2010 FIFA World Cup South Africa bez vuvuzelām

Spēļu apskati, features un tamlīdzīgi burtiņi dzimtajā valodā.
User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

2010 FIFA World Cup South Africa bez vuvuzelām

Postby agressor » Jul 7th, '10, 10:45

Image

Būtu nekaunīgi sākt tekstu ar vārdiem, klāt kārtējais gads, klāt kārtējais futbols. Šoreiz ir mazliet savādāk, tāpēc futenei pievērsta pastiprināta uzmanība. Kārtējie četri gadi un kārtējais futbols, tā būs precīzāk. Ir pasaules čempis un katram ir sava komanda, ko ir apķēris astoņkājis! Nenoliedzami viens no lielākajiem sporta spēļu ražotājiem EA, vēlas mums pavēstīk, ka ir jauns futbols, jaunas komandas, jauna vadība, reālistiska grafika, tev tikai jānopērk disks. Par to, kā ir patiesībā varēsiet spriest paši, jo katram vismaz vienu reizi mūžā virtuāli ir jākļūst par ceļojošā kausa īpašnieku.


Image

Veselas 199 komandas, kuras iespējams izvadīt pa sarežģītajiem astotdaļ fināla mačiem līdz pat pusfinālam, finālam. Pats galvenais, Latvija ir sarakstā un ir spēlējama! Par tās spējām tikt tālāk var uzzināt izspēlējot mačus simulācijas režīmā, bet ja sirds apskrienas, vari ķerties kontrolierim pie ragiem un parādīt Maradonam, kur vēži ziemo. To visu iespējams izdarīt, kādā no desmit oficiālajiem stadioniem, kuru būvei un renovācijai izgāzts daudz daudz vairāk nekā 2010 FIFA World Cup South Africa izstrādei ar visu mārketinga kampaņu ieskaitot.

Image

Kārtējo reizi grafika ir uzlabota, vadība tāpat, taču uz ekrāna tas neizskatās diezko iepriecinoši, ja jāsaka godīgi, tad ir redzēti skaistāki futbolisti un, pats galvenais, nav vuvuzelu skaņas fonā, kā arī neiskatās, ka EA plāno izlaist šo vitāli svarīgo patču. Toties ir konfetti lietus, skatītāju ovācijas un ciešami komentētāji, kuru sajūsmu par uzvaru pavada salūts. Nemaz nerunājot par iekšējām reklāmām, ko kā šķiru ir izkopis izstrādātāju kantoris, jāsaka diezgan augstā līmenī.

Image

Pierasta, bet laba fīča ir komandas uzbūvēšana un adaptēšana no nulles. Izvēlamies sejiņas, formas krāsu, spēles stilu, kačājam mad skillz un tiecamies pēc zaltainā brīnuma, kas ir svarīgākā balva čempī. Interesanta fīča ir iespēja savu komandu papildināt ar paŗis draugiem, kas spēleē attiecīgajās pozīcijās un palīdz komandai ne tikai vārtu gūšanā, bet arī aizsardzībā. Vardu sakot, klačojies pa mikrofonu un kļūsti nežēlīgs, kad tavs biedrs nejēdz pareizi izdalīt piespēles un atrasties vajadzīgajā vietā vajadzīgajā laikā.


Image

Kā tev gājis salīdzinājumā ar citiem futbola entuziastiem, protams, vari vērot statistikas tabulās, jo katra tava kustība ir uzskaitīta un maz ticams, ka kādreiz nonāksi tās augšgalā, jo pasaulē mīt ļaudis, kas to dara labāk, lai arī kādas cūcenes tev nesanāktu. Twentyfourseven ir tāds termins un dažiem dzīves vienkārši nav!

Image

Gandrīz piemirsās pats galvenais, kas visticamāk ir spēles mīnuss. Proti, istrādāta jauna vadības sistēma priekš idiotiem. Jaunā vadība pa lielām šaibām sastāv no diviem taustiņiem un “sprint” pogas. Ja kā vadības pogu var skaitīt arī “start” pogu pauzes nospiešanai, tad vadības pogas ir jau četras! Labi, labi tik traki nav, jo jaunā vadības sistēma ir izstrādāta jauniņajiem, kas ar futbolu tikai sāk iepazīties un tā īpaši neatšķiras no 8 bitu konsoļu vadības – pass un blieziens!

Image

Sakarā ar to, ka pasaules čempis ir aizraujošs, kā paša nelabā piedāvātās izklaides, spēlei paredzams labs noiets arī peč tā beigšanās, jo kurš gan negribēs vēlreiz izdzīvot lieliskos mirkļus, ko mums sniedza tādas zvaigznes kā Robēns, Kloze, Forlāns un divas Korejas izlases, no kurām daži spēlētāji paņēma brīvsoli, lai pieprasītu politisko patvērumu.
sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

User avatar
Brock
Forum Admin
 
Posts: 1010
Joined: Jan 22nd, '08, 18:28

Re: 2010 FIFA World Cup South Africa bez vuvuzelām

Postby Brock » Jul 7th, '10, 11:04

Es EA vietā izdotu vienu svarīgu DLC - Vuvuzalas DLC, kas pieliktu klāt mačiem to skaņu :D
Being drunk is just like having a really low framerate
Image

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: 2010 FIFA World Cup South Africa bez vuvuzelām

Postby agressor » Jul 7th, '10, 11:06

sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

gix
 
Posts: 11
Joined: Jan 25th, '08, 15:18

Re: 2010 FIFA World Cup South Africa bez vuvuzelām

Postby gix » Jul 7th, '10, 13:32

bet salidzinoši lieliska funkcija ir 2button control, nav jazin nez kādas nereālās kombinācijas vai triki, paņem un spelē.

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: 2010 FIFA World Cup South Africa bez vuvuzelām

Postby agressor » Jul 7th, '10, 13:42

gix wrote:bet salidzinoši lieliska funkcija ir 2button control, nav jazin nez kādas nereālās kombinācijas vai triki, paņem un spelē.

Sākumā - jā. Kā arkādēs :D
sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

Vis
 
Posts: 736
Joined: Jan 26th, '08, 18:50

Re: 2010 FIFA World Cup South Africa bez vuvuzelām

Postby Vis » Jul 7th, '10, 14:13

kačājam mad skillz


ja vien nebiji domājus savu (pie pults sedošā) skilu, tad šajā geimā neko nekačā ;)

@gix
nav jazin nez kādas nereālās kombinācijas vai triki, paņem un spelē


nekāda raķešzinātne jau nav arī pilnās kontroles, tik vien kā nāk klāt vēl divas pogas (through pass un lob pass)


Return to Grafomānija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron