UEFA Euro 2008 apskats

Spēļu apskati, features un tamlīdzīgi burtiņi dzimtajā valodā.
User avatar
wazaaa
 
Posts: 276
Joined: Feb 13th, '08, 22:37

UEFA Euro 2008 apskats

Postby wazaaa » May 27th, '08, 18:22

Nav daudz cilvēku, kam no nelielās latviešu konsolistu komūnas patiktu, vai vismaz piederētu kāda sporta spēle. Tas nedaudz apbēdina, jo šie cilvēki nemaz neapzinās to, cik patīkami ir pārspēt draugu vai naidnieku futbola mačā, neizlejot krietnu tilpumu asiņu. Šoreiz, mani CoD 4 un GTA 4 fani, sniegšu jums ieskatu kārtējā „EA Sports” ražotajā brīnumā, tikai atšķirībā no citiem, tā sauktajiem brīnumiem, šamējais iznāk tikai reizi 2 gados, kas ir vērā ņemams... pluss!?

Image

Tātad, pirmoreiz ieliekot savu „UEFA Euro 2008” disku, tev būs jāizvēlas, kuru valsti tu turpmāk pārstāvēsi iekš „Xbox live”. Valsti, kuru tu pārstāvēsi nebūs iespējams mainīt, tāpēc jāizvēlas rūpīgi, proti, Latvija. Jā, Latvija arī ir iekļauta šajā spēlē, un priecē arī fakts, ka visi spēlētāji ir ar saviem īstajiem vārdiem. Visi aizvadīto spēļu rezultāti tiek apkopoti īpašā ranga tabulā „Battle Of The Nations”. Tas ir kā virtuāls spogulis īstajai UEFA ranga tabulai. Šo sistēmu man vēl nav izdevies atkost, jo nez kapēc, pie Latvijas vārda šajā sarakstā nav neviena paša punkta, lai gan esmu izspēlējis jau n-tās spēles.

Image

Diemžēl pirmo mīnusu saskatīju neilgi pēc UEFA palaišanas. Likvidēta, tā sauktā „Free roam arena”, kurā spēlētājam bija iespēja uzlabot savas individuālās spējas, spēlē 1 pret 1 ar vārtsargu. Man pat bija izveidojusies sava veida tradīcija, pirms katras spēles ielādes iesist bumbu vārtos. Cerēju, ka tas nesīs veiksmi, bet vairumā gadījumu tas nepalīdzēja! Par laimi spēles izstrādātāji atstājuši FIFA 08 spēlētāju iemīļoto „Be A Pro” spēlēs režīmu, kas savā ziņā ir tas pats, ko mums piedāvāja „Free roam arena”, tikai šeit tev ir jāspēlē pa visu laukumu un ar pretiniekiem. Vārētu teikt, ka UEFA ir pakārtota šim spēles režīmam, jo jaunievedums „Captain your country” ir pretstats tam, kas "Be A Pro" bija iekš FIFA 08. Šajā režīmā tev ir iespēja izveidot sevi kā spēlētāju un aizvest savu komandu līdz pat Eiropas Čempionāta finālam. Lai iegūtu mūžīgu slavu, tev būs jāizsitas no rezervistiem līdz pat Valstsvienības galvenajai komandai. Tavs sniegums tiek vērtēts punktos, un tas, kā tu tiksi novērtēts, atkarīgs no tavas lomas laukumā. Varēsi arī vēlreiz piedzīvot vēsturiskas iepriekšējo čempionātu spēles režīmā ''Story of qualifying". Tas ir visai interesants, taču novecojis spēles režīms. Spēlē ir iekļautas tikai Eiropas komandas, tāpēc šoreiz tev nebūs iespēja iejusties Ronaldiņjo melnajā ādā.

Image

Ja man jāsalīdzina FIFA 08 un šīs spēles gameplay un grafika, tad viennozīmīgi varu teikt, ka atšķirība ir minimāla. Spēlētāji vadās tāpat, bumba arī, lai gan sākumā man likās, ka tur kaut kas ir mainīts. Vienīgais jauninājums gameplay ziņā ir tas, ka tev ir iespēja ar dažādām pogu kombinācijām nosvinēt vārtu guvumu. Varēsi vicināt rokas, šļūkt pa zāli uz ceļiem vai vēdera un vēl ar vairāk nekā 50 veidiem priecāties par vārtu guvumu. Ar laiku var apgūt jau sarežģītākas kombinācijas, taču visā visumā tās nemaina spēles būtību. Es, par vārtu guvumu, esmu pieradis priecāties pielēcot kājās, kliedzot pilnā rīklē un nometot zemē pulti, tāpēc domāju, ka šis jauninājums ir lieks, jo savas emocijas virtuālā veidā izrādīt, es uzskatu, ir neiespējami.

Image

Kopumā varētu teikt, ka „EA Sports” kārtējo reizi izdevies izcelties ar kaut ko jaunu futbola nozarē, taču cilvēku, kurš nav spēlējis iepriekšējās futbola spēles, šīs izmaiņas nedz pārsteigs, nedz arī sarūgtinās, jo tas nav nekāds CoD 4 par kuru cilvēki ir ekstāzē un, kura dēļ tiek svilināts „Xbox live”. Iesaku jums nopirkt šo spēli, jo tā ir viena no pirmajām spēlē, kurā ir iespējams nest Latvijas vārdu pretī slavai. Spēlei var piekasīties par nelielu raustīšanos un bremzēšanu, kad kārtējo reizi bumbā šķērsojusi laukuma robežu, taču tas ir piedodams, jo spēles karstumā šādus sīkumus var arī neievērot.

Image

Acīm: 8 (grafika)
Ausīm: 6 (skaņas celiņš daudz sūdīgāks par iepriekšējo...)
Īkšķiem: 9 (gameplay)
Plauktam: 6 (vērtība)
Vispār: 7,25(FIFA 08 > UEFA EURO 2008)
Image
Rihards3

TonyM
 
Posts: 3
Joined: Feb 3rd, '10, 18:38

Re: UEFA Euro 2008 apskats

Postby TonyM » Feb 3rd, '10, 19:35

Ir vēl 1 mīnus - licence, jo ir licencētas tikai daļa Eiropas izlašu, tanī skaitā arī Latvijas un Igaunijas izlases, jo palūko Lietuvas izlases sastāvu un tu secināsi, ka tur nav Kačermarsks vai Jankausks, tāpati problēma jau kuro gadu līdz FIFA 10 piemeklēja Nīderlandes oranžā komanda, kurai kārtējo reizi bija nelicencēti un izdomāti spēlētāji.


Return to Grafomānija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron