Džokers atkal ir sašmucējies - Batman: Arkham Asylum

Spēļu apskati, features un tamlīdzīgi burtiņi dzimtajā valodā.
User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Džokers atkal ir sašmucējies - Batman: Arkham Asylum

Postby agressor » Sep 23rd, '09, 21:17

Image

Spēles nosaukums: Batman: Arkham Asylum
Izstrādātājs: Rocksteady Studios
Izdevējs: Eidos Interactive, Warner Bros. Interactive Entertainment, Square Enix
Platformas: X360, PS3, PC
Žanrs: Action - adventure, Beat 'em up, Stealth
Oficiālā mājas lapa: http://www.batmanarkhamasylum.com
Izdošanas datums Eiropā: 28.08.09.

Image Image Image

Stāsts:
Nebeidzamā ļaunā un labā cīņa, šoreiz ietērpta lateksa kostīmos. Mūžīgais Betmena ienaidnieks Džokers arī šoreiz ir izkāpis no visiem rāmjiem un ir gatavs kārtējo reizi pielikt punktu protagonistam Betmenam. Tumša un drūma atmosfēra garantēta, jo spēles sižeta kamols tiek šķetināts nekrietneļu mājvietā, cietumā ar nosaukumu Arkham Asylum. Kā zināms, šī iestāde ievērojama, ne tikai ar milzīgu Gotemas pilsētas padibeņu īpatsvaru, bet arī ar to, ka padibenes ir psihiski nelīdzsvarotas. Jā gadījumā tev ir jautājums, kapēc gan cietumā varētu būt nekārtības, tad atbildam, ka tas ir kārtējais Džokera paņēmiens nogāzt sikspārņveidīgo gar zemi. Proti, protagonists ar saviem rokaspuišiem un kaudzīti citiem sliktajiem ir ieņēmuši bēdīgi slaveno cietumu un nu Betmenam ir jāglābj, kas nu iespējams, lai viņa prožektora izgaismotais simbols debesīs mirdzētu tikpat spodri, cik iepriekš. Tev, kā sikspārņcilvēkam nāksies izmantot visus filmās redzētos un jaunus klāt nākušos devaisus, lai ierādītu vietu negantniekiem.
Batman: Arkham Asylum slikts nemaz nevar būt, jo pie spēles oriģinālstāsta ir strādājis pats slavenais Betmena autors, pieckārtējs Emmy balvas ieguvējs, Pauls Dini.

Image Image Image

Plusi:
Absolūti fantastiska kautiņu sistēma šoreiz priecē ne tikai acis, bet liek atcerēties kombinācijas uz vadības paults, lai nākamreiz varētu izveikt ko līdzīgu. Tuvcīņas ir pārsteidzoši labi nostrādātas un katrs sitiens pa pretinieka ķermeni un tā piebeigšana ir kā jauns piedzīvojums. Līdzīgi kā SEGA's izstrādātajā Comiz Zone, tā arī šeit, tik maz pogu, bet tika daudz kombināciju, ka sadot negantajiem ienaidniekiem pa seju. Nepietiek ar kaušanos un šaušanu, Betmens tev piedāvā arī iejusties detektīva ādā un atrisināt neksaitāmus uzdevumus, kuru atrisināšana vedīs tuvāk galvenajam spēles ļaunajam varonim. Neslikts ir arī pārējo ļaundaru klāsts, piemēram, Harley Quinn, Victor Zsasz, Killer Croc, Bane. Jāatzīst, ka Džokers tomēr ir spēcīgāka personība par tā pēdējās lomas atveidotāju Hītu Ledžeru. Puisis ir pārdozējis, ļaundaris dzīvo vēl joprojām!

Image Image Image

Mīnusi:
Daudziem gribētos uzbrukt kā Betmeniem, pa kluso, bez īpaša trokšņa un asins izliešanas. Asins izliešanu šeit grūti pamanīt, taču izkauties var pēc sirds patikas, kas reizēm var kaitināt, labāk visu novākt pa kluso, vai vismaz ar pārsteigumu, ka negantniekam minimāls mitrums biksēs parādās.
Verdikts: Mums patīk! Neskatoties uz nodrāzto tēmu, šī instalācija ir pārāka par daudzām citām, kas skar sikspārņcilvēka tēmu. Viennozīmīgi viens no labākajiem geimiem, kur tev ir iespējas vadīt vienu, ja ne pašu pirmo, no pasaules mīlētākajiem supervaroņiem. Turklāt, līdz žurnāla iznākšanas laikam jau būs iespējams nopumpēt divas bezmaksas katres konkrētajai spēlei, tāpēc vēlreiz apsver iespēju iegādāties Batman: Arkham Asylum.

Vērtējums: ****

Image Image Image

Oriģinālmateriāls publicēts žurnālā FHM Latvia
sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

User avatar
Siegfried
 
Posts: 71
Joined: Feb 27th, '08, 13:12

Re: Džokers atkal ir sašmucējies - Batman: Arkham Asylum

Postby Siegfried » Sep 25th, '09, 00:36

Man šitais Bermen gabals,šāāusmīgi patikās, kaukad aizvakar izgāju,viena no nedaudzajām videospēlēm,kuru izejot gribās spēlēt vēl un vēl,att. ne jau no jauna, bet tieši turpināt. Uz sitienu varu tik dažas spēles atcerēties,kuras man izraisīja līdzīgas emocijas ("Metal Gear:Solid Snake" uz PSone,abas "Shen Mue" daļas un "Mass Effect").Var teikt,ka beidzot Betmens ir atgriezies tāds,kādam viņam jābūt.
Pēdējās divas Betmen filmas,man nepatika,jo bija zaudējušas visu sikspārņcilvēka universa settingu,Gotiski drūmā Gotema filmā izskatījās pēc Ņujorkas,un Betmobīlis pēc kropla bagijia,un Hīts Ledžers (Lai viņam vieglas smiltis) Džokera lomā man nekādu sajūsmu neizraisīja.Manuprāt Džeks Nikolsons savulaik bija daudz atbilstošāks Džokera tēlam,tāpat,kā Marka Hamila ierunātais Džokers no "Batman:Arkham Asylum".
Image


Return to Grafomānija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron