[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4183: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4185: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4186: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4187: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3493)
www.revolution.lv || Xbox360, Playstation3, WiiU • View topic - 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Ar geimingu saistīts offtopic. Pārējās platformas. Emulācija. Tev ir Mac, PC vai paštaisīta konsole?
User avatar
karlik
 
Posts: 174
Joined: Jan 22nd, '08, 22:45
Location: Karlsruhe, Vācija

2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby karlik » Dec 9th, '08, 17:09

Ir pienācis atkal tas laiks, kad visi bļaujam un ar putām uz lūpām aizstāvam savas šī gada labākās spēles.
Šoreiz, neņemot vērā platformu un mīlestību pret to, katrs sastādīsim (gaidu no visiem, kam vēlme piedalīties) “2008. gada Top 10 spēles” sarakstu, uzrakstot pa teikumam pie katras, kas padarīja to spēli pietiekami labu, lai tā iekļūtu šajā topā, kā arī nelielu speciālo nomināciju sarakstiņu ar spēlēm, kas varbūt netika topā, bet izcēlas ar kādu elementu. Pēc iespējas, pieliekam pa bildei, kas attaino kādu atslēgas momentu no spēles. To visu mēs daram līdz 2009. gada 6. janvārim, kad viss tiks apkopots un uztaisīts galējais tops.

Daži noteikumi pēc kuriem vadīties:

1. Spēlei ir jābūt iznākušai 2008. gadā.
2. Jūs esat pietiekami informēts par spēli, tās sižetu, esat to spēlējuši.
3. Spēles topā izkartojamas dilsotšā secībā sākot ar desmitās vietas ieguvēju un beidzot ar pirmās vietas ieguvēju.
4. Lūgums ievērot vismaz pamatskolas līmeņa interpunkciju un ortogrāfiju.
5. Bilžu izmēri un ievietošana atbilst foruma lietošanas noteikumiem.

Revolution.lv gada spēle tiks noteikta pēc kopējā savākto punktu skaita. Proti, desmitā vieta iegūst 1 punktu, devītā - 2, pirmā visus 10. Tā spēle, kas savāks visvairāk punktus arī būs revolution.lv 2008. gada spēle numur 1!

Speciālās nominācijas:

Labākais spēles stāsts:
Labākā mūzika spēlē:
Labākais spēles varonis:
Labākā spēles grafika:
Gada pozitīvais pārsteigums:
Lielākā gada vilšanās:
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2008. gada spēle:

Tad nu karlika TOP 10 2008. gada labākās videospēles.

10. Far Cry 2 (PC, PS3, X360)

Savulaik, gaidot Far Cry 2 es jau bēdājos par to, ka izskatās tīri labi, bet noteikti būs tik pat garlaicīgs un ņirgāsies par manu PC, gluži kā Crysis. Tā nebija. Far Cry 2 mani ļoti pozitīvi pārsteidza ar to, cik ļoti bija optimizēts un cik pasaule bija dinamiska, saistoša un, ka sižetam nebija nekāda sakara ar pirmo Far Cry. +1 punkts Ubisoft no manis par šo.

9.PixelJunk Monsters (PS3)

Ja man šī spēle būtu jāapraksta vienā vārdā, es teiktu - atkarība. Viss sākās ar to, ka mani vienmēr pārņēma nepatīkama sajūta jebkad, kad ieraudziju galveno tēlu, bet tas ātri mainijās un šī, itkā tipiskā, Tower Defense spēle satvēra mani un nelaida vairs vaļā, spēles līmeņi ir ļoti pārdomāti un ja spēlētājs nepiegāja tiem tikpat pārdomāti, tad tie bija gandrīz neiespējami.

8.Left 4 Dead (PC, X360)

Nesaprotu, kapēc jau agrāk nebija šādu spēļu, manuprāt cilvēki jau sen alkst pēc kooperatīvas neskaitāmu zombiju sķaidīšanas. Valve to noorganizēja.

7.Mirror’s Edge (X360, PS3, drīz arī PC)


Parādoties pirmajam bildēm skatijos un domāju, ka kaut kāds concept art, izrādijās, ka panorāma no spēles. Kamēr šī nebija tā patīkamākā spēle kuru spēlēt, jo nonāca nedaudz pretrunā ar saviem gameplay principiem, tikmēr šī bija svaiga elpa mūsdienu plikpauraino kosmosa kareivju brūnajā spēļu industrijā.


6.Castle Crashers (X360)


Ilgi gaidītais beat-em up dauzītājs beidzot iznāca un tika pievārēts ar labu smieklu devu, nedaudz grindošanu un četrām izglābtām princesēm.

5. Grand Theft Auto 4 (PS3, X360, PC)


Lielā ceturtā daļa, visai iespaidīga no sākuma līdz beigām, tomēr, man personīgi trūka visai daudz, lai liktu šo brīnumbērnu augstākā vietā.

4.Braid (X360, kādreiz arī PS3)

Šis bija liels pārsteigums, šī spēle maskējās kā vienkāršs platformeris ar labu izskatu un mūziku, bet tad pamazām sāka atklāt sevi kā vienu no grūtākajām puzzle spēlēm kādas jebkad redzētas. Pateicoties laika atpakaļ-griešanas mehānikai, spēle palika ļoti sarežģīta
un lika skriet spēlētājiem interneta dzīlēs pēc informācijas, lai varētu pievārēt līmeņus.

3.Gears of War 2 (X360)

Bigger, Better, and more Baddass. Svaigi saeļļotiem motorzāģiem, Gears of War 2 turpina savu iesākto tradīciju un uzlabo to, šoreiz patiešām radot sajūtu, ka notiek karš un pa vidu tam visam, Tu ar savu komandu centies, šo to saglābt, šo to risināt. Neskatoties uz to, ka galvenie tēli ir neganti kara rūķi, šī spēle ir noteikti pelnijusi būt starp šī gada labākajām spēlēm.

2.Metal Gear Solid 4 (PS3, i + ! = @)


Kara rūķus pie malas, ir laiks īstiem varoņiem. Varoņiem, kuri jau tik ilgi skraida pa kara lauku, ka pienāk daļa, kur visu spēli jāmirst. Šī daļa beidzot savelk vairāk vai mazāk visus galus un piebeidz šo apbrīnojamo sēriju. Iespaidīgi, cik daudz informācijas ir iekrauta tajā, brīžiem pat sajūta, ka par daudz, bet tas to nepadara obligāti par sliktāku spēli.


1.Dead Space (PS3, X360, PC)


Tomēr šogad Sneika CQC un Markusa motorzāģautomāts nespēj stāties pretīm Izaka plazmas griezējam (!!!), kas nepārsteidza vien kosmosa stacijas mutantu ekstremitātes, bet arī mani un citus industrijas knariņus. Electronic Arts Redwood Shores studija aizgūst pat ja ne labāko divu iepriekšējās konsoļu ģenerācijas spēļu (Metroid Prime, Resident Evil 4) zīmīgākos elementus un izveido jaunu spēli survival horror žanrā, kas pārliecinoši tur fortu šajā spēļu pārbāztajā gada nogalē. 10 punkti!

Īpašās balvas:


Lielākā gada Vilšanās:Fallout 3 (PS3, X360, PC)
Mani varētu saukt par vidēja līmeņa Fallout spēļu fanu, gandrīz vienmēr man viss ir paticis tajā pasaulē, bet nekad nav dedzis dabūt jaunu daļu. Ar šo daļu man notika tieši tāpat kā ar Elder Scrolls IV: Oblivion, sāku spēlēt un biju aizrāvies, tomēr pēc kādām 13 pavadītām stundām iekš spēles, tā mani sāka tracināt un nedaudz riebties dēļ spēles vienveidības, tukšuma un nesaistošā dizaina.

Labākā spēles Grafika:Prince of Persia (PS3, X360).
Labākais stāsts:The Force Unleashed(PS3, X360)
Labākā mūzika spēlē: Fable 2 (X360)
Labākais spēles varonis: Niko Bellic GTA4 (PS3, X360, PC)
Gada pozitīvais pārsteigums: Dead Space (PS3, X360, PC)

P.S.
Katrs pēc gribēšanas un vajadzības var izveidot savas speciālās nominācijas, ja šķiet, ka vēl kāda spēle 2008. gadā ir pieminēšanas vērta

User avatar
kaarliitys
 
Posts: 977
Joined: Jul 18th, '08, 15:25
Location: Rīga

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby kaarliitys » Dec 9th, '08, 17:46


User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby agressor » Dec 9th, '08, 17:50

agressor 2008. TOP 10 + speciālās nominācijas

10. vieta (1 punkts)
Tiger Woods PGA Tour 09
Es pat attiecos CoD4 spēlēt ar buddies, kamēr neizgāju TWPGAT09 un neieguvu FedEx kausu. Ko tur vairāk lai saka, ja nu vienīgi to, ka pirms daudziem gadiem mēs atklājām Tiger Woodu, negulējām naktis un tad šogad tas notika atkal.

9. vieta (2 punkti)
Devil May Cry 4
Vienmēr man paticis tas lecīgais ūberstylish x2 čalītis Dante. Šoreiz gan pārāk jau viss tur saldi un ačīvmenti grūti (2x iziet un tikai 160 pts! wtf?) tāpēc tikai 9. vieta.

8. vieta (3 punkti)
Army of Two
Laba ideja, labi rkasturi. Sižets, protams, kā kālis, izpildījums arī varēja būt labāks.

7. vieta (4 punkti)
Silent Hill: Homecoming
Vēl neesmu spēlējis, bet eBay acs jau neskaitāmas reizes uzlikta, gaidu, kad kāds eBay snaiperis nepāršaus mani pēdējā mirklī. Tikai un vienīgi veco laiku vārdā, kad līdz pat Silent Hill 3 šis geims vienmēr bija mana topa pirmajās vietās. Video toties daudz esmu redzējis, viss patīk!

6. vieta (5 punkti)
Wii Fit
Kā savādāk dabūt sievu spēlēt videospēles? Patiesībā party fun, kad atnāk draugi.

5. vieta (6 punkti)
Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
Labākās MGS tradīcijas! PS3 man nepārdeva, bet pie ActionMan sapratu, ka geims ir ciešs. Tajā mēnesī pat FHM mēneša geims bija MGS4.

4. vieta (7 punkti)
Dead Space
Sākumā mani kaitināja visas iespējamās klišejas. Taču beigās es geimu izgāju 2,4 reizes un tagad esmu pametis pusratā uz impossible vai kā tas pats grūtākais līmenis saucās.

3. vieta (8 punkti)
Call of Duty: World at War
Lielākās šaubas 2008. gadā, taču pārliecināja mani tas geims (BETA). Savādāk līdz nākamajām CoD būs robs meistarībā.

2. vieta (9 punkti)
Grand Theft Auto IV
Es vienmēr kapitulēju šī geima priekšā. Šoreiz pat savācu visus collectibles, izgāju visus stunt jumps un dabūju 100%, jeb key to the city. Gaidu ar nepacietību DLC, lai atsāktu GTA IV geimingu.

1. vieta, jeb game of the year (10 punkti)
Gears of War 2
Kur vēl ir iespējams kādam nošaut galvu ar snaiperi, ka tā izšķīst kā gaļas arbūzs? Kur vēl ir ierocī iemontēts motorzāģis? Tagad jau pat multiplejerā nepalieku pēdējais, ko vairāk vajag spēlei, kurā viss ir glīts, pārdomāts, lai arī nīdēji saka, ka tas tikai tāds add-ons pa pilnu spēles cenu.

Speciālie apbalvojumi no agressor

Labākais spēles stāsts: Dead Space
Labākā mūzika spēlē: Grand Theft Auto IV
Labākais spēles varonis: Old Snake
Labākā spēles grafika: Gears of War 2
Gada pozitīvais pārsteigums: Wii Fit
Lielākā gada vilšanās: Saints Row 2
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2008. gada spēle: Facebreaker
sincerely yours
agressor

User avatar
karlik
 
Posts: 174
Joined: Jan 22nd, '08, 22:45
Location: Karlsruhe, Vācija

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby karlik » Dec 9th, '08, 17:50


User avatar
KiSiK112
 
Posts: 555
Joined: Mar 6th, '08, 00:25
Location: Rēzekne-Rīga

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby KiSiK112 » Dec 9th, '08, 19:28


User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby agressor » Dec 9th, '08, 19:49

sincerely yours
agressor

User avatar
kaviars
 
Posts: 179
Joined: Jan 26th, '08, 18:00

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby kaviars » Dec 9th, '08, 20:23

es rakstīšu savādāk tip pirmā vieta krutākā,desmitā sūdīgākā(jeb pēdējā no labākajām)

1. Silent Hill homecoming
2. Race driver Grid
3. Condemned 2
4. Socom
5. Gta 4
6. Mirrors edge
7. Far Cry 2
8. CoD world at war
9. Shaun White snowboarding
10. Motorstorm 2

protams vēl ir daudz krutu spēļu...

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby agressor » Dec 9th, '08, 20:32

sincerely yours
agressor

User avatar
kaviars
 
Posts: 179
Joined: Jan 26th, '08, 18:00

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby kaviars » Dec 9th, '08, 22:01

a man pārējo slinkums rakstīt :D ja neapmierina kkas var mest ārā to postu..

User avatar
Fxp
Forum Admin
 
Posts: 276
Joined: Jan 18th, '08, 10:25
Location: Sigulda

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby Fxp » Dec 10th, '08, 00:33

10. No More Heroes (Wii)
Trakā japāņa Goichi Suda kārtējais meistardarbs, kurš, par pārsteigumu, arī tīri labi pārdevās. Diezgan netipisks geims priekš Wii, asinis un ķidas šķist, spēlētājs godīgi cenšas atkārtot visus negantos kombo. Tas nekas, ka tev nepatika Killer 7, pamēģini No More Heroes.

9. Fallout 3 (PC)
Personīgi gandrīz nemaz nešaubījos, ka Fallout 3 piegādās, tas nav Oblivion with guns, bet gan patiess serijas turpinājums, cik nu patiess tas iespējams, ņemot kompānijas mārketologu pūliņus pārdot spēli maksimāli lielam pircēju skaitam. Nekādas izometrijas un 2D.

8. Dragon Quest IV (DS)
Biju parāk slinks, lai spēlētu oriģinālu, tāpēc Square-Enix sarūpēja man un pārējiem jRPG faniem proper rīmeiku IV, V un V DQ. Grafiski kas līdzīgs Dragon Quest VII, gameplay as hardcore as it gets. Tikai sērijas faniem, pārējie lai sak iepazīšanos ar DQ VIII.

7. TrackMania United Forever (PC)
Laikam mīļākais un manis visvairāk spēlētais racing šobrīd, lai gan tehniski jau tas ir tas pats uzlabotas un papildinātais Trackmania United, kas iznāca agrāk. Ātrs un veiksmīgi realizēts online režīms, minimums pogu un maksimāla katra pagrieziena perfekcija.

6. Professor Layton and the Curious Village DS)
Brīžiem gan nācās ielūkoties FAQ, lai atrisinātu kā'du īpaši grūtu mīklu, bet Level 5 ir radījuši šedevru, kuru "slauks" vēl ilgi. Viņiem izdevies apvienot diezgan oldschool puzzle adventure ar gaumīgu dizainu. Japānā tikko iznākusi jau trešā spēles daļa.

5. Rock Band (PS3)
Patiesa revolūcija mūzikas spēļu žanrā. Ja jums kaut nedaudz mīļa rokmūzika un nav kauns uzkārt kaklā plastmasas ģitāru, nerunājot par plastmsas bungu komplekta pedalēšanu vai dziedāšanu, šī ir jūsu spēle. Regulāri iznakošās jaunās dziesmas un ultimate party geima statuss ir kā bonuss.

4. Zack & Wiki: Quest for Barbaros' Treasure (Wii)
Nevienam negaidot Capcom ir atdzīvinājuši jau komatozo adventure žanru, kura labākos eksemplārus mēs esam spēlējuši ui cik sen. Gandrīz unikāls geims, kuram, cerams, sekos turpinājumi.

3. Wii Fit (Wii)
Vēl viena revolūcija, kuru spēlēs jauns un vecs, neatkarīgi no dzimuma. Protams, ar noteikumu, ka nav kauns no sava tizluma un patiesā svara. Ja pietiks gribasspēks, kas zinam, varbūt dažus kilogramus nometīsiet.

2. Valkyria Chronicles (PS3)
Svaiga strūkla nedaudz iesmakušajā SRPG žanrā. Cik gan dažādas var būt Disgaea 3 un Valkyria Chronicles, lai gan pārstāv vienu žanru. Realtime un turnbased cīņu apvienojums, gaumīgi zīmēts ar ūdenskrāsām, sakarīgs sižets, daudzveidīgas misijas un potenciāli daudzsološs DLC.

1. Metal Gear Solid 4: Sons of Patriots (PS3)
Episkas sērijas ne mazāk episkais noslēgums, savelkot kopā visus sižeta pavedienus. Ar lielu baudu izlasīju arī par brīvu novelkamo Metal Gear Solid Database, lai pārliecinātos, ka neko no sižeta neesmu palaidis garām. Lai ko jūs domatu par ingame video daudzumu un kvalitāti, Hideo Kojima ir pārspējis pats sevi.

Labākais spēles stāsts: Metal Gear Solid 4: Sons of Patriots (PS3)
Labākā mūzika spēlē: Metal Gear Solid 4: Sons of Patriots (SP3)
Labākais spēles varonis: Old Snake (MGS4)
Labākā spēles grafika: Valkyria Chronicles (PS3)
Gada pozitīvais pārsteigums: Valkyria Chronicles (PS3)
Lielākā gada vilšanās: Final Fantasy VII: Crisis Core (PSP)
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2008. gada spēle: The Spiderwick Chronicles (Wii)

User avatar
Skiminoks
 
Posts: 45
Joined: Jan 23rd, '08, 14:19

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby Skiminoks » Dec 10th, '08, 11:39

10.Sins of a Solar Empire (PC) - Inovatīva pieeja kosmiskam RTS. Diemžēl neizmantots
potenciāls dēļ storyline trūkuma

9.nhl 09 (xbox 360) - "vecais" labais NHL ir BACK. BE A PRO mode kaukas līdz šim NHL
nebijis.Ja sāk spēlēt online līgā , tad jautājums kas stiprāks Online NHL BE A PRO mode vaj
heroīns paliek atklāts.

8.Fable 2 (xbox 360) - Labs turpinājums pietiekami labam geimam.Dzīva pasaule un labs
sunju pieradināšanas simulators. Pārāk viegla.

7.Crisis Core: Final Fantasy VII (PSP) - laj ko arī teiktu FF labākajās tradīcijās taisīts
geimucis.Patika storīlains sevišķi ja ir spēlēts vecais labajs orģinālais FF VII. Spēles
problēma: Diezgan jokaina kombat realizācija.

6.Star Wars: The Force Unleashed (xbox 360) - jopcik bopcik kurš ta nezina kas ir stārvāri.
Gaismas zobeni, forcepaueri, džedaji, sith lordi, labs grafisks izpildījums, pajokajns bet
interesants sižets un iespeeja .... nedaudz iejusties Darth Vader ādā ( nu vai melnajā
apmetnītī vismaz).Trūkums: uz spēles beigām nepamet sajūta ka viss jau redzēts pirmajos 2os
līmeņos.

5.King's Bounty: The Legend (PC) - O ooo ... Postpadomju geimerskolas remeiks par veco
klasisko KB. Izdevies uz visiem 100 %. Jauki stratēģijas un rpg elementi :) Krievu versija
pilna ar padomju laika humoru. ( Ja runājošs putns sāk dialogu ar tekstu: "ptica gavarun
atlichajetsa umom i saabrazitelnastju", vaj monstroza ragana uzbrūk ar tekstu:
"nevinavataja ja on sam proshol") tad smieklu krampji garantēti.Grafika ļoti izstrādāta un
stilistiski adekvāta.

4.Command & Conquer: Red Alert 3 (PC)- Gada labākā RTS. UN tieši nevis nopietnības un
storīlaina pārdomatības dēļ, bet tieši pretēji - Kičīga, jautra un nenopietna.Perfekts
isklaides veids LAN party :) Pamēģiniet brutal AI ( es jūs brīdināju !!!). Iespēja iet kampaņu COOP modē !!!
FMV ( fuul moušn video ) unikāli nenopietni, bet tai pat laikā profesionāli uztaisīti.Gandrīz kā vecos
"Westwood"laikos :)

3.Lost Odyssey (xbox 360) - Nu ko lai saka klasisks FF stila spēļuks. Jokajni nesaprotami
bet pārdomāti personāži vecais labais kombat mehānisms - itkā nekā jauna, bet vaj vajag
labot to ka nau sačakarēts? Noskaņas radīšanai ļoti labs muzikāls pavadījums un vietējais
iebūvētais atminju e-buuks:) Problēma: ilgā un vienveidigā animācija pirms katras kaujas.

2.Patapon (PSP) - JA kaads nezin kas ir patapon ... vinsh ir ...HVZ kas vinsh ir!!! Adikcijas izraisitaajs tīrā veidā :)
neprasa komentārus pata pata pata pon, pon pon pata pon .....

1.Fallout 3 (PC) - Vecais labais universs. Vecais labais humors, Vecais labais vienmuljais bet grafiski labi izpildītais veistlands.
Viss ir kā vajag un kā gaidīts. NAu kur piesieties. (Jā un Fallout 3 tas ir RPG spēļuks un tā arī jāspēlē .Piedodiet man pasaules aurojošie cod un counterstraik pārstāvji).

Speshl balvas:

Labākais spēles stāsts: Star Wars: The Force Unleashed
Labākā mūzika spēlē: Command & Conquer: Red Alert 3
Labākais spēles varonis: Jansen (negalvenaakais varonis no lost odisejas)
Labākā spēles grafika: King's Bounty: The Legend
Gada pozitīvais pārsteigums:Command & Conquer: Red Alert 3
Lielākā gada vilšanās: GTA IV ( neko vairāk neteikšu tāpat sitīs)
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2008. gada spēle: GTA IV ( pie kam sitīs stipri ...)


Tāds lūk man 2008 geimingGads :) šis tas no top titlēm nau vēl manā īpašumā, tapēc mana augstākminētā izvēle ir tāda kaa nu ir :)

Ar cieņu Predators :)
Last edited by Skiminoks on Dec 10th, '08, 15:16, edited 1 time in total.

jaa un IRCaa mani sauc Predat0rs :P

User avatar
Jumanji
 
Posts: 131
Joined: Jan 22nd, '08, 17:36

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby Jumanji » Dec 10th, '08, 12:40

Sveiki.

Protams manai nožēlojamai eksistencei un vēlmei saukties par geimeri nav attaisnojuma (ne man kārtīgas konsoles, nedz laika ko spēlēt), bet apsolos sasniedzis pensijas vecumu izspēlēt visus gada šedevrus un pienācīgākus topus iesniegt.

Diemžēl 2008. gadā man ar geimingu ir vispār teju vai nekā (bet vairāk kā pāris iepriekšējos gadus), līdz ar to tops būs 'izzīsts no pirksta' nedaudz :))

10. PES 2009 (PC)
Es jau nevaru nepamēģināt kārtējo futbola simulatoru un tas, ka neesmu to izmetis pēc pāris spēlēm miskastē (kā tas bijis ar visiem citiem PES un FIFA, kas nāca pēc PES5) vien nozīmē to, ka ir labāk kā agrāk. Diemžēl, varētu būt vēl labāk.

9. Metal Gear Solid 4 (PS3)
Nevarēju neiekļaut topā aiz cieņas vien. Diemžēl vairāk par pārīti stundu (varbūt pat mazāk), ko ar Piepz'u (ja nemaldos) apskatījām šo brīnumu pie Fxp, man izbaudīt nebija dots. Būtu bijis vairāk laika pavadīts pie pults - iespējams arī augstāka vieta.

8. Devil May Cry 4 (PS3)
Kaut kā trāpījos pie AM, kad viņam vajadzēja skriet cauri DMC, lai uzceptu svaigu un garšīgu review, tādēļ pēc 'karstās-sēdvietas' principa slaktējām tos barus nelāgu radījumu pāris stundu garumā un pat īsti nenogralaikojāmies. Par to arī 8. vieta.

7. Yakuza 2 (PS2)
Pēc pirmās Yakuzas izspēlēšanas šito dikti gaidīju (kas gan man atliek ar savu previous gen konsoli) :). Iznāca gan nelaikā (tieši ar skolas sākšanos), kas nav ļāvis izlāčot cauri otrai daļai un tā kā geims lielos vilcienos ir tas pats pirmais tikai nedaudz savādāks (citu sižetu), tad nekā jauna un skaista tur nav.. ir tikai vecais un skaistais.

6. Rock Band (PS3/PS2)
Protams sēdēt mājās un spēlējot ģitāru dziedāt kaut kur iekārtā mikrofonā ir feini (vēl jo vairāk, jo RB muzikālā audiotēka man vairāk iet pie sirds nekā GH), bet sēdēt pie bungām un skatīties, kā citi revolucionāri (aka Fxp, agressor, ICE) failo pie ģitāras vai mikrofona ir kudiš labāk. Un pateicoties agressor'a izgādātajam pilnajam RB setam, to arī bija iespējams izbaudīt!

5. GT5 Prologue (PS3)
Vienreiz laikam pabraucu ar Logitecha GT stūri un otreiz jau ar savu G25 un nu tas ir viss ko vaig. Its goood!

4. Assassin's Creed (PC)
Sagaidīju, kad iznāk PC versija un zinādams, ka mans PC nav šādai rotaļlietai atbilstošs, tomēr nevarēju atturēties no ziņkāres apmierināšanas. Un apstiprinājās aizdomas, ka geims in general ir gana awesome, lai nepļergātos ar savu veco mašīnu un nebojātu iespaidu.

3.God of War: Chains of Olympus (PSP)
Nekā TĀDA jau tur nav. Vēl viens GOD of war, kas mocīja PSP uz to spēju robežas un gāja pa jau iestaigāto GOW taciņu. Laikam viens no 2iem manis izietajiem šī gada geimiem.

2. Valkyria Chronicles (PS3)
Šo spēli redzēju varbūt tikpat daudz cik MGS4 vai DMC vai GT, toties smuks un oriģināls un rada apetīti pēc geimošanas vairāk kā iepriekš minētie.

1. Patapon (PSP)
FEVEEER!!!!


skaidrs, ka spec nominācijām man tādēļ arī nav īsti daudz ko teikt, un tomēr

Labākais spēles stāsts: God of War: Chains of Olympus (jau no sākta gala GOW geimos man patīk tieši ar mitoloģiju sasaitītais storyline)
Labākā mūzika spēlē: ja drīst minēt Wipeout OST, lai gan patiecu baudu man izsauc NeoGAF lietotāju custom soundtracks priekš Wipeout HD
Labākā spēles grafika: Valkyria Chronicles
Gada pozitīvais pārsteigums: Patapon

User avatar
hirins
 
Posts: 299
Joined: Dec 17th, '07, 15:45

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby hirins » Dec 12th, '08, 01:02

ljoti atvainojos ieprieksh par negarumziimeem un ne miikstinaajuma ziimeem.. tildi - piraatisko - taa arii nav izdevies pierunaat...

1. gta4...
skaists, bet plakans, klisheju pilns gabals. gaidiitaakaa speele, bet rezultaataa - pliks karalis - brenda esiiba virkne reizhu paarpirka satura patiibu (gta vice sity speeleejaam, jo bija tachu emocionaali piesaistoshaak, nevis skaistaak)

2. call of duty 5..
speeleeju tikai testa daudzspeeleetaaju - nu ko lai saka, kopsh sevi zinu, topsh sevi uzskatu par ljoti sliktu tieshsaistes speeleetaaju... mani "baddiis" no konter straik laikiem to apstiprinaas... kamdeelj lai es teereetu naudinju, ja call of duty 4 onlains manu laiku speeja un joprojaam speej nozagt vairaak..

3. beijing 2008..
azartisks, adrenaliinu uzdzenoshs laika kaveeklis.. bet tikai 4 stundu garumaa... taa arii nepietika pacietiibas ieguut kaut vienu sasniegumu (achievementu).. tomeer veerteeju augstaak par nr1. un nr.2, jo vismaz necentaas man kaa gala pateereetaajam iestastiit, ka jebkursh normaals geimeris bez nr1. un nr.2 ir luuzeris....

4. age of booty..
nu ok, nu esam piraati, nu labi izskaitljojam kaa iznicinaat kugji vai pilseetu.. a ko taalaak?

5. castle crashers...
jautriiba tikai tamdeelj, ka ir slima fantazija tiem, kas radiijushi speeli... beidzamaa laikaa kaut kaa nemanu, ka mani xboxlive draugi speeleetu sho hodjilku.. a citas, virkne gadu vecaakas ta tiek ntaas reizes speeleetas:)

6. tiger woods pga tour 2009..
agresssor paldies, ka pierunaaji.. speele ir taa veerta, lai pie taas atgrieztos absoluuti vientuljos laika apstaakljos.. tikai diezheel sajuusmu, kas paarnjeema speeleejot twpga02 ir gruuti atgriezt atpakalj, jo izlutinaati ta esam

maza atkaape, jo beidzamaas 4tras speeles ir taas, kuras tiek konsuumotas ikvakarus...... tamdeelj lieku bezmaz vai vienaadiibas ziimi..

7. mirrors edge...
joprojaam gaidu cenu kritumu:( absoluuti paarnjeema mani dinamika, absoluuti nopirka mani staasts.. gaidu cenu kritumu

8. braid..
nu ko lai raksta, stendzenieks no "zoom" sho speeli vareetu iziet bez youtube.com paliidziibas... speeleejot sho platformeri/puzli smadzenes ir kaut kaa jaaiegriezh citaaadi

9. fable 2
skaists, noskainju veidojosh staasts, ar pietiekami izaicinoshiem speeles elementiem... ja godiigi, tad, kad netiek speeleets gears of war2, tad tiek domaats par fable2:)

10. gears of war 2
miilu un viss... patiik staasts, patiik speeles ritms, patiik daudzspeeleetaaju rezhiims, patiik kaa izskataas, patiik pat tad, kad beidz speeleet, jo patiik :)


un aarpus topa - mana speele - brain chalenge - ir taa veerta, lai pavadiitu nevis pirkstu, bet gan smadzenju veikliibas vakarus

Speciālās nominācijas:

Labākais spēles stāsts: fable 2
Labākā mūzika spēlē: braid
Labākais spēles varonis: marcus feenix
Labākā spēles grafika: gears of war 2
Gada pozitīvais pārsteigums: mirrors edge
Lielākā gada vilšanās: gta 4
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2008. gada spēle: gta4

User avatar
Jumanji
 
Posts: 131
Joined: Jan 22nd, '08, 17:36

offtopic

Postby Jumanji » Dec 12th, '08, 11:52


User avatar
Siegfried
 
Posts: 71
Joined: Feb 27th, '08, 13:12

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby Siegfried » Dec 13th, '08, 00:46

10.Vieta
Silent Hill :Origins (PSP),viena no spēlēm,kuras dēļ iegādajos PSP,un pirmā kuru izgāju,neskatoties uz sliktajām atsauksmēm,man spēle patika,ar savu visnotaļ pieklājīgo grafiku un atmosfēru,brīžiem tā neomulīgi pat palika.Vienīgi nepatika klišejiskie SH seriāla atgremojumi un karjavā vadība.

9.vieta
God of War:Chains of Olyimpus(PSP),visnotaļ skaidrs,ka,ja ir spēlēta "lielā brāļa versija",tad šo nepamēģināt būtu vnk ķecerība.

8.vieta
Final Fantasy:Crisis Core (PSP).FF seriala fanam must have!!!Pats geimpleys,gan bija - nevisai,patika sižets un cut-scēnas.

7.vieta
C&C:Red Alert 3(x360) labākā RTS uz x360 šogad + klasiskais C&C geimpleys + video ar aktieriem, Tims Karijs vnk super!

6.vieta
Lost Odyseey (x360):Pirmā "nopietnā" next gen JRPG.

5.vieta
Last Remnant (x360):Vēlviens JRPG gabals,šoreiz no Squarenix,diemžēl,ne bez trūkumiem,kuri ir saistīti ar japāņu nemākulību strādat ar UT:engine dzini,lago vēl trākāk nekā Lost Odyseey no Microsoft.

4.vieta
Grand Theft Auto 4 (x360):Neteiktu,ka esmu varens GTA fans,bet šī ir pirmā daļa kuru izgāju.Pēdējā spēles trešadaļa,gan bišku jau piegriezās,jo visi uzdevumi aprobežojās ar -"nošauj visus"

3.vieta
Fallout 3 (x360):Neskatoties uz to,ka Oblivion,mani īpaši neaizrāva,ar Fallout 3,tā nenotika,side questot un explorerot,laikam var mūžīgi :)

2. vieta
Dead space (x360):Vienīgais horror gabals šogad,kurš kaut cik attaisnoja manas cerības atsķiribā no Silent Hill:Homecoming un Condemned 2,tāds Doom3 un Resident evil 4 krustojums.

1.vieta
Metal gear solid 4:Guns of the patriots (PS3):Vnk iemesls priekš PS 3 iegādes.

Labākais spēles stāsts: Metal gear solid 4:Guns of the patriots (PS3)
Labākā mūzika spēlē: final Fantasy Tactics:War of the lions (psp)
Labākais spēles varonis: Darth Vader no SW:Force Unleashed (x360)
Labākā spēles grafika: Metal gear solid 4:Guns of the patriots (PS3)
Gada pozitīvais pārsteigums: Dead Space
Lielākā gada vilšanās: Saints Row 2
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2008. gada spēle: Tas noteikti bija kāds mēsls uz PSP
Image

User avatar
kaviars
 
Posts: 179
Joined: Jan 26th, '08, 18:00

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby kaviars » Dec 14th, '08, 11:35


User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby agressor » Dec 14th, '08, 13:27

sincerely yours
agressor

User avatar
kaarliitys
 
Posts: 977
Joined: Jul 18th, '08, 15:25
Location: Rīga

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby kaarliitys » Dec 26th, '08, 16:21

Šeit būs mans TOP's ar norādītu platformu, uz kuras katru nomināciju esmu spēlējis:



Echochrome ir melnbalts, citu krāsu tajā nav, spēles galvenais varonis ir bezdzimuma koka cilvēciņš, kura galvenais mērķis ir nonākt no viena punkta uz nākamo, taču šis uz PSP iznākušais brīnums liek brīžiem sev iekniebt, lai nezaudētu saikni ar reālo pasauli - iespēja pagriezt spēles laukumu pēc saviem ieskatiem ar domu "ja es to neredzu, tad tā tur nav" ir tiešām inovatīva, un spēles muzikālais celiņš tikai paildzina tās sniegto baudījumu.

Image



Startēģija, ritms un fizika - trīs komponenti, kas padara Patapon par must-have visiem PSP īpašniekiem. No šīs spēles nav jāgaida ārkārtīga grafika vai mind-blowing skaņas efekti; melni kunkuļi, kas korī skandē "Pata-Pata-Pata-Pon" un neaizmirstama spēles mehānika, kopā veido to, par ko daudzi izstrādātāji ir aizmirsuši - vienkārši jautru spēli.

Image



Spēle ar, iespējams, saistošāko sākuma klipiņu 2008. gadā, kaut vai aiz tā iemesla, ka spēles radītā nākotnes vīzija ir ne tikai iespējama - tā pat ir diezgan sagaidāma. Nevienam nav noslēpums, ka Krievija ir enerģētikas monopolisti, amerikāņi ir sašķeltākā nācija pasaulē, un Eiropa tam visam ir trāpījusies pa vidu. Trešais Pasaules karš ir neizbēgams, un tā cilvēce dodas karot nu jau 2020. gadā. Tom Clancy's EndWar bija viena no gada gaidītākajām stratēģijas spēlēm šogad, jo tā solījās piedāvāt ko nebijušu konsoļu spēlēm - balss vadību. Un jāsaka, tā nepievīla. Tu vari izkliegt komandas savam karaspēkam kaut vai ar igauņu akcentu - tās vienalga reaģēs un būs kaujas gatavībā. Taču... Kaut kas pietrūkst, lai šo spēli ierindotu augstākā vietā šajā TOP10 - vai tā būtu neērtā kaujas lauka pārlūkošanas sistēma, kas bieži vien rada nevajadzīgu haosu un apjukumu, vai nežēlīgais multiplayeris, kurā nav izredžu pret lielajiem dūžiem, taču Tom Clancy's EndWar ierindojas 8. vietā.

Image



Lego klucīšu estētika no modes neiziet. Bija tikai likumsakarīgi, ka pēc Star Wars veiksmīgās adaptācijas virtuālajam dāņu konstruktoram, sekos vairākas populāru kino varoņu gaitu iemūžināšanas Traveller's Tales izpildījumā. Taču diez vai kāds gaidīja veselus divus pievedumus poplāru kino klasiku konstruktorizācijai gada laikā. Bet fakts paliek fakts - virtuāls plastmasas Indiana Džounss un Betmens skraida apkārt pa pasauli, klopē ļaundarus un pie viena sašķaida visu, ko var sašķaidīt savā ceļā. Turklāt tas viss tiek darīts ar ļoti gaumīga humora piesitienu, mazliet pasmejoties pašiem par sevi, kā arī spēļu laikā netiek izdvests neviens runāts vārds, kas tikai papildina spēles atmosfēru. Kaut arī spēles nevar definēt kā vienādas, arī atsevišķi tās skatīt roka neceļas, līdz ar to Lego Indiana Jones & Batman dala 7. un 6. vietu kaarliisha 2008. gada spēļu topā.

Image Image



Miglainā Kluskalne atkal nonāca uz mūsu šķidro kristālu displejiem gada sākumā. Šoreiz tā ļāva ieskatīties Silent Hill leģendas izcelsmē caur vienkārša kravas auto šofera acīm. Jāsaka, spēle, kas oriģināli bija paredzēta PSP konsolēm (vēlāk piedzīvoja portu uz PS2), nelika vilties nevienā tās aspektā - ambientais skaņas celiņš, izcilā grafika uz mazā ekrāna un bailumbailīgie mošķi un medmāsiņas, neļāva nolikt spēli malā kaut uz pusminūti. Viss bija tā, kā tam bija jābūt, turklāt apsveicams ir fakts, ka uz PSP šī spēle spēlējās tiešām labi - nevienu brīdi neradās neveikla sajūta, ka spēlē tikai kādas "lielās" konsoles portu. Silent Hill sērijai Origins darīja godu, un līdz ar to ierindojas topa 5. vietā.

Image



Vārds "inovatīvs" šķiet nepietiekams, lai aprakstītu šīs spēles geimpleju un mehāniku. Kur līdz šim pirmās personas skatpunkta spēļu izstrādātāji baidījās ļaut varoņiem veikt ko sarežģītāku par pietupšanos vai uzkāpšanu uz kastes, tur Mirror's Edge lepni uzmet degunu gaisā un aizskrien, lekdams pa sienām. Patiesi eksplozīvais Demo, šķiet, neatstāja vienaldzīgajos nevienu - bija tie, kam spēle patika, bija tie, kam no tās spēlēšanas metās nelaba dūša un raibs gar acīm. Es, acīmredzot, piederu pie pirmajiem - neviens šūteris nekad nebija spējis man radīt tādu apkārtējās vides realitātes sajūtu, kā to izdarīja ME. Tu patiešām saplūsti vienā ar galveno varoni Feitu, turklāt tam ļoti nāk talkā stilistiskā, taču reāli veidotā pilsētvide un apbrīnojami precīzie skaņas efekti, kas spēja pielāgoties jebkam, sākot no bremzēšanas uz rupja seguma jumta un beidzot ar atsišanos pret skārda trubu. Iespējams, spēlei būs grūti piedzīvot turpinājumu, taču 2008. gadā tā viennozīmīgi ienesa daudz jauninājumu, kas to nostāda topa 4. vietā.

