[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
www.revolution.lv || Xbox360, Playstation3, WiiU • View topic - Moto GP 08

Moto GP 08

Spēļu apskati, features un tamlīdzīgi burtiņi dzimtajā valodā.
User avatar
Grammaton
 
Posts: 643
Joined: Dec 9th, '08, 13:55
Location: Riga

Moto GP 08

Postby Grammaton » Feb 9th, '09, 23:20

Image

2008.g. 27.oktobrī Capcom klajā laida sport/motocycle žanram pieskaitāmu spēli MotoGP 08. Spēle izlaista uz salīdzinoši daudzām platformām - Xbox360, PS3, PC, PS2 un arī Wii.
MotoGP piedāvā trīs veida grūtības pakāpes: Arcade, Advanced un Simulation. It kā ir paredzētas grūtības pakāpes katrai braukšanas un mācēšanas prasmei, bet jāsaka, ka pat uz Arcade, ja agrāk neesmu spēlējis mocīšu spēlēs, bija diezgan jāpasvīst, lai saprastu, kā tas mocis iet, bremzē un stūrē. Tā kā īstiem pro Simulation būs tieši pa gaumei.Kā jau būtu loģiski, šī spēle piedāvā dažādas izvēlnes - Championship, Quick Race, Time Attack un arī, būtībā vienīgā labākā, Career Mode. Par standarta izvēlnēm ir skaidrs, kas kurā notiek. Career Mode var sākt savu motociklista karjeru, sākot ar mazjaudīgu un nenozīmīgu moci un, braucienam pa braucienam, virzīties augšup. Virzoties cauri karjerai, ir sadarbības ar sponsoriem un dažādām komandām, kā arī iegūst punktus, par kuriem var veikt gan vizuālus, gan tehniskus uzlabojumus mocim.
Protams, ir arī trīs moto klases: 125cc, 250cc un MotoGP klase. Career Mode viss sākas ar 125cc klasē, kur ir arī vājāki pretinieki utt.. Kad ir jau aizvirzījies līdz MotoGP klasei, tad pretī stājas arī diezgan sīvi pretinieki.
Spēlē ir arī multiplayer, kurš, kā jau var noprast, ļauj braukt sacensību ar citiem onlainā esošiem entuziastiem. Par mutliplayer tas arī viss.

Tehniski spēle ir OK. Var just, ka ir piedomāts pie fizikas. Šeit nevarēs, neatlaižot gāzi, izņemt visus līkumus.:)
Grafika. Braucēju un moču modeļi ir glīti, trases arī. Ir interesanti nakts braucieni. Bet kopumā trūkst kaut kāds "sāls".
Skaņa. Ir.

Spēle, uzskatu, ir paredzēta tikai sporta spēļu mīļotājiem, šaubos, ka tā iepatiksies rūdītam action vai kāda cita žanra cienītājam.

Image

Mans vērtējums:

Gameplay: 8
Graphics: 7.5
Sound: 6.5
Value: 7

Vidēji: 7.25

Return to Grafomānija

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest