Šizofrēniķe Alise atgriežas

Spēļu apskati, features un tamlīdzīgi burtiņi dzimtajā valodā.

Tavs subjektīvais spēles vērtējums

0 - neesmu spēlējis
5
71%
1 - dodge it
0
No votes
2 - saks
0
No votes
3 - fiftyfifty
1
14%
4 - pretty handsome
1
14%
5 - must have
0
No votes
 
Total votes : 7

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Šizofrēniķe Alise atgriežas

Postby agressor » Oct 6th, '11, 14:47

Prior Scriptum Spēlējot spēli Alice Madness Returns, esiet droši, ka bieži nāksies aizdomāties par tādu slimību, kā šizofrēnija. Kā arī pārcilāt atmiņā faktus, vai tiešām Alise Brīnumzemē bija tikai nevainīga pasaka, jeb tomēr Pedobear ietērpies glītā kleitiņā, kas dzīvojas krāsainajā lizergīnskābes dietilamīda pasaulē.

Image

Spēles nosaukums: Alice Madness Returns + American McGee's Alice (bonuss, pērkot jaunu spēli)
Izstrādātājs: Spicy Horse
Izdevējs: Electronic Arts
Platformas: X360, PS3, MAC, PC
Žanrs: action-adventure, platform
Oficiālā mājas lapa: http://www.alicemadnessreturns.com
Ačīvmentu saraksts: šeit
Izdošanas datums Eiropā: 16.06.11.
Demo: ---

Image Image Image Image

Viss ir tieši tik slikti, cik izskatās, Alise ir izlaista no trako nama un dzīvojas savā ostas pilsētiņā starp nošņurkušiem zvejniekiem, dzērājiem, priekameitām un tamlīdzīgām radībām. Uzrodas baltais trusis, šoreiz kaķa izskatā, un ievelk Alisi iedomu pasaulē, kas pārmaiņus mijas ar realitāti, kā jau kārtīgai Alisei pienākas.
Spēles lielākais piedzīvojums, protams, ir viesošanās "brīnumzemē", kurā praktiski noris viss spēles process. Lai Alise kļūtu normāla, viņai jāuzvar savi psihodēliskie sapņi, kur palīgā steidzies, tu - spēlētāj! Spēles mehānika īpaši neatšķiras no jebkura cita videuvēja platformera (Ratchet & Clank ir labs platformeris, piemēram). Ej, sit, šauj, risini pāris puzles un uz nerviem krītoši lec un krīti aizās, lai sāktu no iepriekšējā čekpointa.

Image Image Image Image Image

Skaidrs, kā diena, ka spēle spiež uz galvenās varones un stāsta atpazīstamību, kas mūsu galvās spēcināts ar mindfuck filmām un aktieriem. Viski, kam patīk Džonijs Deps, Donnie Darko, gan jau patiks arī Alises spēle, taču vai par to ir vērts maksāt pilnu summu, tas ir uzreiz atbildams jautājums - nē! Pricedrop, LSD game bundles u.tml. akcijas ir vērts pagaidīt. Sausa runa sākas tajā mirklī, kad gribas izmantot kodiņu, kas ļauj nokačāt oriģinālo American McGees Alice spēlīti. Tas tiem, kam zobus atņirgušais kaķis ir mīļākais mājdzīvnieks un linki uz sociālo portālu profiliem palikti zem nosaukuma "follow the white rabbit". Vārdu sakot, spēle tikai faniem


Image

Support by
Image
sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

Return to Grafomānija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron