Borderlands

Xbox 360 spēlētāju diskusiju vieta.

Moderator: agressor

Tavs subjektīvais spēles vērtējums

0 - neesmu spēlējis
15
36%
1 - dodge it
1
2%
2 - saks
0
No votes
3 - fiftyfifty
3
7%
4 - pretty handsome
11
26%
5 - must have
12
29%

Total votes : 42

hirins

Re: Borderlands

Postby hirins » Oct 24th, '09, 21:35

NINJ4R4BBID wrote:Nu kā lai izstāsta... gabals pēc uzbūves diezgan komplekss... šūtera elemnti zolīdi (pārsvarā kur tēmē tur arī šauj) nav joku kā "Fallout 3" (atļaušos piebilst ka Fallout 3 man ļoti patika... bet šaušanas elementi bija realizēti švaki)... liela daudzveidība ieročos un gandrīz katram savs feelings (pat divi shotgun(i) arī var būt ļoti atšķirīgi)... katram spēlētājam atradīesies kkas kas ies pie sirds no lielā ieroču klāsta... RPG elementi arī diezgan dziļi izstrādāti un itegrēti (katram personāžam skill tree un vēl atsevišķi ieroču proficiency katram ieroču tipam)... story nekāds dziļais un story progression arī tāds tīri lai bīdītu spēlētāju uz nākamo lokāciju (šuteros arī bieži vien ir tā)... pārsvarā kā uz vāciņa rakstīts "GET READY for the MIND-BLOWING INSANITY, as one of FOUR TRIGGER-HAPPY MERCENARIES, TAKING OUT EVERYTHING THAT STANDS IN YOUR WAY."... action lābs īpaši kad iemaldās lielākos pretinieku baros... pretinieki arī ir visādi katram savas vājās vietas kuras jāatrod (lai vieglāk likvidētu)... uzdevumu struktūra un story ir pielīdzināmas MMO stila spēlēm... tāds interesants žanru hibrīds FPS ~50%/RPG ~25%/MMO ~25% (tas tā manā skatījumā)... būs kam patiks un kam nepatiks...

p.s. Sorry par teksta mumbo jumbo... rakstīju uz ātru roku... lai ātrāk atgrieztos uz planētu Pandora un turpinātu ārdīt turienes wildlife un populāciju! :D

ok, skaidrs... laikam pirkshu, kad cena buus lejaa

Vecitis

Postby Vecitis » Oct 25th, '09, 05:40

Man jau speele vienk ahuuni patiik!

Story iziets ar Sirena un sasniegts 36lvl, tgd veel jaapabeidz misijas kuras kkaa palaidu garaam un tad jasaak speele veelreiz, lai uzkachaatu 50lvl :) (saakot story no jauna ar to pashu charu, monstri jau pashaa saakumaa ir tikai 4lvl vajaaki un kad tiec aaraa no seetas(~5min) tad jau ir 34 lvl Skag kuri mani pat pamanijaas nolikt gar zemi!) katraa zinjaa otro reizi speeleejot laikam gruutaak vareetu buut!
Image

Matiss

Postby Matiss » Oct 26th, '09, 23:20

Šodien arī es saņēmu Borderlands, un spiltscreen'ā ar draugu spēlējām līdz lvl 14, jāsaka, ka spēle ir ļoti grūta. Derētu savākties un paspēlēt 4-player co-op.
Image

Vecitis

Postby Vecitis » Oct 27th, '09, 01:23

4ataa nebusu daudz vieglaak, jo paliek stipraaki pretinieki un DROPE teica ka nevar arii split-screen ieksh co-op izmantot! un speele nav nemaz tik gruuta ja pildi visus sidequests, nevis centies tik uz priekshu un priekshu dragaat...

Man veel 1.5lvl liidz 50. tgd speleeju 2o reizi un kad saaku speeli, pretiniekiem bija jau 32lvl(man 36). man jaunu ljoti patiik :D
Image

BoRdo

Postby BoRdo » Oct 28th, '09, 12:57

Pietiekoši vienkāršs un patīkami plašs. Ieroču īpaši daudz nav, bet modifikācijas ir miljards, kas rada iespaidu ka tomēr tur ir kvantums ar stoķiem. Attīstības iespējas ir maz bet arī vairāk nevajag. Patīkami tas, ka ieroču klase kuru lieto arī papildus paliek labāka, jo vairāk tu pretiniekus ar konkrētiem ieročiem iznīcini. Pirmais iespaids ļoti patīkams. Vēl neesmu iemēģinājis coop variantus, bet pieļauju ka ir gut.
Image

Vecitis

Postby Vecitis » Oct 29th, '09, 02:06

ja kādam vajag lai dakachaa charu liidz 50lvl, tad varat man padot zinju, itkaa varu izpaliidzeet :)
Image

hack11

Postby hack11 » Nov 25th, '09, 11:09

DLC kāds ir ievērtējis?

man trūkst 50 punkti, lai iepirkt. Ir vērts tagad papildināt punktus? :D

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Dec 30th, '09, 10:33

Iznācis otrais Borderlands DLC un saucas Mad Moxxi's Underdome Riot un to var iegādāties pa 800 MS papagaiļiem eem... punktiem. Protams DLC nāk kopā ar 5 jauniem achievementiem, kas papildina kopējo summu vēl par 125 punktiem kopā iegūstot nu jau 1250:
"Mad Moxxi's Underdome Riot is an add-on pack for Borderlands that includes a new cooperative arena game mode and a stash to store your gear. Are you god's gift to gun fights? Think you're the best? Wanna prove it? Then help us celebrate the grand opening of Marcus Bank (a subsidiary of Marcus Corp) by killing hundreds and hundreds of people in Mad Moxxi's Underdome Riot, the only competitive arena around where your next of kin can be assured that you're coming back famous . . . or not at all. (All proceeds are kept by us)."

Achievementi:

Small Tournament 10
Complete the Prove Yourself mission

Hell-Burbia 25
Reach the end of the larger challenge in the Hell-Burbia coliseum

The Angelic Ruins 25
Reach the end of the larger challenge in The Angelic Ruins coliseum

The Gully 25
Reach the end of the larger challenge in The Gully coliseum

Big Tournament 40
Reach the end of each of the 3 larger challenges with one character

Plus te būs arī tīzertrailers šim DLC:
Being drunk is just like having a really low framerate
Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Jan 22nd, '10, 08:53

vakar 21. janvārī, oficiālajā Gearbox forumā izstrādātājs apstiprinājis, ka tiek gatavots trešais DLC un tiks pacelts level cap.
"After finalizing Zombies DLC, the team and I began reading the DLC feedback around the forums on the wants and desires. Guess what, level cap increase anyone? Got it and it's awesome. Hopefully we can get a full announcement out to you guys soon but, man is this the biggest DLC we have made. So don’t worry, we are working really hard right now on both the update (that solves a bunch of issues) and the DLC."
Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Feb 11th, '10, 09:56

Jaunais DLC "The Secret Armory of General Knoxx" ietvers 10 jaunus achieves un līdz ar to kopējā summa tiek palielināta līdz 1500 punktiem. DLC iznākšanas datums gan vēl netiek izziņots.

Jaunie Achievementi ir:

Making a Monster 10
Build the New Car: Monster

Athena, Out 25
Rescue Athena

Depot Demolition 25
Destroy the Lance Depot

Vincible 50
Kill Crawmerax the Invincible

Sneaky Little Buggers 25
Kill each of the loot midgets

Speed Kills 25
Destroy a Lancer while in a Racer

Ding! Overleveled 15
Reach Level 51

Ding! Overleveled to 11 40
Reach Level 61

Completionist 25

Complete all missions in Secret Armory

Secret Achievement 10
Continue playing to unlock this secret achievement.
Image

oskarszale

Postby oskarszale » Feb 14th, '10, 22:16

sasodīts jau pārdevu Borderlands! domāju, ka normālu DLC vairs nebūs un kā vienmēr Mērfija likumi strādā nevainojami :) šausmīgi labi varēja pašaudīties!
Image

iCE2

Postby iCE2 » Feb 15th, '10, 09:40

oskarszale wrote:sasodīts jau pārdevu Borderlands! domāju, ka normālu DLC vairs nebūs un kā vienmēr Mērfija likumi strādā nevainojami :) šausmīgi labi varēja pašaudīties!

