātāju iepriekšējo spēli – Indigo Prophecy.

9. Halo: Reach (X360)

Tā nu reiz sanācis, ka mans mīļākais šī gada FPS ir Bungie pēdējā Halo spēle, kas uz viena diska apkopo visu to, kas sērijas faniem tik ļoti, ļoti iet pie sirds. Tā piedāvā vienu no labākajām kampaņām frančīzes vēsturē, kā arī uzlabotu daudzspēlētāju režīmu ar daudz vairāk iespējām. Pabeidzot to, nedaudz palika žēl, ka no Bungie nesagaidīsim vairs nevienu Halo spēli, taču jāatzīst, ka Reach ir ļoti laba atvadu dāvana.

8. Limbo (X360)

Atmosfēristiskais puzļu platformeris Limbo ir ne tikai šī gada vizuāli baudāmākā spēle, bet arī viena no āķīgākajām. Spēles lielisko noskaņu pastiprina arī skaņu efekti, kuri ir pienācīgi baisi vajadzīgajos brīžos. Lai arī Limbo nav no tām garākajām spēlēm, tā ir brīnišķīgs paraugs ģeniālai un patiesi neparastai neatkarīgā izstrādātāja spēlei, kuras katra minūte ir patiesi aizraujoša.

7. Civilization V (PC, Mac)

Sida Maiera Civilization frančīzes spēles ir vienīgās stratēģijas spēles, kuras bez jebkādām ierunām pērku, līdzko tās iznāk jaunā versijā, vai veikalu plauktos uzrodas kāds papildinājums. Arī Civilization V nav izņēmums – tā ir patiešām lieliska spēle, kas uzlabo un papildina visu to, kas mums tik ļoti patika iepriekšējās spēlēs. Turklāt, tā ir atkarību izraisoša – spēlei piemīt tā sauktais “vēl vienu gājienu sindroms”, tā ir tik aizraujoša, ka gribās spēlēt vēl un vēl.

6. Super Mario Galaxy 2 (Wii)

Kā gan šis lieliskais turpinājums vienai no labākajām un oriģinālākajām Mario spēlēm varētu neatrasties manā gada mīļāko spēļu sarakstā? Super Mario Galaxy 2 veiksmīgi turpina pirmās spēles idejas ar vēl trakākiem un daudzveidīgākiem līmeņiem, turklāt spēlē ir arī piemīlīgi kaitinošais lielās mēles īpašnieks – dinozaurs Joši. Katrā ziņā, šī nu ir tā spēle, kura izklaidēs jebkura vecuma geimerus.

5. Deadly Premonition (X360)

Deadly Premonition ir šī gada unikālākais produkts, ko piedāvā spēļu industrija. Tehniski, spēle ir traģēdija – briesmīgas kontroles un aizvēsturiska grafika ir tikai galvenie tās tehniskās puses degradētāji. Taču spēle ir tik patīkami absurda, tās sižeta līnija un tēli ir tik smieklīgi un interesanti, tajā gudri apslēptās atsauces uz filmām, seriālu “Twin Peaks” un citām videospēlēm ir ģeniālas, ka to noteikti vajag izmēģināt ikvienam. Turklāt, spēle maksā vien nieka 20 mārciņas, bet piedāvā teju 20 stundas šaušelīgi smieklīgas spēles.

4. Assassin’s Creed: Brotherhood (X360,PS3,PC)

Jāsaka, ka šogad no Assassin’s Creed frančīzes turpinājuma pilnībā neko negaidīju, taču biju ļoti patīkami pārsteigts – no Brotherhood iznākusi teju perfekta action spēle, kura jau pazīstamā spēles vidē pilnveido visus tos spēles elementus, kuri iekš Assassin’s Creed 2 šķita nepilnīgi. Bez ierunām labākā spēle Assassin’s Creed sērijā, kuru jautri spēlēt ir no sākuma līdz beigām.

3. Fallout: New Vegas (X360,PS3,PC)

Es ar lielu nepacietību gaidīju jaunāko Fallout spēli, un tā man nemaz nelika vilties. Jā, varbūt tehniski tā nav pārāk veiksmīga, taču Fallout: New Vegas ir brīnišķīga lomu spēle ar interesantiem, lieliski ierunātiem tēliem, bezgala daudz kvestiem un patiešām kvalitatīvu sižeta līniju, kura, manuprāt, pārspēj Fallout 3, lai arī tā bija labāka spēle kopumā. Tagad jāgaida, vai spēles papildinājumi būs tik veiksmīgi, kā tie, kas tika izlaisti priekš Fallout 3.

2. Mass Effect 2 (X360, PS3,PC)


Es nebiju spēlējis pirmo Mass Effect vairāk, kā 30 minūtes, tas mani kaut kāda iemesla pēc nemaz nepiesaistīja. Turpretī Mass Effect 2 es teju nevarēju pārstāt spēlēt – tā ir patiešām ģeniāls RPG un šūtera savienojums ar plašu spēles pasauli un līdz galam noslīpētu spēlējamību. Ja pirms kastes atvēršanas es biju nedaudz skeptisks, tad pēcāk jau par spēli biju stāvā sajūsmā. BioWare māk taisīt lomu spēles, pēc Mass Effect 2 spēlēšanas es noteikti iemēģināšu arī gaidāmo Dragon Age II, kaut arī pirmo daļu spēlējis neesmu.

1. Red Dead Redemption (X360, PS3)

Izrādās, ka arī Rockstar San Diego studija ir tikpat talantīga uz smilšu kastes spēlēm, kā Rockstar North, kuri ir atbildīgi par Grand Theft Auto frančīzi. Šis mežonīgo rietumu meistardarbs izceļas ar to, kas raksturīgs jau iepriekš minētās frančīzes spēlēm – augstas kvalitātes sižeta līniju ar interesantiem tēliem, meistarīgi izveidotu un skaistu spēles pasauli un aizraujošu spēlējamību. Ņemot vērā, ka ir tik maz labas vesternspēles, Red Dead Redemption ir pelnījusi īpašu atzinību. Īstenībā, tas, ka Red Dead Redemption notikumi risinās mežonīgajos rietumos arī ir vienīgais iemesls, kāpēc tā ir pirmajā vietā manā topā. Kvalitātes ziņā gan šo, gan Mass Effect 2 var likt uz vienas strīpas, taču mana gaume atļāva man nedaudz priekšā izvirzīt tieši Red Dead Redemption, kas ir mana 2010. gada mīļākā spēle.

Labākais spēles stāsts: Deadly Premonition
Labākā mūzika spēlē: Red Dead Redemption
Labākais spēles varonis: Francis York Morgan, Deadly Premontion
Labākā spēles grafika: Limbo
Gada pozitīvais pārsteigums: Deadly Premonition
Lielākā gada vilšanās: Alpha Protocol
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle: Kane & Lynch 2: Dog Days
[jaunums]Gaidītākā 2011. gada spēle: -

User avatar
oskarszale
 
Posts: 569
Joined: Oct 7th, '08, 16:27

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby oskarszale » Dec 28th, '10, 13:50

Mans xbox 360 tops 2010:
1. Red Dead Redemption
2. Battlefield: Bad Co. 2
3. Fallout New Vegas
4. NHL 11
5. Alan Wake
6. Medal of Honor™
7. DR2: CASE ZERO
8. Create
9. Metro 2033
10. Sniper: Ghost Warrior

Labākais spēles stāsts: Red Dead Redemption
Labākā mūzika spēlē: Red Dead Redemption
Labākais spēles varonis: Dzons Marstons
Labākā spēles grafika: Medal of Honor
Gada pozitīvais pārsteigums: Red Dead Redemption
Lielākā gada vilšanās: Medal of Honor
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle: laikam jau Sniper: Ghost Warrior
Gaidītākā 2011. gada spēle: Tuvakaja laikaa ko gaidu ir Bulletstorm, bet uz rudeni vairak Gears 3!!! Protams savas 10 speles nakama gada topam salasisies sa vai ta :)

Mazliet komentaru. Varbut kads brinisies, kur tad ME2 un COD:BO?! Nezinu kapec, bet ME2 nepavilka, likas parak garlaicigs un jaunako COD piratizeju uz PC, apnika maksat par 1 un to pasu. Seviski, kad MOH tiesam bija liela vilsanas domaju vairakumam. Splinter Cell tikai nesen nopirku, tapec topaa netika ieksaa. Create ari nesen pirkta, it ka prieks sievas, bet man iepatikas, attista logisko domasanu!
Veiksmi gala topa staditajam, nebus viegli! ;)

User avatar
Siegfried
 
Posts: 71
Joined: Feb 27th, '08, 13:12

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby Siegfried » Jan 1st, '11, 18:27

Par katru spēli neizplūdīšu garos spriedelējumos,tik vien piebildīšu,ka spēlēs visvairāk vērtēju sižetu un settingu jeb atmosfēru, att. varu pievērt acis uz neērtu vadību, vai ne visai pārliecinošu grafiku.

10-Silent Hill:Shattered Dreams Wii versija,kura izrādījās patikamaka,gan pēc vadības,gan pēc grafiskā izpildījuma.

9- Heavy Rain PS3

8-Yakuza 3 PS3

7-Enslaved:Journey to the West X360

6-Castlevania:Lords of Shadows X360

5-God of War 3 PS3

4-Donkey Kong Country Returns Wii

3- Starcraft 2 PC

2-Red Dead Redemption X360

1- Mass Effect 2 X360

Labākais spēles stāsts: Red Dead redemption
Labākā mūzika spēlē: Epic Mickey Wii
Labākais spēles varonis: John Marston
Labākā spēles grafika: God of War 3
Gada pozitīvais pārsteigums: Red Dead Redemption
Lielākā gada vilšanās: Alan Wake un Kane & Lynch:Dog Days + FF13 + SW:Force Unleashed 2
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle:
Gaidītākā 2011. gada spēle:Uncharted 3
Image

User avatar
madis
 
Posts: 236
Joined: Jan 22nd, '08, 19:17
Location: Rīga

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby madis » Jan 5th, '11, 15:53

Right off the bat pieminēšu, ka sarakstā pieminēti 2010. gadā "izietie" geimi. Saraksta augšgalā nav nekādas īpašas secības – geimi vienkārši izpelnījās manu uzmanību pietiekoši ilgi, lai es tos piebeigtu.

Heavy Rain:
Parasta krimiķa lielisks izpildījums spēļu vidē. Skatījos kā filmu. Kā jums liekas, kurš ir slepkava?

Assassin's Creed II:
Vēl plūstošāks pirmās spēles turpinājums. Stāsts un endings krietni pievīla, bet ne pietiekoši, lai nokillētu pa jumtiem lēkāšanas prieku.

StarCraft II: Wings of Liberty:
Puteņa puikas kārtējo reizi pierāda, ka viss kam viņi pieskarās kļūst par zeltu. Pat pašu zelts vēlreiz. Jāpiemin, ka tika izspēlēta tikai single player kampaņa.

Mafia II:
„Pilnīga miskaste”. Visu piekāsa devu nespēja uztaisīt pietiekoši dzīvu un piepildītu pilsētu kā to paveica puiši no Rockstar, jo pašas story misijas bija ļoti ok, tik sandbox ļoti ātri apnīk, ja tajā nav pietiekoši daudz traktorīšu un lāpstu.

Halo: Reach:
Halo kā Halo. Nīdēji nīdīs, pārējie mīlēs skriet kosmosa dzīlēm one last time. 2010.gadā izskatās pēc mēsla, bet nevienu Halo fanboy tas nepiš. Ar nebūtiski jaunām fīčām papildināts MP tiem, kuri vēl to spēlē.

Kane & Lynch 2: Dog Days:
Pilnīgi psihopātisks labāko action filmu apkopojums vienā, gluži kā pirmā daļa. Šis vēl īsāks, vēl koncentrētāks, vēl vairāk tavā sejā. Arī visnotaļ spēlējams MP.

Medal of Honor:
Lieliski nostrādāta SP kampaņa. Diemžēl tā beidzās pārāk ātri un atstāja gribam vēl. Ļoti neizprotams risinājums bija veidot MP daļu uz cita dziņa un citai kompānijai (Ne tā DICE studija, kura atbildīga par BF). Rezultātā pilnīgākā izgāšanās.

Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction:
Beidzot atkal lika justies kā spēlējot pirmo SC daļu.

4. Just Cause 2:
Nēēēēnormāli fun sandbox geims. Kaudze lietu un muļķību ko sadarīt, tai pat laikā reāli tur nav ko darīt. Pilnīgi sviestaina kampaņa un smieklīgs storijs, bet viss nostrādāts ar izteikti pārspīlētu mačo humoru un sieru, ka nekas cits neatliek, kā noskaidrot kā tad tas viss beigsies. Nenormāli liela platība kurā stundām ilgi var neko citu nedarīt kā spaidermenoties apkārt pa džungļiem. Varbūt ne tas labākais šī gada geims, bet viņā nogrieztās stundas liecina, ka tur kaut kas ir ;)

3. Red Dead Redemption:
Labākais gada sanbox geims. Pilnīgs pretstats augstākminētajam JC2. Rockstart atkal to izdara. Galīgi nav tikai „GTA vesternā”. Ļoti priecājos, ka pidarass ValdisJ man nenospoiloja beigas, ne kā tas notika ar dažiem citiem :D

2. Mass Effect 2:
Episka geima vēl episkāks turpinājums. Sākumā nedaudz kaitināja, ka uzsvars vairāk uz šūteri, ne klasisko RPG (bļe kur mani aitemi un to zortēšana somā ?). Bet pēc dažām planētām tas jau bija aizmirsts. Gaidām trešo daļu.

1. Battlefield: Bad Company 2:
SP kampaņa nav īpaši pieminēšanas vērta. Bet kas tad ir ? Tikai tas, ka šis ir inovatīvākais, visjautrākais un tehnoloģiski visāttīstītākais online šūteris kopš mēs dirsām biksēs tiekot pie Modern Warfare closed betas daudzus gadus atpakaļ. Stundu ieguldījums un jautrība ko šī spēle ir sniegusi pilnīgi noteikti nopelna manu gada spēles vimpeli.

Btw Broks šodien pameta ideju ļoti labam salīdzinājumam – spēlēt CS, Halo un Black Ops šodien ir precīzi tā pat kā par katru cenu lietot Windows XP un FAR Manageri (sūkājiet pimpi) :*

User avatar
iCE2
 
Posts: 553
Joined: Jan 22nd, '08, 11:48

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby iCE2 » Jan 5th, '11, 17:32


User avatar
Jumanji
 
Posts: 131
Joined: Jan 22nd, '08, 17:36

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby Jumanji » Jan 12th, '11, 12:27

OK!

Paldies tiem, kas laicīgi atdevuši balsi.

Rezultātus skaitīšu nākampirmdien, tādēļ dodot iespēju slinkajiem R.lv komūnas pensionāriem sagatavot savas atbildes.
Tādēļ spec ielūgums - FXP, Predators, Aggressor, mazheks, ActionMan.... GET IT DONE!
Gaidu jūsu topu līdz 17. janv rītam!

Tā ir pavēle - b**!

User avatar
mxz
 
Posts: 86
Joined: Jan 24th, '08, 10:07
Location: Rīga

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby mxz » Jan 12th, '11, 16:36

Kaut kā 2010. gads geimingā bija pavājš.

1. Mass Effect 2, jo Mass Effect. Punkts.

2. Assassin's Creed 2, jo nevienam geimam nav vēl bijušas tik plūstošas animācijas un awesome vardarbība ar sitamajiem instrumentiem.

3. Heavy Rain, jo Indigo Prophecy bija uber awesome. Un atmosfēra.

4. God of War 3, jo pat labajiem tēliem, kas tev palīdz, tiek norautas galvas joka pēc.

Pilnvērtīgi vēl neesmu spēlējis - Red Dead Redemption, Black Ops, Brotherhood. Nekas cits neinteresē.

User avatar
Dzhonijs
 
Posts: 472
Joined: Jun 6th, '08, 10:27

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby Dzhonijs » Jan 13th, '11, 11:23

Šogad esmu spēlējis tikai pāris 2010. gada spēles, tāpēc tops ir tāds, kāds ir:

1. vieta Red Dead Redemption
2. vieta Mass Effect 2

Labākais spēles varonis: John Marston

P.s. BOOBS (not bacon) is always the answer!

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby agressor » Jan 13th, '11, 14:05

10. Just Cause 2 (X360)
9. Need for Speed (X360)
8. Call of Duty: Black Ops (X360)
7. Medal of Honor (X360)
6. Battlefield: Bad Company 2 (X360)
5. Dante's Inferno (X360)
4 .Final Fantasy XIII (X360) (Eiropas versija ir iznākusi 2010. gadā!)
3. Red Dead Redemption (X360)
2. Kane & Lynch 2: Dog Days (X360)
1. Alan Wake (X360)

Labākais spēles stāsts: Alan Wake
Labākā mūzika spēlē: Alan Wake (Vai arī Lord Nelson misijas sākums no Call of Duty: Black Ops, kur jāhujārī visi sēžot laivā, skanot Rolling Stones http://www.youtube.com/watch?v=XlNaD7Ol4hc)
Labākais spēles varonis: Lynch no Kane and Lynch 2: Dog Days
Labākā spēles grafika: Final Fantasy XIII
Gada pozitīvais pārsteigums: Final Fantasy XIII
Lielākā gada vilšanās: Call of Duty: Black Ops
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle: Dark Void
Gaidītākā 2011. gada spēle: Driver: San Francisco

Bet es zinu, ka šogad ir PS3 gads, jo tur ir like Yakuza, God of War, Gran Turismo, Heavy Rain, Metal Gear Solid and shit. Man vienkārši nav PS3 :(
sincerely yours
agressor

User avatar
ActionMan
 
Posts: 92
Joined: Jan 26th, '08, 16:50

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby ActionMan » Jan 14th, '11, 15:24

10. Heavy Rain (PS3)
Ja vien dalība nebūtu ierobežota ar tik ļoti nīstamajiem "quick-time events", kas vairāk iederas neiropatologa kabinetā vai psihiatrijas nodaļā, un stāsts necenstos ar visām 100x iepriekš redzētajām metodēm izspiest asaru, Heavy Rain būtu ticis augstāk. "Tajā spēlē pamaz spēles".

9. Castlevania: Lords of Shadow (multiplat)
Iztēles trūkums. "Saputot, izskalot, atkārtot". Gada paredzamākās spēle kategorijā būtu #1! Par spīti tam, nolikt malā bija grūti līdz pat beigām.

8. Final Fantasy XIII (PS3)
Daudzajiem nīdējiem, kas nemaz neplānojot FF XIII iegādāties, pamanījās tajā līdz sirds dziļumiem vilties. Lielākais un krāšņākais JRPG šogad. Ir bijuši labāki FF un, pavisam noteikti, ir bijuši labāki JRPG, bet FF XIII neaprakstāmais ciku-caku retrofutīristisms palika atmiņā krietni spilgtāk nekā citi fantastiskie visumi.

7. Limbo (multiplat)
Jūs viņu redzējāt? Gana teikts.

6. Enslaved: Journey to the West (multiplat)
Par to vien ka pārsteidza mani nesagatavotu. Uncharted ir kļuvis par žanra sinonīmu un Enslaved aizpilda tukšumu līdz Naughty Dog pravietotajam 11-1-11.

6. Mass Effect 2 (XBOX360)
Kvalitāte var nopirkt vietu gada spēļu topā. Viss ko esmu redzējis un dzirdējis par ME2 liek man ar nepacietību gaidīt spēles iznākšanu uz PS3.

5. Need for Speed: Hot Pursuit (multiplat)
Kad draudzene jautāja kā dēļ tieši es neeju gulēt, stāstīju par bērnības atmiņām un PlayStation ēras aizsākumu. Prasmi atalgojoša arkāde, skaists un svaigs tas viss skŗejiens cauri kalniem sirēnu pavadījumā.

4. God of War III (PS3)
Joprojām lielākie bosi spēļu vēsturē. Mutes pavēruma leņķis lielāks kā iepriekšējām 2 daļām.

3. Gran Turismo 5 (PS3)
Katrs brīvais, spēlēšanai atvēlētais vakars tuvākā gada laikā, tiks atvēlēts šim. Par spīti daudzajiem trūkumiem un kopējai nepabeigtības sajūtai, labākais 2010. gada Racing.

2. Fallout: New Vegas (multiplat)
Šī gada labākais RPG nesaņēma pirmo vietu tikai neskaitāmu kļūmju un caurumu dēļ. Un jums likās, ka šaudīšanās Pripjatā ir nespēlējama. Dienas un naktis, kas pavadītas ceļojot pa tuksnesi un cīnoties ar salauzīto kodu, bija tā vērtas.

1. Red Dead Redemption (multiplat)
Gada labākā spēle, punkts.

Labākais spēles stāsts: Red Dead Redemption
Labākā mūzika spēlē: Fallout: New Vegas
Labākais spēles varonis: John Marston
Labākā spēles grafika: Final Fantasy XIII
Gada pozitīvais pārsteigums: Enslaved: Journey to the West
Lielākā gada vilšanās: Nier
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle: sliktas nepērku
Gaidītākā 2011. gada spēle: Uncharted 3: Drake's Deception

User avatar
Jumanji
 
Posts: 131
Joined: Jan 22nd, '08, 17:36

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby Jumanji » Jan 17th, '11, 17:07

Tātad.. sākumā par to, kā es 'nedaudz' pamainīšu skaitīšanas formulu.
Sakarā ar to, ka cilvēki mums te ir sākuši 'pieaugt' pēkšņi, un spēlītes vairs nespēlē, tad 10 spēles saskaitīt 10. gadā ir spējuši tikai daži.

Līdz ar to, manuprāt, pazūd nedaudz objektivitāte iepriekš noteiktajai skaitīšanas sistēmai (ja neuzskata, ka tāda nav iespējama vispār).

Līdz ar to balsis skaitīšu sekojoši.
Tiem, kas nobalsojuši par 10 spēlēm, viss paliek pa vecam.
Tur, kur ir balsots par mazāk spēlēm, es piešķiršu 10 punktus pirmajai vietai, bet pārējās saņems vidējo punktu skaitu starp attiecīgo vietu un spēļu skaitu topā. Šādu sistēmu izvēlējos, jo uzskatu, ka ja cilvēks ir spēlējis 3 spēles, tad viņa 3. vieta nedrīkst saņemt 7. punktus, jo tā ne tikai ir 3. vietā, bet viņa topā ir arī pēdējā (lai tiem, kas novērtējuši 10 spēles, 3. vieta ir vērtīgāka par tiem, kuri novērtējuši mazāk).
Piemērs: Ja ir nobalsots par 5 spēlēm, tad 1. vieta saņem 10 punktus, bet katra pārējā saņem par 2 punkti (10/5) mazāk: 8, 6, 4 utt.
Ja 3 spēles, tad solis ir 3,33 (tātad 10, 6.67 un 3.33).

Tad atliek man pievienot savu topu un ķerties pie skaitīšanas (paldies AM, mxz un agressor, kas atsaucās uz atkārtoto aicinājumu nobalsot... publisks FUJ iet pie Fxp).

Mans tops (arī saīsināts, jo neesmu sen bijis ciemos pie AM ievērtēt PS3 scēnu, bet PSP scēnā ir maz ko aptvert):
5. Epic Mickey (Wii)
Neobjektīvs viedoklis, lai savāktu vismaz 5 spēles topā. Apskatīta pusstundu ciemojoties pie FXP.

4. Donkey Kong Country Returns (Wii)
No 2ām pie FXP ievērtētajām Wii spēlēm, šī man likās aizraujošāka. Labs, tradicionāls Nintendo vecās-skolas platformers.

3. RDR (PS3)
Iespējams, ka ieliktu šai spēlei tik populāro 1. vietu, ja būtu bijusi iespēja to izbaudīt vairāk kā jau pieminētās ciemošanās laikā Siguldā (paldies saimniekam) : )

2. Valkyria Chronicles II (PSP)
2008. gada topā bija pirmā daļa. Otro daļu sagaidīju uz 'savas' platformas un ja vien nebūtu zemāk minētais geims, šis būtu Nr.1. Neatceros citu tādu spēli, kur pēc 90% no storyline iziešanas man būtu sačakarējies seivs, es būtu uzreiz atsācis spēli no jauna un izgājis (+ turpinājis to spēlēt (nu jau 82h), lai turpinātu iziet bonus misijas un nodarbotos ar graindošanu.

1. Metal Gear Solid: Peace Walker (PSP)
Varētu neko nekomentēt, ja kāds no jums būtu spēlējis šo geimu. Manuprāt viens no svaigākajiem un oriģinālākajiem MGS kopš, iespējams, pirmās oriģinālas (PSOne) iznākšanas.

Spec nominācijas:
Labākais spēles stāsts: MGS: PW
Labākā mūzika spēlē: -
Labākais spēles varonis: Juliana Everhart (no mana spēļu skaita te nav ko ielikt, tādēļ atvēlēju seksapīlajai VC2 varonei, kas ātri aizgāja bojā) : )
Labākā spēles grafika: -
Gada pozitīvais pārsteigums: MGS:PW
Lielākā gada vilšanās: -
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle: -
Gaidītākā 2011. gada spēle: (es vispār gaidu PSP2 announcementu)

ok... skaitīšana var sākties : )

User avatar
Jumanji
 
Posts: 131
Joined: Jan 22nd, '08, 17:36

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby Jumanji » Jan 17th, '11, 19:19



Pirms galveno balsu paziņošanas, nedaudz statistikas un dažas 'spec' nominācijas!

Balsojumā šogad piedalījās 15. dalībnieki, kas kopā deva 107 balsis par 47. spēlēm.
Ja uzskata, ka spēle ir ekskluzīva uz noteiktas konsoles tad, ja tā ir pieejama tikai uz šīs konsoles (var būt arī uz PC) tieši 2010. gadā, tad pēc maniem aprēķiniem šīs 47 spēles ir sadalījušās šādi:
multiplatformu - 25
X360 - 9
PC 4
PS3 4
Wii 3
PSP 2

Balstoties uz šiem datiem - PLATFORMU UZVARĒTĀJI!
Labākā X360 spēle: Mass Effect 2
Labākā PS3 spēle: God of War 3
Labākā Wii spēle: Donkey Kong Country Returns
Labākā portatīvā spēle: Metal Gear Solid: Peace Walker (balstoties uz manu vienīgo balsi)

Vēl pāris nominācijas (žanru), lai šī gada tops nav sliktāks kā pagājušā gada : )
ŽANRU UZVARĒTĀJI
Gada Fighting: ...... (nav.. neviens Fighting's nav iekļuvis topā)
Gada Shooter: Battlefield: Bad Company 2
Gada Action: Red Dead Redemption
Gada RPG: Mass Effect 2
//ne tik objektīvas nominācijas (jo maz balsotāju)
Gada XBLA/PSN/WiiWare geims: Doritos Crash Course
Gada Platformers: Donkey Kong Country Returns
Gada Driving: Need for Speed: Hot Pursuit (AM laikam bija vienīgais, kas varēja šeit iebalsot GT5, bet vajadzēja par vienu vietu augstāk savā topā ielikt :) ).
Gada Sport geims: NHL 11 (viens balsotājs).


re cik skaisti.. tagad jau tops izskatās kā pagājušā gada tops : )
... pārējais (galvenais) info - RĪT!

User avatar
Jumanji
 
Posts: 131
Joined: Jan 22nd, '08, 17:36

Re: R.lv gada spēle/s 2010!!!

Postby Jumanji » Jan 18th, '11, 19:32



Nu tad apkopojums ir klāt... R.lv gada spēļu TOP 10!!!

Sāksim ar spec-nominācijām:
Labākais spēles stāsts: Red Dead Redemption
Runner-up: Alan Wake

Labākā mūzika spēlē: Red Dead Redemption

Labākais spēles varonis: John Marston (Red Dead Redemption)

Labākā spēles grafika: Red Dead Redemption
Runner-up: Final Fantasy XIII

Gada pozitīvais pārsteigums: Red Dead Redemption

Lielākā gada vilšanās: Bioshock 2

Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2010. gada spēle: visas saņēma pa vienai balsij... ignorējam šo kategoriju!

Gaidītākā 2011. gada spēle: Gears of War 3
Runner-up: L.A. Noire un Uncharted 3: Drake's Deception

....
Tad nu bez lieliem pārsteigumiem, zemāk viss tops un par R.lv 2010 GADA labāko spēli tiek atzīts:


Brock: 9
KauperX: 8.57
iCE2: 10
Puika: 7,5
Vis: 5
Matiss: 10
oskarszale: 10
Siegfried: 9
madis: 8.33
Dzhonijs: 10
agressor: 8
ActionMan: 10
Jumanji: 6

= 111.40 punkti

2. Mass Effect 2 (X360)
Brock: 10
iCE2: 6.67
cofil: 4
Matiss: 9
Siegfried: 10
madis: 9.17
mxz: 10
Dzhonijs: 5
ActionMan: 5.45

= 69.29 punkti

3. Battlefield: Bad Company 2 (PC, PS3, X360)
Brock: 5
Puika: 10
oskarszale: 9
madis: 10
agressor: 5

= 39.00 punkti

4. Alan Wake (X360)
KauperX: 5.71
iCE2: 8.33
oskarszale: 6
agressor: 10

= 30.05 punkti

5. Fallout: New Vegas (PC, PS3, X360)
Matiss: 8
oskarszale: 8
ActionMan: 9.09

= 25.09 punkti

6. Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction (PC, X360)
Brock: 3
KauperX: 10
iCE2: 3.33
cofil: 2
madis: 6.67

= 25.00 punkti

7. Halo: Reach (X360)
Brock: 7
cofil: 10
Matiss: 2
madis: 4.17

= 23.17 punkti

8. StarCraft II: Wings of Liberty (PC)
Brock: 8
Siegfried: 8
madis: 2.5

= 18.50 punkti

9. God of War 3 (PS3)
Siegfried: 6
mxz: 2.5
ActionMan: 7.27

= 15.77 punkti

10. Medal of Honor (PC, PS3, X360)
oskarszale: 5
madis: 5.83
agressor: 4

= 14.83 punkti

un tālāk:
Kane & Lynch 2: Dog Days
= 14.00

Donkey Kong Country Returns
=11.00

BioShock 2
=10.86

Mafia II
=10.48

Doritos Crash Course
=10.29

Just Cause 2
=10.17

Metal Gear Solid: PW
=10.00

Heavy Rain
=9.74

Final Fantasy XIII
=9.73

Assassin's Creed II
=9.17

Enslaved:Journey to the West
=8.55

Need for Speed: Hot Pursuit
=8.36

Gran Turismo 5
=8.18

Call of Duty: Black Ops
=8.00

Valkyria Chronicles II
=8.00

Assassin’s Creed: Brotherhood
=7.00

NHL 11
=7.00

Castlevania:Lords of Shadows
=6.82

Limbo
=6.64

Amnesia: The Dark Descent
=6.00

Dante's Inferno
=6.00

Deadly Premonition
=6.00

Skate 3
=5.00

Super Mario Galaxy 2
=5.00

Civilization V
=4.00

Darksiders
=4.00

Dead Rising 2: Case Zero
=4.00

Create
=3.00

Yakuza 3
=3.00

WRC: FIA World Rally Championship
=2.50

Epic Mickey
=2.00

Lara Croft and the Guardian of Light
=2.00

Metro 2033
=2.00

Governor of Poker 2
=1.43

Aliens Vs Predator
=1.00

Silent Hill:Shattered Dreams
=1.00

Sniper: Ghost Warrior
=1.00


Return to Gaming offtopic

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests

cron