Fable III

Xbox 360 spēlētāju diskusiju vieta.

Moderator: agressor

agressor

Fable III

Postby agressor » Mar 27th, '09, 11:30

Molyneux hinted at the rumored existence of Fable III.

"If we were to take the franchise even further, going on from Fable II, I'm not announcing anything, but if you play See the Future you're going to be getting a flavor at what's going to be happening," he said. "My ideal is what I would want to happen is something big."

Image
sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

Dzhonijs

Re: Fable III

Postby Dzhonijs » Mar 27th, '09, 19:28

Galvenais, lai shie nesad*rsh Fable3 taa kaa Fable 2...
Image
P.s. BOOBS (not bacon) is always the answer!

KiSiK112

Postby KiSiK112 » Mar 28th, '09, 21:01

cerams kka buus labs.
Image

vertigo

Postby vertigo » Apr 2nd, '09, 21:31

Lionhead boss Peter Molyneux izmetis mazu hintu par iespējamo Fable nākotni :)
“Whatever happens in the future of Fable, I don’t want you to think you know exactly what features are going to be in there,” he said to Eurogamer, speaking at GDC.“Don’t think about this as an RPG franchise - think about it as the world of Albion.“There’s a niche for Fable as there’s humour in there and there’s a Britishness and I think we’ll keep that side of it. But whether it’s more action or RPG or MMO or some new genre - that’s what we have to do.”

Cerams jau ka būs MMO :)
Image

Blackbird

Postby Blackbird » Apr 3rd, '09, 00:07

vertigo wrote:Lionhead boss Peter Molyneux izmetis mazu hintu par iespējamo Fable nākotni :)
“Whatever happens in the future of Fable, I don’t want you to think you know exactly what features are going to be in there,” he said to Eurogamer, speaking at GDC.“Don’t think about this as an RPG franchise - think about it as the world of Albion.“There’s a niche for Fable as there’s humour in there and there’s a Britishness and I think we’ll keep that side of it. But whether it’s more action or RPG or MMO or some new genre - that’s what we have to do.”

Cerams jau ka būs MMO :)

NĒ!!! :o
Es negribu dalīt Albionu ar miljoniem retardu. Albiona ir MANA unikālā pasaule, kur ES esmu tās lieliskākais varonis.
Fable I ir un paliks viena no manām mūža lielākajām mīlestībam. Fable II bija lieliska spēle, neskatoties uz to, ka es to visu laiku salīdzināju ar pirmo daļu un man visu laiku kaut kā pietrūka. Taču tieši dēļ viņas es nopirku xkasti.
Ja The Molynator pataisīs Albionu par kopmītni priekš bunch of dumb dicks,tad es nepirkšu nevienu Lionhead spēli un aizmirsīšu par visiem tiem lieliskajiem brīžiem ar Black & White, Dungeon Keeper, ko mums deva Pīters kopā ar Bullfrog, un The Movies. Daļa no geimera manī nomirs. :(

kaarliitys

Postby kaarliitys » Apr 3rd, '09, 10:17

vertigo wrote:Cerams jau ka būs MMO :)

Cerams, ka nebūs - neciešu MMO! :|

Blackbird wrote:NĒ!!! :o
Es negribu dalīt Albionu ar miljoniem retardu. Albiona ir MANA unikālā pasaule, kur ES esmu tās lieliskākais varonis.
Fable I ir un paliks viena no manām mūža lielākajām mīlestībam. Fable II bija lieliska spēle, neskatoties uz to, ka es to visu laiku salīdzināju ar pirmo daļu un man visu laiku kaut kā pietrūka. Taču tieši dēļ viņas es nopirku xkasti.
Ja The Molynator pataisīs Albionu par kopmītni priekš bunch of dumb dicks,tad es nepirkšu nevienu Lionhead spēli un aizmirsīšu par visiem tiem lieliskajiem brīžiem ar Black & White, Dungeon Keeper, ko mums deva Pīters kopā ar Bullfrog, un The Movies. Daļa no geimera manī nomirs. :(

+12, tomēr domāju, ka viņš neko tādu nepieļaus. Varbūt kā blakus projektu, ok, bet Fable 3 kā MMORPG būtu vnk nenormāla kļūda no viņa puses, jo:
a) Tas pilnīgi anāli izvaros visu unikālo Fable experience, ko Tu jau minēji, un fani vnk to nepirks
b) MMORPG laiks jau tomēr tuvojas norietam, ja neskaita tādus jau established titles kā WoW or sth... Jaunam produktam vnk nebūtu vietas.
c) viņa dzīvībai būtu draudi no kaarliitys un Blackbird puses
Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Apr 3rd, '09, 10:31

kaarliitys wrote:b) MMORPG laiks jau tomēr tuvojas norietam, ja neskaita tādus jau established titles kā WoW or sth... Jaunam produktam vnk nebūtu vietas

MMO laiks vēl nav īsti pienācis :) Domāju tuvākās 10gades laikā tik MMO vēl vairāk palielinās savu tirgu un konsolēs tas arī ienāks krietni nopietnāk. Sony un MS to paši vēlas, jo redz, ka tur ir nauda.
Being drunk is just like having a really low framerate
Image

vertigo

Postby vertigo » Apr 3rd, '09, 12:44

Es gan domāju ka MMO laiks vēl būs, bet tas nebūs tas kādu mēs viņu pazīstam ar Lineage vai WoW tas būs jauns pavērsiens un iespējams ka Fable, ja būs MMO, būs pionieris šajā jomā ar Molyneux inovatīvajā idejāmm priekšgalā.
Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Apr 3rd, '09, 12:51

nu Moulinē savas inovatīvās idejas nespēj pilnībā realizēt single player spēlēs, tad šaubos vai spēs MMO :D Jams imo vienmēr vairāk runā nekā beigās ko arī paveic. IMO viņam būtu reizēm jaapklust ar savu ideju izklāstu un vienkārši jātaisa spēle. Jo ja atceraties ko tik viņš nesolīja Fable 2 ielikt un kas beigu beigās no tā visam nonāca galaproduktā un pat ne pilnīgi :)
Being drunk is just like having a really low framerate
Image

vertigo

Postby vertigo » Apr 3rd, '09, 13:00

Tas par tām viņa idejām gan tiesa es pats biju mazliet vīlies, jo tur no tām intervijām varēja saprast tādus brīnumus, bet nu jācer ka reiz būs tāda komanda kas spēs realizēt pilnīgi visas idejas :)
Image

Piepz

Postby Piepz » Apr 6th, '09, 09:18

kaarliitys wrote:b) MMORPG laiks jau tomēr tuvojas norietam, ja neskaita tādus jau established titles kā WoW or sth... Jaunam produktam vnk nebūtu vietas.

Ui.. cik smagi tu maldies..
Image
PSN - Piepz

KiSiK112

Postby KiSiK112 » Jun 30th, '09, 11:28

Fable III Sort Of Confirmed...

June 29, 2009 - Yes, it seems news can find its way into every section of a newspaper.

As spotted by Kotaku, last week's newlyweds listing in the New York Times not only details the ceremonious occasion between Mr. and Mrs. Joshua Atkins, but it also confirms Fable III's development.

"Mr. Atkins, 34, is the lead game designer for Fable III, a video game series produced by Lionhead Studios in Guildford, England"

Oops?

Here's what we know: Joshua Atkins does indeed work at Lionhead Studios as per his Linkedin account. It's not clear if this was merely a typo on someone's part or just an honest mistake.

http://xbox360.ign.com/articles/999/999540p1.html
Image

kaarliitys

Postby kaarliitys » Aug 19th, '09, 13:18

Twitter wrote:@Microsoft_Xbox Peter Molyneux has announced Fable III, expected to be released in late 2010.

Esam nonākuši pie spēļu anonsēšanas twitterī :D
Image

kaarliitys

Postby kaarliitys » Aug 19th, '09, 18:51

Vēl tikai mazliet vairāk par gadu, un varēsim atkal nodoties Fable priekiem: Molinē iekš Gamescom anonsējis gaidāmo spēli un tās detaļas. Patīkami, ka tiks turpināta Fable 2 stāsta līnija. Daudziem sērijas otrā daļa bija vilšanās, tāpēc, cerams, ka Lionhead studija šoreiz būs īpaši pacentusies. Tā kā esmu sērijas beznosacījuma fans, un otrā daļa man patika pat ļoti, ļoti, tad nevaru sagaidīt nākamā gada novembri.

The title’s debut was confirmed today at gamescom in Germany by Peter Molyneux, Lionhead’s creative director, and will be available exclusively on Xbox 360 in the 2010 holiday season.

Since its inception, the blockbuster “Fable” franchise has offered players the opportunity to choose their own destinies as a hero, villain or someone between, where the possibilities are limitless and the consequences can weigh heavily on the path to greatness. In this new adventure, players will witness tyranny, poverty and injustice plague their land. They will see a people divided, and they will be compelled to stand up for change. They will also be forced to answer a question: What would you sacrifice to secure the crown of Albion? Will you uphold the values and principles that led to your ascension, or will you be corrupted by the station you’ve strived to acquire? Will you be a monarch of the people, or bring the entirety of Albion to the brink of collapse?
“We’ve spent a lot of time at Lionhead thinking about how we can innovate the gameplay and progress the world of the ‘Fable’ games for its third chapter, and we’re confident that players won’t second-guess what we have planned for ‘Fable III,’” said Molyneux, who also serves as creative director of Europe, the Middle East and Africa for Microsoft Game Studios. “Though I can’t give too much away right now, players should expect to have to make much tougher choices with far wider consequences than ever before in Albion — and with many more interactive adventure elements.”
In the epic story of “Fable III,” the journey to rule the throne of Albion begins five decades after the events of the last chapter, and you play as the child of your hero from “Fable II.” As you rule your kingdom as king or queen, you will be called upon to make choices and sacrifices that will test your morality and can affect your entire kingdom. Themes of heroism, leadership and consequence are taken to a grand scale as you fight to unite a divided people.

Debijas treileris

Image

Pankeiks

Postby Pankeiks » Aug 21st, '09, 00:27

Pirmo daļu nebiju spēlējis un tapēc nevaru pateikt vai otrā bija vilšanas vai kautkas grandioziūberlabs geims, priekš manis spēle bija lielisks piedzīvojums. Protams iziets bija tikai vienu reizi ( tikai story un nedaudz paexplorēts apkārt ).
Ar nepacietību gaidīšu trešo un viss iespējams pirms trešās daļas iznākšanas ieziešu otro velvienreiz... tikai nedaudz savādāk :twisted:

samer

Postby samer » Aug 21st, '09, 01:26

Galvenais ka kkad pirmo Fable varēs novilkt bez maksas!
Tā teica Inside Xbox video :)

kaarliitys

Postby kaarliitys » Aug 21st, '09, 10:02

samer wrote:Galvenais ka kkad pirmo Fable varēs novilkt bez maksas!
Tā teica Inside Xbox video :)

Tiešām, ja? That's great news! Es jau pirms otro spēlēt gribēju iepirkt pirmo Fable, lai tad beidzot izmantotu to emulatoru, kas citādi manā HDD tikai aizņem vietu, tomēr mani atturēja reviews ,kas teica, ka spēle diezan lago, gļuko n'so on...
Image

Grammaton

Postby Grammaton » Aug 24th, '09, 11:13

Fable 3 neizmantos Natal. Info šeit.

ign.com wrote:August 21, 2009 - Ever since Natal was first revealed at this past E3, fans have been wondering what future titles could be including its motion control scheme.

Fable III, recently announced at Gamescom 2009 this week, won't be one of those games. Peter Molyneux, creative director at Microsoft Games Studios, failed to discuss adding Natal support during the game's big reveal, and for good reason.

According to one Lionhead Studios developer posting on the official forums, Fable III will not be supporting Natal controls.

"We have no plans to use Natal for F3 so please stop making threads about it," the developer wrote.

During the announcement, Molyneux made mention of several 'Touch' additions to the game, which replaces the expression system found in Fable II. Players will now dynamically interact with characters instead of simply pressing a button. Looks like Natal won't be used for this new mechanic.

NINJ4R4BBID

Postby NINJ4R4BBID » Aug 24th, '09, 15:16

Personīgi es pat nevēlos redzēt Natal sistēmas klātbūtni savās spēlēs (kuras spēlēju)... ja es dikti gribētu plātīties monitora priekšā būtu nopircis Wii (IMO tie ir mani 2 santīmi par šo Natal būsanu)!

agressor

Postby agressor » Sep 23rd, '09, 22:36

Video zem linkiem: Part 1, Part 2, Part 3, Part 4, Part 5
sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

Return to Microsoft Xbox 360