Mass Effect 2

Xbox 360 spēlētāju diskusiju vieta.

Moderator: agressor

Brock
Forum Admin

Re: Mass Effect 2

Postby Brock » Jan 31st, '10, 09:47

Aftermath Effect: BioWare on Mass Effect 2: Ray Muzyka Interview, Part 1
X360A intervija ar BioWare CEO, Ray Muzyka par pēc spēles iznākšanas periodu, par PR spoileriem utt.
Being drunk is just like having a really low framerate
Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Feb 1st, '10, 09:17

Bioware sasniegusi augstāko atzinības punktu un katrā ziņā kārtīgi ierakstījusi savu vārdu gaming vēsturē un kāds no EA var noteikti sevi uzslavēt par ideju dabūt Bioware savā ī'pašumā:
citāts no Planet Xbox360
Forty perfect scores. Two million units. One pop culture phenomenon. BioWare™, a division of Electronic Arts Inc. (NASDAQ: ERTS), announced today that Mass Effect™ 2 has sold-in over two million units worldwide in its first week of release*. Lauded for its intense shooter gameplay and deep, hand-crafted story, Mass Effect 2 has earned an average review score of 96** — making it the second highest rated game of all time on the Xbox 360 platform***. Mass Effect 2 has earned 40 perfect scores, amassed over 30 editor’s choice awards and is donning the front cover of 20 magazines worldwide. On launch day, the term “Mass Effect” was in the top 10 trending topics on Twitter and most searched on Google News. MSNBC.com said, “Mass Effect will go down as one of the most influential video game series of all-time.”

Katrā ziņā 2 milj vienā nedēļā ir ļoti iespaidīgi :)
Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Feb 1st, '10, 10:42

Aftermath Effect: BioWare on Mass Effect 2: Ray Muzyka Interview, Part 2

Image

Dzhonijs

Postby Dzhonijs » Feb 1st, '10, 14:40

Liels prieks, ka tik ljoti tiek noveerteets (arii pirkshanas apjomos) labi padariits darbs. Zheel, ka tik labi neveicaas taadiem fantastiskiem garadarbiem, kaa Ico un Shadow Of The Colossus.
Image
P.s. BOOBS (not bacon) is always the answer!

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Feb 1st, '10, 17:39

Mass Effect 2: Sir Isaac Newton is the deadliest son of a bitch in space

Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Feb 2nd, '10, 09:17

iphonistiem par prieku:
If you’re like me and have been spending some significant time aboard the Normandy in Mass Effect 2 as of late, you’ll probably be glad to know that EA and Darkhorse comics have announced that the first issue in the four-part comic series Mass Effect: Redemption (initially released in early January) will soon be available for free download via the iTunes App Store. Best of all, the digital comic will be available FREE on its first day of digital release, February 3rd, and will then be offered for 99 cents thereafter.
That day also marks the release of the second edition of the comic in its standard form when, combined with the first comic, the books, and the game itself, deliver a sense of Mass Effect overload that equates to nerdvana for fans of the series.
Image

kaarliitys

Postby kaarliitys » Feb 2nd, '10, 09:57

Jautājums Mass Effect 2 korespondentam Brock'am (no pun intended) - kad būs review?
Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Feb 2nd, '10, 10:23

kaarliitys wrote:Jautājums Mass Effect 2 korespondentam Brock'am (no pun intended) - kad būs review?

Tad kad būšu Omega4 relejam izspraucies cauri :lol: Tas varētu būt uz nedēļas beigām, ja nekas nekavēs manu spēlēšanu.
Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Feb 4th, '10, 00:26

Bioware tur vārdu un jau twitteri paziņojusi, ka drīz būs jauns free content:
Free in-game content in a couple weeks for those who have activated Cerberus Network! Stay tuned for more details.
Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Feb 4th, '10, 10:45

Neliela šmaukšanās un dabujam trīs Dr. Pepper promo dlc. Infa te kā: http://www.xbox360achievements.org/foru ... p?t=205844
Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Feb 9th, '10, 12:07

Šodien, 9. februārī Mass Effect 2 faniem caur Cerberus Networku būs pieejams jauns DLC. Šoreiz tas ir Cerberus Assault Armor un M-22a Eviscerator Shotgun. Protams, lieki teikt, ka viss, kas iznāk caur Cerberus Network ir free :), jo Free = Good.

Cerberus Assault Armor
Cerberus assault armor is designed for shock troops, turn the tide of battle against creatures or forces that would decimate normal soldiers.
Increases heavy weapon ammo capacity by +10%
Increases shields by +10%
Increases health by +10%

M-22a Eviscerator Shotgun
The M-22a Eviscerator Shotgun is a longer-range shotgun with armor-piercing loads. This design also violates several intergalactic weapons treaties, so the M-22a is not distributed to militaries.

Armor un Shotgun screenshots:

Image

Image

Gaidam vēl tagad Hammerhead DLC, kam noteikti nāks līdzi arī jaunas misijas, kā arī nu jau tiek baumots, ka būs vēl viens jauns squad member - Kasumi DLC (Kasumi is a human thief mentioned in news reports on the Citadel and Illium. On the Citadel, she has reportedly stolen several priceless works of art, and on Illium she has stolen an omni-gel converter prototype).
Image

kaarliitys

Postby kaarliitys » Feb 9th, '10, 12:54

Kas ir Cerberus Network?
Image

Vis

Postby Vis » Feb 9th, '10, 13:59

truba, caur kuru pieejami DLC bez maksas, nopērkot lietotu spēli, kods visdrīzāk būs izlietots, līdz ar to par DLC būs jāpērk, līdz ar to lietota geima vērtība ir stipri mazāka

iCE2

Postby iCE2 » Feb 9th, '10, 23:32

kaarliitys wrote:Kas ir Cerberus Network?

DLC priekš ME2, bez kura tu netiec klāt citiem DLC :)

madis

Postby madis » Feb 10th, '10, 00:50

iCE2 wrote:
kaarliitys wrote:Kas ir Cerberus Network?

DLC priekš ME2, bez kura tu netiec klāt citiem DLC :)

well put :lol:

scoux

Postby scoux » Feb 13th, '10, 18:12

Bioware mazliet ir pāršāvuši pār strīpu ar to insane grūtību. Insane vārda tiešajā nozīmē. Apmēram 50% no cīņām es pavadu viens, jo mani komandas locekļi atstiepj pedāļus ātrāk nekā smaka iecērtās nāsīs pēc kārtīga zoba noraušanas. Ja esmu visiem pretiniekiem pieejams/redzams, tad visi kā viens nemīl mani. Ja neveicu nekādu agresiju un sēžu stūrītī klusi sarāvies čokuriņā, tad pie manis vēršās tikai pēc tam kad mani komandas locekļi ir jau auksti, un tas nekas, ka es fiziski neesmu viņiem redzams - pēc smakas precīzi atrod atrašanās vietu.

Kaut kā uz insane spēle šķiet ļoti nesabalansēta un izlien ārā ļoti daudz gļuku:
    - šaušana caur sienu tā, ka Tu neesi redzams pārējiem, bet Tu redzi ienaidnieku (vienīgais veids, kā var normāli kaut kur tikt uz priekšu)
    - 2 kartēs (abas misijas no planētu skanēšanas) esmu skraidījis skaisti pa mākoņiem - tāds kā lift up pēc iesprūšanas zemē
    - Tali rekrutēšanas misijā, kur pašās beigās ir tā kauja, kur jāuzspridzina/jāiznīcina tas "šaujošais robot-suns" or whatever kā viņu sauc, ir unlimited respawns ienaidniekam līdz brīdim, kamēr neesi pa labo pusi aizvilcies līdz viņu galam (ar kādu 10 reizi sanāca ~8h laika tas kopā aizņēma, PIZĢEC)
    - Pāris komandas locekļi vienkārši pilnībā kaut kur iesprūst - it kā atbild Tev caur rāciju, apstiprina Tavas dotās komandas, bet nekustās - acīmredzot iesprūduši kārtējā kartes caurumā. Lieki teikt, ka automātiski uzreiz restart.
    - lieki piebilst par unlimited ammo komandas locekļiem un random biotics usage. Ir kaujas, kur biotics lieto uz velna paraušanu, bet ir kaujas kur viņi laikam ir aizmirsuši, kas tas tāds un ko tas ziemā ēd.
    - Collectors lidojošais vabolis, ko mēs varam saukt kā minibosu, arī mīl šaut caur sienām. bet gan nevis Horrizon misijā, bet gan Collectors vessel misijā. Tai pašā kaujā vienīgais veids, kā palikt dzīvam, ir slēpties. Nu lūk, man slēpjoties šī vabole iesprūda atkal kārtējā kartes "caurumā" un pateicoties tam, mani komandas locekļi uzskatīja, ka viņa vairs NAV. Jauki, bļe.
    - heavy weapon pret pārējiem ieročiem ir ievērojami zaudējis savu spēku salīdzinot normal un insane grūtību.

Domāju, ka būs vēl un vēl brīnumi un pārsteigumi, vilšanās un prieks, bet nu jau tagad nožēloju, ka sāku uz insane, bet nu iesākts ir, tad jau jāpabeidz.
Nemuldi.

Image

Skiminoks

Postby Skiminoks » Feb 15th, '10, 09:04

Piedod bet par insane gruutiibu nepiekritiishu :)

ja normaali izmanto squad managment, nau nu nekaa bajsi gruuta :) ( ne tikai izveeloties skillus bet arii pozicioneejot un vadot kaujas laikaa squada atrashanaas vietu,Horizon misiju btw isgaaju ar 1u naavi un ar klasi par ko visi saka ka suudsiiga un bajsi gruuta - ADEPT :)

Gljuki par staigaashanu maakonjos ir visos gruutiibas lvlos :)

squadam esu nonjeemis setingos pashiem juuzeet skillus :) lietoju manuaali vinjus visiem squad memberiem :)

Squads ieveero distanci ar ienaidnieku paarsvaraa atkariibaa no ierocha :) gribi laj defalti turaas taalaak juuzo snaipereni :)

Taakaa nau nemaz TIK traki :)))

P.S par muuzhiigo spawnu ir nejaukaaka misija :) robotu ruupniicas N7 misija kur lien jamie no konteineriem nonstopaa:)
Image
jaa un IRCaa mani sauc Predat0rs :P

scoux

Postby scoux » Feb 15th, '10, 11:30

Tad nu man ir galīgi neveicies ar AI, neko citu es nevaru pateikt. Un ko nozīmē normāli izmantot squad management? Vai nu izmanto vai nē - visu pārējo šaušanu utt utt (neuzskaitīsim tās pāris opcijas) viņi paši izvēlās/izpilda krietni labāk, nekā ja sāc pats viņiem norādīt, kur iet un kur nē. Un nezin kādēļ uz normal es nevienu gļuku nenorāvu - vismaz prieku nesabojāja :)

tātad, vēl divi gļuki

- ienaidnieks iekrīt zemē un komandas locekļi visu laiku šauj pa šo vietu. Tali lojalitātes misijā, pirmajā telpā, pēc AI hack izmantošanas uz huntera. Protams, saglabāt nevarēsi un ja iesi tālāk, pirmos 5 ienaidniekus dabūsi viens apšaut, jo tavējie būs vēl iepriekšējā telpā un atteiksies kustēties. Ja nomirsi un veiksi autosave load, tad pēkšņi pēc load tavi komandas locekļi atradīsies jau priekšā. Tā kā varbūt ir vērts vienreiz nomirt pie šī gļuka :)
- Mordin lojalitātes misijā jau pēc misijas izpildes, kad piedāvā beigt misiju, izvēlies nebeigt, bet gan apskatīt apkārtni. Kad esi beidzot izdomājis beigt misiju, uzlecošais logs par misijas beigšanu un B pogas nospiešanu nedod nekādas dzīvības pazīmes, tb, nestrādā B poga kā misijas beigšanas apstiprinājums, bet gan kā melee attack, jo uzrādās, ka esi kaujā. Vot tādi pīrāgi.

p.s.
Pēdējās misijas šķiet vieglākas, bet tas laikam pateicoties visiem upgrade.
Nemuldi.

Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Feb 15th, '10, 12:26

scoux wrote:Tad nu man ir galīgi neveicies ar AI, neko citu es nevaru pateikt. Un ko nozīmē normāli izmantot squad management? Vai nu izmanto vai nē - visu pārējo šaušanu utt utt (neuzskaitīsim tās pāris opcijas) viņi paši izvēlās/izpilda krietni labāk, nekā ja sāc pats viņiem norādīt, kur iet un kur nē. Un nezin kādēļ uz normal es nevienu gļuku nenorāvu - vismaz prieku nesabojāja :)

tātad, vēl divi gļuki

- ienaidnieks iekrīt zemē un komandas locekļi visu laiku šauj pa šo vietu. Tali lojalitātes misijā, pirmajā telpā, pēc AI hack izmantošanas uz huntera. Protams, saglabāt nevarēsi un ja iesi tālāk, pirmos 5 ienaidniekus dabūsi viens apšaut, jo tavējie būs vēl iepriekšējā telpā un atteiksies kustēties. Ja nomirsi un veiksi autosave load, tad pēkšņi pēc load tavi komandas locekļi atradīsies jau priekšā. Tā kā varbūt ir vērts vienreiz nomirt pie šī gļuka :)
- Mordin lojalitātes misijā jau pēc misijas izpildes, kad piedāvā beigt misiju, izvēlies nebeigt, bet gan apskatīt apkārtni. Kad esi beidzot izdomājis beigt misiju, uzlecošais logs par misijas beigšanu un B pogas nospiešanu nedod nekādas dzīvības pazīmes, tb, nestrādā B poga kā misijas beigšanas apstiprinājums, bet gan kā melee attack, jo uzrādās, ka esi kaujā. Vot tādi pīrāgi.

p.s.
Pēdējās misijas šķiet vieglākas, bet tas laikam pateicoties visiem upgrade.

To Mordin lojalitātes misiju, jā tas gļuks ir, bet tur, ja pasaki ka vēl nepabeigt, nekusties no vietas, Uzhackot to terminālu vai ko tur var no tās vietas. Tad strādās B :) Man šādi bija uz Veteran un tas ir vienīgais gļuks, kur vispār spēles laikā sastapu.
Menedžēt komandu vajag visu pašam, ja negribi, lai uz insane jamie mirst kā mušas. Pārējie gļuki, nu es nezinu, laikam tev karma slikta :D jo pat biowares forumā neviens īpaši par tādām lietām nerunā, tātad tu esi special gadījums, ka tik daudz gļuku tev.
Image

scoux

Postby scoux » Feb 15th, '10, 13:19

Brock wrote:To Mordin lojalitātes misiju, jā tas gļuks ir, bet tur, ja pasaki ka vēl nepabeigt, nekusties no vietas, Uzhackot to terminālu vai ko tur var no tās vietas. Tad strādās B :) Man šādi bija uz Veteran un tas ir vienīgais gļuks, kur vispār spēles laikā sastapu.
Menedžēt komandu vajag visu pašam, ja negribi, lai uz insane jamie mirst kā mušas. Pārējie gļuki, nu es nezinu, laikam tev karma slikta :D jo pat biowares forumā neviens īpaši par tādām lietām nerunā, tātad tu esi special gadījums, ka tik daudz gļuku tev.

Nu es cenšos savus komandas biedrus sūtīt tur, kur viņi nav zem crossfire, kā arī izmantoju viņu biotics un enginering pz pilnu programmu, bet tik un tā kaut kā neadekvāti ātri mirst. Btw, kā jau teicu, uz beigām, kad ir almost visu upgrades, problēmu ir krietni mazāk un Grunt krogan ftw!!!

Un jā, gļuki uz Insane baigi lec ārā, tas ir fakts, jo uz normal nevienu pašu neredzēju. Tas laikam ir saistīts ar to ka uz normal es vienkārši būstoju tempā cauri, bet insane - lēnām un rūpīgi, step-by-step..
Nemuldi.

Image

NINJ4R4BBID

Postby NINJ4R4BBID » Feb 19th, '10, 18:38

Zero Punctuation: Mass Effect 2
This week, Zero Punctuation reviews Mass Effect 2.

p.s. Man patīk "Yahtzee" apskati...

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Feb 26th, '10, 09:45

Bioware nedaudz vairāk infu palaidusi saistībā ar nākamo DLC (tā saucamais Hammerhead DLC). Izrādās DLC ir paredzēts uz marta beigām un satures bez Hammerhead transporta arī 5 jaunas misijas.
"Download the Firewalker pack and gain access to 5 new missions featuring the Hammerhead. The Hammerhead is a heavy assault vehicle that hovers over the battlefield at up to 120 kilometers per hour and features a guided missile system ensuring accuracy even during aggressive maneuvering. Coming late March, free to all Cerberus Network members!"

Tāpat papildus zināms, ka drīz tiks pasniegts arī jauns heavy weapon ar ko papildināt Šeparda arsenālu.

Un protams tas viss bez maksas visiem Cerberus Network lietotājiem :)

Image
Image
Image

iCE2

Postby iCE2 » Feb 27th, '10, 11:28

EA ar savu "project 10 dollar" pieeju iztērēs vairāk, nekā ļaujot to lejuplādēt visiem, bet par maksu :D

martini

Postby martini » Mar 7th, '10, 15:52

piedodiet, ka celju augshaa vecu topiku, bet ir jautaajums sakaraa ar speeli... es gribu pirkt origjinaalo speeli(jeej! :D ), bet es nez vai pekot no lv veikaliem, vinjiem liidzi naak tas redeem-code prieksh DLC... ir doma pirkt vai nu no 2u.lv vai aio.lv + cenas ari aizdomigas...
http://www.inperil.net/

agressor

Postby agressor » Mar 7th, '10, 16:15

martini wrote:piedodiet, ka celju augshaa vecu topiku, bet ir jautaajums sakaraa ar speeli... es gribu pirkt origjinaalo speeli(jeej! :D ), bet es nez vai pekot no lv veikaliem, vinjiem liidzi naak tas redeem-code prieksh DLC... ir doma pirkt vai nu no 2u.lv vai aio.lv + cenas ari aizdomigas...

A tur ir noteikti podziņas, uzdot jautājumu par preci. Izdari tā un iesūdzi, ja samelos
sincerely yours
agressor
www.syndicate.lv

martini

Postby martini » Mar 7th, '10, 16:58

interesanta pieeja.. :D

P.S. gan no aio.lv gan 2u.lv atnaaca e-meili, kad nav atradushi taadu informaaciju par redeem-code... tik iedeva shito linku - http://www.xbox.com/en-US/games/m/masseffect2/ un teica, ka tur nav info par redeem-code, content downloads nav ta spats jeb tas ir kas cits???

P.P.S. shodien vajadzeetu kkad paraadiities Kasumi Goto DLC, hmm, es vilkshu nost, tikai nez cikos peec LV laika vareetu paraadiities!?

hirins

Postby hirins » Apr 10th, '10, 16:10

stolen memory dlc apskats

man patika ljoti, par 500 ms naudinjaam labs chillouts pagjirainaa sestdienas riitaa ;)

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Apr 20th, '10, 08:38

Kaut kā sen nav iemests nekas šajā topika sadaļā no manis, tāpēc iemetīšu nākamās baumas par iespējamo nākamo DLC.
Nocitēšu x360a ievadiņu:
Give a certain group of PC gamers a piece of data and it'll keep them busy for a day. Give them a copy of Mass Effect 2 and they'll be ripping it apart for months.

un kā izrādās atrada vēl jaunu info. Izrādās kaut kur kodā ir atsauces uz Liara un Shadow Broker un klāt piestiķētu vārdiņu DLC, kā arī atrasti vairāki audio fragmenti saistībā ar šo (Liara vs Shadow Broker konflikts) story daļu, kas nav nekur dzirdami spēlē, kas atkal visnotaļ liek domāt, ka šis noteikti bija viens no side story/side mission, kas netika līdz spēles relīzei realizēts un tādēļ liek cerēt, ka tieši DLC formātā mēs to redzēsim.

Katrā ziņā jau spēlējot spēli pirmo reizi es kā reiz iedomājos, ka kaut kā trūkst tāds nobeigums šim visam, plus vēl tagad arī pēc 4tās komiksa daļas iznākšānas mēs jau zinam, kas un kā ar Liaru un Shadow Broker bija pirms spēles notikumiem un kā reiz varētu iegūt nobeigumu šim konfliktam ar pašu Šepardu galvenajā lomā :)
Image

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Jul 22nd, '10, 19:30

un atkal kaut kā esmu pailgi atstājis novārtā savu mīļāko šā generation frančīzi bez jebkādiem apdeitiem, bet nu ir pienācis laiks tam DLC, ko jau kopš spēles iznākšanas visi fani gaidīja. Bioware izziņojusi, ka nākamais DLC sauksies Lair of the Shadow Broker- Liara. Tieši tā, beidzot varēsim atkal komandā ņemt palīgos Liaru un beidzot doties cīņā ar Shadow Broker, kas traucēja Liarai atgūt atpakaļ komandieri Šepardu pēc pirmās Normandijas iznīcināšanas.
The latest Mass Effect 2 DLC has been revealed, Lair of the Shadow Broker!

Two years ago, Commander Shepard died and Liara T'Soni fought in a desperate struggle against the Shadow Broker to recover her former Commander. Now that Shepard is back, it's time to even the score.

Team up with Liara and confront the mysterious and sinister Shadow Broker in the latest expansion to Mass Effect 2, coming soon! In the mean time check out three new screenshots and stay tuned for more info on Lair of the Shadow Broker.

Image

Image

Image
Image

Patrick

Postby Patrick » Jul 22nd, '10, 23:16

jautājums.
Gribu pievērsties Mass Effect, bet vai var sākt ar otro daļu? vai labāk tomēr ir sākt ar pirmo?

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Jul 23rd, '10, 11:13

var sākt arī ar otro, bet nu zaudēsi iespēju importēt savu pirmās spēles čaru un būs nedaudz neskaidrības, kas ir kas par čariem, ja nebūsi spēlējis pirmo.
Image

hirins

Postby hirins » Jul 23rd, '10, 13:30

Patrick wrote:jautājums.
Gribu pievērsties Mass Effect, bet vai var sākt ar otro daļu? vai labāk tomēr ir sākt ar pirmo?

neklausies Brocku :)))), saac ar pirmo dalju, citaadi nebuus skaidrs o chom rech voobshce :)

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Jul 26th, '10, 09:40

Kā izrādās Lair of the Shadow Broker! DLC skrīnos redzamie ieroči nemaz nav šī DLC papildinājums spēlei, bet gan vēl vienas citas DLC pakas saturs, kas iznāks vēl pirms Lair of the Shadow Broker! DLC iznākšanas. Tā ka DLC plūsmu šai spēlei Bioware joprojām uzturēs diezgan regulāru. Tāpat protams Bioware ziņo, ka Lair of the Shadow Broker! būs iespaidīgākais DLC kāds līdz šim ME2 spēlei ir bijis.
Image

martini

Postby martini » Aug 28th, '10, 00:34

nu ko, Lair of the Shadow Broker DLC iznaaks 7.septemrii un izmaksaas 800 microsoft points.. pienjemu, ka izmeers shim DLC buus visai liels un ceru, ka buus taa veerts.. :D

P.S. kaa izraadaas, tad bus vel shada veida DLC turpmaak, kuri sagatavos speeli prieksh ME3.

jaunaa DLC video - http://www.gametrailers.com/video/dlc-d ... ect/703865

Brock
Forum Admin

Postby Brock » Oct 11th, '10, 09:00

Izgāju beidzot uz Insane un jāsaka, ja neskaita pārīti vietu, tad nebija nemaz tik traki. Protams Collector Ship "It's a Trap" misija bija wtf, bet gan tādēļ, ka nespēlēju pēc guide, kur skaidri un gaiši pateikts, ka apgreidojies pirms tās misijas cik vien iespējams. Es protams tur aizlīdu galīgi zaļš un kādas 2 dienas pavadīju pie pirmās lidojošās platformas (beigās atradu veidu kā uzveikt pretiniekus, jo nu sākt spēli no jauna vai ielādēt kaut kādu galīgi vecu save nemaz nebija vēlme). Spēlēju ar adept (klase pēc bioware foruma aptaujas nav gluži labākā priekš insane, bet ir tuvu labākajām (Soldier, Infiltrator). Protams, pats lielākais insane challenge būtu ja spēlētu ar Vanguard, ko labāk nedarīt, ja negrib salauzt kontrolieri utt. Pats interesantākais, ka jo tālāk esi ticis un vairāk apgreidojies, jo spēle uz insane paliek arvien vieglāka. Katrā ziņā Collector Ship ir grūtības augstākais punkts un ja tam tiek pāri, tad spēli iziet vairs nebūs problēmu. Piemēram, pēdējo bosu vispār ar Cain noownoju, pirmais šāviens nedaudz neprecīzs un tikai 25% noņēmu, bet tad ar otro šāvienu trāpīju tieši pa weak point un pretinieks palika ar kādiem 10-20% armor vairs. Tālāk ar snaipereni 1 min laikā atspārdīju pēdējos metrus.

Toties par ko man vislielākais prieks ir pēdējais ME2 DLC. Lair of the Shadow Broker ir the best, par kuru iztērēt 800 MS punktus. Apmēram 4+ h garšs DLC (uz insane spēlējot) un ļoti labs DLC, kas beidzot saliek punktiņus uz i par to, kas ir Shadow Broker utt. Plus imo spēlē ir viens no iespaidīgākajiem momentiem - pārvietošanās tajā vētrainajā mākonī pa Shadow Broker kuģa virspusi. Ļoti skaisti uztaisīts.
Image

PreviousNext

Return to Microsoft Xbox 360