Nu pagaidi GOTY ar visiem addoniem, gan jau drīz anonsēs :)

oskarszale

Postby oskarszale » Feb 17th, '10, 00:50

negribās otreiz pirkt, man jau šitā pat ar Fallout 3 bija, iznāca GOTY, bet naudas žēl :cry:
Image

hack11

Postby hack11 » Apr 21st, '10, 12:02

šonedēļ Zombie Island of Dr.Zed zelta biedriem pa puscenu - 400 M$ punkti

Puika

Postby Puika » Oct 15th, '10, 21:51

Līdz ar GOTY Edition iznākšanu, ir aktualizējie jautājums - vai ir vēŗts pirkt tikai lai spēlētu Single player?
Jautāju tādēļ, ka lielākoties visur iekš Review tiek minēts tas, ka nenormāli forši esot rukāt co-op un tamlīdzīgi (kopā ar citiem spēlētājiem).
Vai vienam pašam nebūs meh?
Image

agressor

Postby agressor » Oct 15th, '10, 22:50

Puika wrote:Līdz ar GOTY Edition iznākšanu, ir aktualizējie jautājums - vai ir vēŗts pirkt tikai lai spēlētu Single player?
Jautāju tādēļ, ka lielākoties visur iekš Review tiek minēts tas, ka nenormāli forši esot rukāt co-op un tamlīdzīgi (kopā ar citiem spēlētājiem).

Nope, superiigs geims! Peerc nost
sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

iCE2

Postby iCE2 » Oct 16th, '10, 03:00

agressor wrote:
Puika wrote:Līdz ar GOTY Edition iznākšanu, ir aktualizējie jautājums - vai ir vēŗts pirkt tikai lai spēlētu Single player?

Piekrītu, singlā pakapāju - bija labs, ļoti funny (labā nozīmē) geims. Gaidu GOTY, lai ieprktu un izietu visu!

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Oct 16th, '10, 08:33

iCE2 wrote:
agressor wrote:

Piekrītu, singlā pakapāju - bija labs, ļoti funny (labā nozīmē) geims. Gaidu GOTY, lai ieprktu un izietu visu!

heh es arī gaidu GOTY šitam, jo būs laba iespēja dabūt spēli ar visiem dlc.
Image

Vis

Postby Vis » Oct 16th, '10, 10:31

nu, goty kopš vakardienas pieejams (Ice, gold jau sen var nopirkt ;), pērkam un taisam co-op pasākumu?

iCE2

Postby iCE2 » Oct 16th, '10, 12:31

Vis wrote:nu, goty kopš vakardienas pieejams (Ice, gold jau sen var nopirkt ;), pērkam un taisam co-op pasākumu?

Davai, pagaidam tad Brocku un vēl kamēr es pats noprikšu, un sarunāsim tepat!

Vis

Postby Vis » Oct 17th, '10, 11:57

ok, man jau ar vēl nav

Dzhonijs

Postby Dzhonijs » Nov 3rd, '10, 11:31

Brock wrote:heh es arī gaidu GOTY šitam, jo būs laba iespēja dabūt spēli ar visiem dlc.

Yes! :D Tā kā nejūtu nekādu steigu šitās spēles iegādē, tad pagaidīšu, kad GOTY nokritīsies cena, un tad toč būs pa riktīgi lēto - spēle+dlc!
Image
P.s. BOOBS (not bacon) is always the answer!

pafs

Postby pafs » Dec 3rd, '10, 11:23

Meklēju cilvēkus ar kuriem kopā uzspēlēt kopā Borderlands GT- Jebilaitung

Previous

Return to Microsoft Xbox 360