[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4183: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4185: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4186: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4187: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
www.revolution.lv || Xbox360, Playstation3, WiiU • View topic - Game Inquisition 2 - Doom Troopers

Game Inquisition 2 - Doom Troopers

Klasika nemirst, bet varbūt uz tava PC jau griežas Playstation 3 emulators?
TheGrimJester
 
Posts: 1
Joined: Aug 7th, '08, 14:05

Game Inquisition 2 - Doom Troopers

Postby TheGrimJester » Aug 7th, '08, 15:42

Forweord: Es te kādu laiku jau nodarbojos ar vecu, hārdkorīgu spēļu review taisīšanu un mani paaicināja te nopostot. So, here i am.

Jā, es atkal esmu pievērsies klasisko spēļu izārdīšanai. Šodienas upuris (ja vien es pats nekļūšu par upuri) Doom Troopers uz Sega. Ak, jel, šī spēle ir maniakāla. No, i mean it guys, MANIAKĀLA! Un...tā ir par Space Marine kloniem! YESS!


Nu tā, izvēlēsimies savu varoni. Hmm, tur ir Max Steiner (which is a weird form of stoner, so let’s not pick that one) un Mitch Hunter. Značit es atkal esmu popsīgs vecis zilgansarkanā apģērbā, kurš jēdz ļoti bliezt ar stroķi.

Image

Pēc storyline, cilvēcei uzbrūk ļaunie dēmoni, un es kā, Doom Trooper’s esmu nosūtīts visus izglābt. Zinot leģendas par visu, kas norisinās ap šo spēli, es nemaz nekalšu veltas cerības. Šī spēle, jā, tieši šī spēle un nevis Silver Surfer vai visādas citādas muļķības, ir tafākais mo-fo POS uz Sega Genesis. I sh!t you not!

Image

Nana-nana-nana-nana-CONTRAA! But waaaaait a sec – Kontra ar HP bar, un ammo limitu? KONTRA. Ar AMMO limitu. Sheesh, es vismaz ceru, ka es esmu izturīgs, or else....(2 minūtes) tā, pirmā līmeņa sākums neizskatās nemaz tik drausmīgs. Spēle ir nenormāli asiņaina, tu nevari šaut pa labi uz leju (diagonāli), skrienošie maitas ar zobeniem tevi novāc gandrīz instantly, ar vienu sitienu apēdot pusi tava HP, un no parasto zombiju šāvieniem – well, tu vari izdzīvot 3. Turklāt, Doom Troopers nav nekāda pussy spēle, kurā tu nošaujot kādam galvu viņu novāc, nē...te tu atšauj zombija galvu, bet tas viņam netraucē pa tevi turpināt vālēt! Piemērs – tas zombijs – viņš vēl NAV beigts!

Image

Nu tā, lūk – nomiris tikai kādas 8as reizes (god bless the save state button!) es nonācu pie pirmā līmeņa vispretīgākās vietas, kuru es centos iziet kādas minūtes pārdesmit. Vsipirms, aplūkojiet situāciju, ņemot vērā, ka pa diagonāli uz priekšas leju šaut nav iespējams. Un arī vienkārši pietupjoties viņus nošaut nav iespējams. Un iekraut ar punch pogu arī nav iespējams.

Image

Tagad aplūkojiet, kas notiek, kad yours truly, izdomā vienkārši nolekt kādam no zombijiem blakus, jo, nu, viņi taču tur stāv.

Image

Doom Troopers nav spēle mīkstajiem lūzerīšiem. Only the toughest of men can play this game, and it was made for the toughest of men! Paskatieties iepriekšējo bildi. Vai jūs redzat, kreisajā augšējā stūrī ir tā pati mistiskā nogāze, uz kuras stāvot, ar vienkāršu pietupienu tos kadrus nošaut nav iespējams. VIENĪGAIS, un es patiešām domāju, VIENĪGAIS izņēmums, ir nostāties tā, lai tavs varonis knapi, knapi ar papēža maliņu pieskartos tam zaļam sūdiņam, kurš uz šīs nogāzes atrodas. I mean, COME ON, it’s like a pixel or two. Bet ar to viss nebeidzas. Līķi, kurus to nošauj, nogrimst pussekundes laikā – bet lai tiktu tālāk, tev ir uz šī līķa jāuzlec, jāpietupjās, jānošauj nākošais džeks un jāpārlec uz viņa līķa, kur šī procedūra atkārtojas. Tajā ūdenī stāv kādi 8 džeki. Ak, jā – un viņi sāk šaut jau ārpus tev redzamā ekrāna robežām. Enjoy the pic:

Image

W00t, tās izrādījās līmeņa beigas. Lieliski, es esmu izgājis pirmo līmeni tikai mazliet vairāk nekā stundas laikā! YAY! Otrais līmenis.

Image

(pēc stundas) Otrais līmenis ir vēl riebīgāks. Pirmkārt, tu neko gandrīz neredzi. Otrkārt, tev ir paniski jāskrien, jo savādāk tevi panāks ļauno zombiju (err...zombijterminatoru) kuģis, un sāks pa tevi bliezt ar artilēriju, kas nav jauki. Pa tevi visu laiku šauj ar visu iespējamo, skrien virsū ar visu iespējamo un tā jo projām. Bet ir viena FCUKING NOLĀDĒTA LIETA, KAS MANI IZVEDA! Bez visiem šiem faktoriem, TE VĒL UZ ZEMES IR NOVIETOTAS MĪNAS! Nekas, nekad nevienā spēlē mani nebija izvedis vairāk. Pateicoties save state, es kādu pusstundu, uz katra mazā, nolādētā kalniņa, esmu pacietīgi iemācījies, kur tās atrodas, jo, sasodīts, viņas atņem te vairāk nekā pusi HP, ja tev izdodas viņām uzkāpt. UN TUR VIŅU IR KĀDS MILJONS!
Pievērsiet uzmanību šai bildei. (ievērojiet arī manu izcilo munīcijas daudzumu un nenormāli milzīgo HP) Atcerieties, ka šis ir tikai otrais līmenis. Viena mīna atrodas starp mani un stroķi man aiz muguras, viena ir pie uzejas uz kalna, man priekšā, tad viena pašā kalna virsotnē, un divas uz priekšu, pie noejas no kalna. Rejoice, people, piecas, PIECAS mīnas vienā ekrānā, un šis nav minesweeper!

Image

Hell, šis sasodītais līmenis ir tik grūts, ka tādēļ, ka nomirstot tu atdzimsti turpat ar pilniem HP un 100 munīciju, man vajadzēja speciāli uzkāpt virsū pāris mīnām, lai nomirtu, jo savādāk, mazliet uz priekšu, mani nošauj monstri, es atkal parādos TUR, bet viņi visi tur ir – jo monstri šajā spēlē spawnojas konstanti – viņi rodas visu laiku. Lai kur tu arī nebūtu. Ja tu paiesi kaut metru uz aizmuguri, tur atkal būs Monstri. Ja paiesi pēc tam metru uz priekšu – tur ARĪ atkal būs monstri.

Ziniet, es šajā līmenī biju TIK amierināts, ka es vispār kaut kur pavirzījos, ka man ir apmēram 30 identiski screen-shots, kuros es esmu nolēmis jums parādīt, kāds varonis es esmu. Bet, tādēļ, ka viņi izskatās gandrīz identiski iepriekšējai bildei, tas tomēr darīts netiks. Tā vietā, parādīšu pirmo bosu:

Image

Tāds patīkams lopiņš, mētā uz tevi kaulus. Protams, lodes viņu neievaino – lai ejamais nomirtu, viņa mestie kauli ir jāatsit atpakaļ uz viņu, ko, reāli var izdarīt tikai apmēram 50 procentos gadījumu, jo man nav ne jausmas kā strādā collision detestion šajā spēlē.

Un tad viņš vēl vemj, un telpā paceļās kkāds šķidruma līmenis, un, ja tu neesi pietiekoši ātrs un veiksmīgs (jo tie kauli, maitas, nelido vis tik ātri atpakaļ) tad tu nomirsti. Been there. Done that. About 30 times. Nu, teiksim salīdziniet skābes vēmekļū līmeni šeit, un iepriekšējajā bildē. Tas ir pēc apmēram pusminūtes neveiksmīgiem mēģinājumiem trāpīt viņam ar kaulu. (lai nosistu vajag trāpīt reizes 5 – 6)

Image

Tā, kā rakstīšana notiek real-time ar spēlēšanu, tad trešais līmenis izskatās tīri piemīlīgs. Un mūzika ar’ laba. Ehh, tas mani pēc visām šitām drausmām mazliet nomierina.

Image

Apmēram 20 minūtes pēc iepriekšējā ieraksta spēles logā. Es šobrīd runāju ļoti ĻOTI mierīgi, jo es valdos. THIS GAME IS WORSE THAN A 13-YEAR OLD EMO’S FACE, AFTER HE’S GIVEN A BLOWJOB TO A PRO BOXER! Normālos apstākļos, es neteiktu, ka spēles grūtums to padara sliktu. Nē, tas parasti ir lieliski un uzjautrinoši, piedod izaicinājumu. BET ŠAJĀ LĪMENĪ MONSTRI PĒC PIRMĀS IEŠAUŠANAS REIZES NOKRĪT UZ ZEMES, UN VIENĪGAIS VEIDS, KĀ VIŅUS NOGALINĀT, IR PALEKTIES PRECĪZI VIRS VIŅIEM UN IEŠAUT LAUKUMĀ, KAS IR VIENA NOLĀDĒTA, DOLBANA PIKSEĻA IZMĒRĀ! Un no visām malām pa tevi tiek šauts, ir pēc 10 sekundēm, kad notiek kārtējā zemestrīce, tev invertojas kontroles, un guess what – monstri, kas atrodas līmeni zemāk par tevi, šauj tev caur grīdu. No, thankx guys, even chuck norris would not be able to beat this game, and this is my last screen shot – i’m going to get pain pills....

Image


Ja jums patika, speriet laukā, ko gribat nālošreiz. Ja kādam ir mikrofons/ir ar mieru filmēt, būs arī video.

User avatar
Tramvajs
 
Posts: 84
Joined: Mar 21st, '08, 13:40

Re: Game Inquisition 2 - Doom Troopers

Postby Tramvajs » Aug 7th, '08, 16:00

Man patika, gribu vēl. Varēja būt mazāk gramatikas kļūdu.

User avatar
Hito
Forum Admin
 
Posts: 254
Joined: Dec 16th, '07, 17:09
Location: Rīga

Re: Game Inquisition 2 - Doom Troopers

Postby Hito » Aug 7th, '08, 16:01

Jauka spēle bija godīgsakot, es neatceros vai tiku 3 vai ceturtajā līmeni savlaik.
co-op viņam man liekas ar bija, ļoti labs geims.
Grūts geims nenozīmē slikts automātiski :)

Tika spēlēts nektīm bariņā :)

User avatar
iCE2
 
Posts: 553
Joined: Jan 22nd, '08, 11:48

Re: Game Inquisition 2 - Doom Troopers

Postby iCE2 » Aug 7th, '08, 16:05

Lielisks review - tauta vēlas vēl! :)

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: Game Inquisition 2 - Doom Troopers

Postby agressor » Aug 7th, '08, 16:50

Mičs Hanters bija arī mans varonis, par cik tam otrajam bija divi, bet ne tik spēcīgi stroķi, tāpēc tas nerullēja. Geims bija afigenna grūts, tik grūts, ka pirmās stundas vispār bija WTF, taču nauda par kārtridžu bija izdota un vajadzēja spēlēt, īpaši, ka geims beigās izrādījās ar savu mūdu un vienkārši lielisks.
Visā šajā pasākumā man patika tas, ka beidzot bija iespējas bezmaz vai skaitīt lodes, jo viss bija jātaupa un nekur (gandrīz) nedrīkstēja kļūdīties. Jo katru reizi, kad dabū spuerlodes (1 shot 1 kill), tās bija pareizi jāsataupa, lai sāpīgākajās vietās tās varētu izmantot pēc iespējas efektīvāk. Un jā geimu es izgāju pilnībā!!1
Co-op modei bija sūdīgi tas, ka bija friendly kill, kas vispār piespieda spēli spēlēt diskutējot: "Tagad es šauju!!! Ej pa priekšu man pisec maz dzīvības, es piesegšu mugurpusi!!" Geims vienkārši bija teh bomb!!!
P.S. Es vēljoprojām rīkvestoju Comix Zone review!! :)
sincerely yours
agressor

Vis
 
Posts: 736
Joined: Jan 26th, '08, 18:50

Re: Game Inquisition 2 - Doom Troopers

Postby Vis » Aug 7th, '08, 17:23

tika iziets gan single, gan co-op, īsti neatceros, cik grūts bija, baigo sen tas bij'

Piepz
 
Posts: 213
Joined: Jan 22nd, '08, 12:06
Location: Rīga, Latvija

Re: Game Inquisition 2 - Doom Troopers

Postby Piepz » Aug 8th, '08, 09:23

Labs!
Mums tagad ir pašiem savs :D

PSN - Piepz

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: Game Inquisition 2 - Doom Troopers

Postby agressor » Aug 14th, '08, 00:28

P.S. Uz SEGAs gamepada bija iespēja šaut slīpi IMHO. Es ceru, ka atceros pareizi
sincerely yours
agressor


Return to Emulation

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron