The Darkness 2

Xbox 360 spēlētāju diskusiju vieta.

Moderator: agressor

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

The Darkness 2

Postby agressor » Apr 20th, '08, 15:11

Originally licensed by Majesco, but sold off to 2K Games, The Darkness is based on Top Cow's comic book series, and developed by Starbreeze Studios. Knowing its background it comes as no surprise that during the TOP COW discussion panel at this weekend's NY Comic-con, it was revealed that The Darkness 2 is in the works, "We can't say Darkness and video game sequel in the same sentence, so Darkness. Wink. Sequel."
sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

User avatar
oskarszale
 
Posts: 569
Joined: Oct 7th, '08, 16:27

Re: The Darkness 2

Postby oskarszale » Sep 24th, '11, 12:24


ja šitā varēs plosīties, tad stāsts jau ir otrajā plānā :D
Image

User avatar
oskarszale
 
Posts: 569
Joined: Oct 7th, '08, 16:27

Re: The Darkness 2

Postby oskarszale » Jan 18th, '12, 22:57

OMG demo ir gaļa! Var uztaisīt sekciju no galvas līdz kājām, vienkārši pfff āāā :D Gears arī ir zāģēšana utml., bet šis jau ir next level. Solijos sev gaidīt, kad cena kritīs, bet būs grūti sagaidīt + Max ir riktīgs peins pakaļā, pārcēlās uz maiju. Jāpaskatās vai par preorder nedod T kreklu ;) :D :D
Image

User avatar
cone
 
Posts: 101
Joined: Apr 1st, '11, 11:50
Location: Riga, Latvia

Re: The Darkness 2

Postby cone » Jan 19th, '12, 09:47

Pirmais bija tīri foršs.
Image

User avatar
scoux
 
Posts: 523
Joined: Apr 7th, '08, 11:48

Re: The Darkness 2

Postby scoux » Jan 19th, '12, 13:53

Atgādina Bulletstormu tikai ar action Ņujorkā un echoes power vietā ir aliens backpackā :D

nice, nice, Bulletstorms man patika
Nemuldi.

Image

User avatar
iCE2
 
Posts: 553
Joined: Jan 22nd, '08, 11:48

Re: The Darkness 2

Postby iCE2 » Jan 21st, '12, 22:54

Demo vienkārši graujošs, redzams, ka čaļi ir centušies - ļoti patika pirmais, bet šo īsti negaidīju, jo cits developeris, bet tagad GAIDU!!

User avatar
Dzhonijs
 
Posts: 472
Joined: Jun 6th, '08, 10:27

Re: The Darkness 2

Postby Dzhonijs » Jan 23rd, '12, 11:40

Atkal izcelšos uz jūsu pozitīvisma fona :) .
MAN NEPATIKA!
Ja pirmais bija nopietna spēle, tad šitas priekš manis ir kkāds s*ds, jo vairāk atgādina lētu arkādes spēli, nevis +/- nopietnu geimu. Vienādi ienaidnieki vienādi tizli skrien, vienādi tizli slēpjas/neslēpjas aiz cover. Vairāk nepatīk, kā patīk arī vizuālais noformējums. Man patika pirmās spēles drūmi reālistiskais, bet, protams, laiks iet uz priekšu un ar kaut ko jau jāizceļas(atceramies visi "Borderlands") uz ento citu šūteru fona. Protams, patīk tas, ka daudz vairāk veidu, kā slaktēt, patīk tā vardarbība, patīk ar šotiju iemaukt ienaidniekam feisā, patīk rīt sirdis, bet nav vairs tā kaifa, jo ienaidnieki visi vienādi un to AI ir pagalam štruntīgs. Nav gandarījuma par to uzveikšanu. Un, bļ**, KĀPĒC VAJAG TIK DAUDZ TO IENAIDNIEKU??? Protams, ka gaļai, jā, bet es dotu priekšroku uz pusi mazākam skaitam, bet gudrākiem, nāvējošākiem. Tad būtu arī daudz interesantāk spēlēt. Jā, interesanti, cik tūkstoši slikto zēnu spēles laikā tiek novākti.. vai tikai nesanāk kādas mazas valsts iedzīvotāju skaitā :D .
Image
P.s. BOOBS (not bacon) is always the answer!

