Problēma ar file sharing'u starp Xbox un PC

Par lietām, kas "sāp" tavam Xbox360. Kādu modeli izvēlēties? Pazuda bilde? Kā pieslēgt gāzes plīti Iksboksam?

Moderators: agressor, NINJ4R4BBID, scoux

Blackbird
 
Posts: 286
Joined: Oct 25th, '08, 12:27

Problēma ar file sharing'u starp Xbox un PC

Postby Blackbird » Jun 8th, '09, 15:41

Tātad, man ir mDSL modems, pie kura ir piesprausti trīs kabeļi (datora tīkla kartei, pie Xbox Ethernet portam un viens digitālās televīzijas kabelis). Pirms Xkastes remonta veiksmīgi varēju veikt file sharing, izmantojot Media Player'i 11. Taču pēc remonta dators un Xbox viens otru neatpazīst. Meklēju problēmu Firewall uzstādijumos - nekā. Izmisumā Xbox Network setup'os ievadīju alternatīvo MAC adresi no modēma (visdrīzāk, ka tā bija nevajadzīga darbība).
Sakarā art o, ka esmu pilnīgs čaiņiks visparastākajā networking'ā, tad lūdzu palīdzību Jums.
Paldies jau iepriekš.

User avatar
Grammaton
 
Posts: 643
Joined: Dec 9th, '08, 13:55
Location: Riga

Re: Problēma ar file sharing'u starp Xbox un PC

Postby Grammaton » Jun 8th, '09, 16:31

Es domāju, ka, ja tev boxis ir bijis remontā, iespējams viņam ir mainījusies Mac adrese, i.p. un varbūt vēl kas, kuru tavs PC neņem pretī. Paskaties boxim settingos, kāda ir viņa Mac adrese, un tad PC firewall pačakarē. Mož uztaisi rule, ka tavu boxa i.p. un mac adresi laiž cauri.
Vēl viens veids, kā tu varētu patestēt ir - atslēdz kompim firewall, anti virūsu u.c. sūdus, un tad paskaties, vai darbojas vai ne.


Return to Tehniskas dabas jautājumi par Xbox 360

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron