Viking: Battle for Asgard

Xbox 360 spēlētāju diskusiju vieta.

Moderator: agressor

User avatar
iCE2
 
Posts: 553
Joined: Jan 22nd, '08, 11:48

Viking: Battle for Asgard

Postby iCE2 » Feb 29th, '08, 11:38

Creative Assembly pazīstami, kā ultranopietnās sērijas Total War veidotāji, kuru jāspēlē ar pīpi un konjaku aiz aizbultētām durvīm - vieniem
Creative Assembly pazīstami, kā visu laiku labākās spēles "Spartan: Total Warrior" (PS2/Xbox) veidotāji - man!

Tur pirmajā līmenī Arhimēds (!) sūtīja caru Leonīdu (!!) atvairīt romiešu uzbrukumu Spartai, kurš tika veikts ar 100 pēdas augstu mehānisku māla kolossu (!!!)! Tālākie notikumi atgādināja vēstures grāmatu, kura pasniegta "Marvel vs. Capcom" mērcē - vārdu sakot, visi pret visiem un jebkādā kombinācijā. Lieki teikt, ka tālāk par 1. līmeni vienkārši nespēju tikt - tādu krutumu pat es nespēju sagremot. Galvā ieliku spēlei 10/10 un noliku plauktā, lai piepilda istabu ar awesomness.

Bet Creative Assembly nemaz negrasās apstāties - aiz ragiem šoreiz paņemta sirdij tuvā Vikingu un viņiem līdzīgo tēma (savulaik "Rune" iespēra tik labi, ka pēdējā laikā pat visādi "Beowulf" iet iekšā, centienos atkārtot iespaidus), kur brutāli vīri ar lieliem zobeniem un vēl lielāku ego strīdas, kam ir lielāks . Sola arī open-world gameplay un visādus citādus labumus, taču skaidrs, ka šāda tipa spēles tiek vadītas ar vienu pogu - A for "Attack!"

Iznāk 25. Martā uz Xbox360/PlayStation 3
http://www.sega.com/viking

Image

Return to Microsoft Xbox 360

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests