Grand Theft Auto V

Xbox 360 spēlētāju diskusiju vieta.

Moderator: agressor

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Grand Theft Auto V

Postby agressor » Mar 29th, '08, 19:55

Visās baumās ir daļa patiesības! Read this.
We aren't usually one to post rumors, mostly due to many rumors being flawed before they can even be considered to hold any truth what-so-ever. However this latest one does intrigue us a little, it seems to have some solid groundings behind if, but we'll let you be the judge of that shall we.

Basically, a Belgium website called Play3-Live has posted an article which states that a Belgium supplier of important size (a large games supplier we presume) recently received an official statement from Take-Two Interactive which outlined the line-up of games releases for 2009. In the outline was this rather interesting, and oddly to-the-point description of a title being released:
"Grand Theft Auto Sequel (Not Announced): Find Vice City, plagued by corruption and decadence. Your case is being undermined by the local police, your mission is to rebuild the bar and to reaffirm at the head of the city of one thousand colors."

The description is a little to descriptive, with no announcement it seems odd something of this importance would be sent to a supplier. Another point is that GTAIV has been being worked on for the past few years, and up to this point is still being polished up, so how would they have found time to start work on a next game? Then again, it's possible the story and ideas for the next game have been developed, but development of the game are yet to begin. That in itself begs the question of how they would hope to finish a large game in a year at most. It also lists Take-Two's BioShock as coming in September 2009, which as fans would know, it true. However that information could be found with a simple Google Search.

So this is nothing official, don't take it as being a possibility either, most rumors are not true, and this one seems a little out of the ordinary really. It checks out, but it checks out too well that it seems as if it was planned by somebody as a prank in the hopes for a laugh. Either way, we'll watch to future statements on the matter, check back soon.
Complete translation of article (not accurate):

You know it, at Play3-Live we are not accustomed to relaying the rumors except when they are founded on a minimum basis all the same solid. However information which we will reveal here will arouse certainly a keen interest and this is why we will reveal you, exceptionally this rumor.

A Belgian supplier of important size recently received an official statement of Take Two in which is the line up 2009 of the firm. On this one beside the mention Automne 2009 a paragraph ô appears how much interesting:

" Large Theft Car Sequel (Not Announced): Find Vice City, corroded by the corruption and the decline. Your business is put at evil by the local police force, your mission is thus to rectify the bar and to reaffirm you with the head of the city to the miles colors. "

With note that this official statement also makes state of the exit of certain BioShock 2 for September 2009.

Information or blow of pub? We await news of Take-Two on this subject before jumping to the ceiling of joy. We remind to you just that AWG Vice City had left less than one year after AWG 3.
sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

User avatar
HellDude
 
Posts: 274
Joined: Jan 26th, '08, 17:56

Re: Grand Theft Auto V

Postby HellDude » Mar 29th, '08, 20:03

Grand Theft Auto Vice City protams būtu awesome, bet ja jau otro reizi tiks pārstrādātas visas GTA (izņemot GTA 2 un London) pilsētas tad nu.

User avatar
iCE2
 
Posts: 553
Joined: Jan 22nd, '08, 11:48

Re: Grand Theft Auto V

Postby iCE2 » Mar 29th, '08, 22:10

Nav jau viņiem "jāpārstrādā" - ir izdomātas normālas fiktīvas pilsētas - Liberty City, Vice City, Los Santos utt. Nav jau teikts, ka GTA5, ja tiešām norisināsies Vice City, būs 80-tajos, kā arī tas, vai izņemot kopējo atmosfēru tas vispār kaut kā atgādinās veco Vice City.

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: Grand Theft Auto V

Postby agressor » Mar 29th, '08, 22:24

iCE2 wrote:Nav jau viņiem "jāpārstrādā" - ir izdomātas normālas fiktīvas pilsētas - Liberty City, Vice City, Los Santos utt. Nav jau teikts, ka GTA5, ja tiešām norisināsies Vice City, būs 80-tajos, kā arī tas, vai izņemot kopējo atmosfēru tas vispār kaut kā atgādinās veco Vice City.