User avatar
Brock
Forum Admin
 
Posts: 1010
Joined: Jan 22nd, '08, 18:28

Re: The Darkness 2

Postby Brock » Jan 23rd, '12, 13:56

Es izcelšos uz šitā pozitīvisma fona ar to, ka man nepatika pirmais un nepatīk arī otrais :D Abiem gan tikai demo spēlēti. Šāds bullshit laikam nav priekš manis.
Dzonijs, mūsdienās iet uz masu un tāpēc daudz ienaidniekus saliek, jo diemžēl situācija ir tāda, ka industrijā ir totāls labu AI scripteru iztrūkums. Kā vieglāk to noslēpt, sabāzt daudz pretiniekus, kas tev skrien virsū, lai tu nepievērstu tik daudz uzmanību, ka tie ir tik dumi, ka ja to būtu mazāk, tu vienkārši nomirtu no garlaicības.
Being drunk is just like having a really low framerate
Image

User avatar
Dzhonijs
 
Posts: 472
Joined: Jun 6th, '08, 10:27

Re: The Darkness 2

Postby Dzhonijs » Jan 23rd, '12, 14:22

Tieši tā :) !
Image
P.s. BOOBS (not bacon) is always the answer!

User avatar
oskarszale
 
Posts: 569
Joined: Oct 7th, '08, 16:27

Re: The Darkness 2

Postby oskarszale » Jan 23rd, '12, 17:11

Jā, tiešām žēl, ka nav tik gudrs AI, ka vienkārši nevari spēli iziet. Dari ko gribi vienalga gudrāki, aplenc tevi un novāc no muguras :D
Image

User avatar
Brock
Forum Admin
 
Posts: 1010
Joined: Jan 22nd, '08, 18:28

Re: The Darkness 2

Postby Brock » Jan 23rd, '12, 17:22

oskarszale wrote:Jā, tiešām žēl, ka nav tik gudrs AI, ka vienkārši nevari spēli iziet. Dari ko gribi vienalga gudrāki, aplenc tevi un novāc no muguras :D

Nu nevajag jau ieiet kaut kādā bullshti galējībā. Labs AI piemērs ir Halo spēles, kur katram pretiniekam ir savas AI rutīnas, savi CC utt un tie darbojas atkarībā no situācijas. Piemēram, ja redzi, ka ir Elite kopā ar 4 gruntiem, nogalini Elite pirmo un Grunt sāks panikā skriet prom. Jo rutīna ir, ka Elite ir viņu komandieris. Plus tur tiešām ir tā, ka bieži viens no tiem 4 Grunt mēģinās tevi apiet kamēr tu šausi pa pārējiem. Otrs labs piemērs ir pirmā FEAR AI, kura radītājs diemžēl no gaming industrijas ir attālinājies, bet ir labi daudz sarakstījis pamācības par AI plānošānu utt. Spēle ieviesa vienu lietu kā situācijas awareness un komandu izpilde atkarībā no spēlētāja uzvedības. Ja tu iekempo kādā punktā, noteikti pretinieks centīsies tevi aizkavēt tai punktā sēžot aiz cover un ik pa laikam uz tevi šaujot, kamēr kādi citi apies tevi un uztaisīs surprise no aizmugures. Tur nebija pretinieki, kas akli skries tev virsū tikai tāpēc, ka viņi ir vairākumā. Pretinieks skaisti izmanto cover sistēmu lai pārvietotos un izvairītos no taviem šāvieniem. Ir liela starpība starp to spēļu AI un kaut kāda Darkness AI. Piemēram, Deus Ex jaunākais ļoti daudz cieta no dumb AI un tas bija viens no iemesliem kāpēc spēle nebija vēl labāka. Paši izstrādātāji atzīst, ka tas bija viens no lielākajiem klupakmeņiem izstrādē, ka viņiem nebija labs AI programmētājs un viņi daudzas idejas nespēja līdz ar to realizēt.
Being drunk is just like having a really low framerate
Image

User avatar
iCE2
 
Posts: 553
Joined: Jan 22nd, '08, 11:48

Re: The Darkness 2

Postby iCE2 » Jan 23rd, '12, 22:13

Da nu, muļķības rakstat visi, kam nepatika 1. vai 2. daļa - kickass urbānie FPS, kur ar visu, tai skaitā atmosfēru, viss ir vislabākajā kārtībā. Bet tas, ka ļauno "daudz" / "maz" utml. - te nav Splinter Cell, te ir FPS CoD stilā, ne reizi nelikās, ka kaut kas nebūtu labi. Turklāt te ir vienas no labākajām pirmās personas skriptētajām ainām - un otrās daļas demo pierāda, ka kvantitāte kvalitāti nebūt nav mazinājusi.

I have spoken.

User avatar
DSguru
 
Posts: 217
Joined: Apr 21st, '08, 17:32

Re: The Darkness 2

Postby DSguru » Jan 27th, '12, 20:21

Izgāju demo un man nepatika. Ideja ir laba - galvenais varonis ir džeks ar "tumsas" spēkiem, papildus ekstremitātes paver visādas slimas iespējas nogalināt, bet spēlēt nebija interesanti, gaidīju, kad demo būs cauri. Kādēļ?
Pirmkārt, The Darkness II šķita pārāk kinematogrāfiska: pārāk bieži geimplejs tiek aprauts, kad tiek parādīta kārtējā brutālā katscēna. Problēma ir tāda, ka tās ir no pirmās personas (vismaz vairums), šis ir FPS (bieži nevar pateikt, kad tās vispār ir sākušās), un kontrole pār to, kas tajās notiek, ir minimāla. Tas viss tā kā izjauc jebkādu ritmu, kas spēlei varētu būt.
Otrkārt, mani nepameta sajūta, ka The Darkness II tā kā velk spēlētāju pie rokas, jo parasti uz ekrāna parādās, kas jādara un kur jāiet. Protams, iestatījumos var atslēgt "Tips" iespēju, bet kā es pirmajā reizē uzzināšu, kā ir jāspēlē? Te nonākam pie nākamās problēmas, kas ir vadība. Uz DualShock (un X360 džoipada) ir tik daudz taustiņu un katram ir sava funkcija + visādas kombinācijas, ka man nākas piedomāt, kas ir jāspiež. Ieroču izvēle un pacelšana arī šķita visai mulsinoša.
Treškārt, nejutu nekādu izaicinājumu no spēles ("Gangster" grūtības pakāpe), kaut arī PS3 šogad spēlēju pirmo reizi un biju atradis no neinvertētas Y ass. Tie papildus locekļi padara spēli pārāk vieglu, un pat tad, ja pretinieki nodara kādu nopietnu kaitējumu, var mierīgi atjaunot veselību uzēdot pa kādai sirdij, kuras ir visur esošas, jo pretinieku ir bezjēdzīgi daudz.
Turpretī šodien uzspēlēju pirmo Quake uz Nintendo 64, kas ir tieši tāds šūteris, ko spēju izbaudīt - vienkāršs, ātrs, izaicinošs [pat uz Easy], ar elementāru vadību, interesantu pretinieku un līmeņu dizainu + kick-ass ieroči, kuri katrs ir piemēroti noteiktiem gadījumiem. Pofig, ka Lo-Res grafika; labs geimplejs über alles! Protams, katram sava gaume.

User avatar
oskarszale
 
Posts: 569
Joined: Oct 7th, '08, 16:27

Re: The Darkness 2

Postby oskarszale » Jan 27th, '12, 20:52

Jebkurā gadījumā gaidīšu, kad cena nokritīs zem 20 eiro. Pārāk daudz neizietu spēļu plauktiņā :roll:
Image


Return to Microsoft Xbox 360

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest

cron