Vice City ar visu to 80-to laiku ir vienkārši super (ar "Tide" bēbja akcentu). Tāda nostaļģija & fun
sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

User avatar
EXIT
 
Posts: 280
Joined: Jan 26th, '08, 21:11

Re: Grand Theft Auto V

Postby EXIT » Apr 6th, '08, 21:22

Tas kā amerikai izskatas 80tie, tas mums izskatās kā musdienas. :ugeek:

Vis
 
Posts: 736
Joined: Jan 26th, '08, 18:50

Re: Grand Theft Auto V

Postby Vis » Apr 7th, '08, 10:30

tam gan es negribētu piekrist, 30 gadu starpība jau nu nav ;)

User avatar
Brock
Forum Admin
 
Posts: 1010
Joined: Jan 22nd, '08, 18:28

Re: Grand Theft Auto V

Postby Brock » Apr 7th, '08, 11:45

Es atkal ceru, ka ja arī būs GTA V iekš Vice City, tad šoreiz mūsdienās. Un ceru ka šoreiz pilsēta būs interesantāka, jo tieši tas bija, kas man likās nedaudz boring iekš VC. Patika mūzika, scarface un citu mafia filmu references utt, bet pilsēta likās pārāk plakana.
Jautājums ir, cik reāli ir uztaisīt jaunu GTA nedaudz mazāk kā pusotra gada laikā, ja pieņemam, ka iznāk kaut kad rudenī. Pie tam uz divām platformām. Uz vienas vēl būtu cerība, uz divām, nu nez (jo sevišķi zinot ka GTA4 pārlikšanas iemesls bija tieši tas, ka taisīja uz divām platformām vienlaicīgi un tieši ps3 platforma bija, kas radīja grūtības.)
Being drunk is just like having a really low framerate
Image

User avatar
Graabeklis
 
Posts: 96
Joined: Dec 8th, '08, 23:33

GTA V

Postby Graabeklis » Jan 15th, '09, 13:46

Šķiet, ka "GTA IV" tikai nesen parādījās (nu labi vairāk kā pusgadu atpakaļ), un visi vēl joprojām jūsmo par to un dāļā tam gada labākās spēles balvas. Tikmēr Game Informer žurnāls baumo, ka spēles nākamā daļa ir sagaidāma jau šī gada novembrī. Nav gan skaidrs, no kurienes viņiem radušās šādas idejas, taču iespējams, ka tās nav nemaz tik absurdas.

Tas noteikti nebūs nekāds "GTA V", jo līdzšinējā pieredze ar "Rockstar" liek domāt, ka no sākuma viņi izdos jaunas variācijas par GTA, tādas, kā "Vice City" un "San Andreas", un cipariņu pieci piekarinās šīs slavenā vārdu virknējuma galā tikai tad, kad viņiem atkal būs pieejams jauns dzinējs. Taču tas, ka jau šogad varētu parādīties GTA ar jaunu pilsētu, ir itin ticami. Galu galā "Vice City" tika izdots apmēram gadu pēc "GTA III" parādīšanās veikalos. Iesākumā gan "Rockstar" būs jātiek galā ar apsolītajām papildus epizodēm, sākot ar "The Lost and the Damned", kas ir gaidāms jau februārī.

Šķ.Ērmais brīdinājums: Tikai nevajag uzreiz jau safanoties. Dažreiz baumas ir un paliek tikai baumas. Tāpēc tās dēvē par baumām. Bet neizklausās neticami. Tā kā ekonomiskā krīze uzglūn arī spēļu industrijai, iespējams ka pāris jaunas GTA spēles varētu nodrošināt "Rocstar" finansiālo neaizskaramību.
Image

User avatar
Dzhonijs
 
Posts: 472
Joined: Jun 6th, '08, 10:27

Re: GTA V

Postby Dzhonijs » Jan 15th, '09, 13:59

Gaidiisim :) ...
Image
P.s. BOOBS (not bacon) is always the answer!

User avatar
Hito
Forum Admin
 
Posts: 254
Joined: Dec 16th, '07, 17:09
Location: Rīga

Re: GTA V

Postby Hito » Jan 15th, '09, 14:58

Brown, brown, brown, awesome, can't wait!

User avatar
iCE2
 
Posts: 553
Joined: Jan 22nd, '08, 11:48

Re: GTA V

Postby iCE2 » Jan 16th, '09, 16:23

Domāju, ka +1 gadu varam pielikt droši klāt - šogad epizodes (Feb & Aug), nākamgad - spēle.
Tomēr šajā konsoļu ciklā izstrāde prasa daudz vairāk laika, nekā iepriekšējā.

User avatar
Graabeklis
 
Posts: 96
Joined: Dec 8th, '08, 23:33

Re: GTA V

Postby Graabeklis » Jan 16th, '09, 17:24

es ari kautka shaubos ka buus kkas ipash GTA V, jo pa tik mazu laiku, neko ipashi labu nevar uztaisit :) bet nu ceresim ka vinjiem atkal izdosies kartejais shedevrs :)
Image

User avatar
vertigo
 
Posts: 120
Joined: Dec 23rd, '08, 22:18
Location: Rīga

Re: GTA V

Postby vertigo » Jan 17th, '09, 20:28

Jaunākās ziņas šajā sakarā ...
Image


Return to Microsoft Xbox 360

Who is online

Users browsing this forum: Yahoo [Bot] and 2 guests

cron