Image



Tā vien šķiet 2008. gads tika aizvadīts GTA IV zīmē - visi gaidīja šo spēli, visi apsprieda tās trielerus, PC spēlētāji grieza zobus, konsolisti sajūsminājās. Pat tās lakoniskais nosaukums un logo iededzinājās cilvēku apziņā, un tad nu pienāca brīdis, kad tā iznāca. Pirmās četras stundas šajā spēlē tiešām liek justies kā cilvēkam, kura rokās ir nonācis ultimatīvākais action-adventure gabals ever. Spēle rit uz priekšu kā seriāls - tās mērogs, notikumi un iesaistītie tēli patiešām ir grandiozi, taču... ar laiku šīs sērijas (lasi - misijas!) sāk nogurdināt, galvenokārt tieši dēļ to apjoma. Kad tu pēc 20 stundu spēlēšanas saproti, ka ne tuvu neesi pusē, sāc aizdomāties par to, vai tas tiešām ir tā vērts, jo ilgtermiņā spēlei pietrūkst kaut kā, kas ļautu tai piesaistīt uzmanību, ja vien neskaita vēlmi redzēt kārtējo cut-scene. Bet nevar nepieminēt spēles atvērto pasauli - gribi palidināties ar helikopteri virs debesskrāpju jumtiem, panākt, ka Tev pakaļ dzenas tanki, spēlēt biljardu un boulingu randiņā ar undercover aģenti - lūdzu, GTA IV tas viss ir iespējams. Neiedomājamas action ainas, labi noslīpēts multiplayeris un nākamgad gaidāmais DLC tomēr padara šo spēli par 2008. gada ikonu un must-have, turklāt tās galvenais varonis - slāviskais Niko Belliks (kurš nav krievs) liek just sev līdzi, jo patiesībā jau mēs visi sirdī esam tādi Niko - puiši no Austrumeiropas, kas dzīvē grib ātri tikt pie panākumiem.

Image



Slavas odu šai spēlei jau esmu nodziedājis tās , līdz ar to neieslīgšu tās geimpleja analīzē. Daudziem šī spēle paslīdēja garām nepamanīta - tai nebija virālas mārketinga kampaņas vai mind-blowing treileri. Taču stabilās vērtības, kuras pasniedz SMC:R ļauj man kā vēstures un turn-based strategy spēļu fanam to ierindot sava 2008. gada Top 10 spēļu 2. vietā. Jo, uz pārējo daudzo šīgada stratēģijas spēļu fona Revolution patīkami izcēlās nevis ar to, ka vienkārši bija stratēģijas spēle, kas labi pielāgota konsolēm (Tom Clancy's EndWar), bet gan ar to, ka bija laba stratēģijas spēle kā tāda. Tai bija viss, ko sagaidi no laba TBS gabala, turklāt, atšķirībā no pārējiem 2008. gada pievedumiem (Red Alert 3), tā nebalstījās tikai uz tīru karadarbību un pretinieka noslaktēšanu - ir iespējama arī miermīlīga uzvara, kas nav mazsvarīgi jau tā vardarbīgajā videospēļu tirgū.

Image



Nu, tā - esmu to pateicis. Jā, mana 2008. gada mīļākā spēle bija nevis paredzamākais GoW abreviatūras atšifrējums, bet gan Sony ekskluzīvais God of War prequels Chains of Olympus, kas iznāca uz PSP šīgada pavasarī. Iespējams labākā grafika, ko PSP jebkad pieredzēs, episkais stāsts, kas pavada spēli visā tās garumā un majestātiskais skaņas celiņš padara šo spēli par favorītu manā 2008. gada spēļu topā. GoW: CoO ir piepildīts ar lielisku action-adventure geimpleju, burvīgu vadāmību, ideālas grūtības bosiem, ideālas sarežģītības mīklām un topless meitenēm, līdz ar to šo spēli droši var saukt par labāko spēli, kas iznākusi uz PSP, un, manuprāt, labāko spēli, kas iznākusi 2008. gadā.

Image


Speciālās nominācijas:

Labākais spēles stāsts: GTA IV
Labākā mūzika spēlē: Mirror's Edge tituldziesma (Still Alive by Lisa Mikovsky)
Labākais spēles varonis: Nico Bellic
Labākā spēles grafika: Cik esmu klātienē redzējis, Gears of War 2
Gada pozitīvais pārsteigums: Mirror's Edge (+ iespēja dabūt achievementu par nevardarbīgu spēles iziešanu)
Lielākā gada vilšanās: Alone in the dark
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2008. gada spēle: Alone in the dark
Gada aktuālākā spēle: Dzīves simulators - galvenā problēma, kā izdzīvot un vienlaicīgi legāli nopirkt visas kārotās spēles, kad tiek nogriezta Ziemassvētku prēmija, un pārliecības par savu darba vietu pēc jaunā gada tā īsti nav:

User avatar
HellDude
 
Posts: 274
Joined: Jan 26th, '08, 17:56

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby HellDude » Dec 27th, '08, 21:48

9. Need For Speed: Undercover (X360) [Sūds]
Image
Par laimi, neiztērēju ne santīmu dēļ šīs spēles. Forši bija nesties ar ātrumu 300km/h pa šoseju un ar 190km/h izņemt līkumu. Forši nebija tas, ka trases tika ierobežotas un pilsētai nebija pilnīgi nekādas jēgas. Tur nav ko darīt, sacenes var sākt tikai no Menu. Ikonas kartē ir bezjēdzīgas. Grafika un soundtracks ir neapmierinošs. Ēnas ir par tumšu saule par spožu. Multiplayers sūkā dirsu. Undercover ir viegls un citas problēmas. Šajā listē spēle atrodas tikai tādēļ, ka bez tās te būtu tikai 8 spēles.

8. Mercenaries 2: World in Flames (X360) [Meh...]
Image
Eksplozijas bija seksīgas. Ēku, kas nav šķūņi sabrukšanas noteikti ne. Bugi arī ne, sižets arī, karte arī un lielāka daļa citu lietu.

7. Bourne Conspiracy (X360) [Meh...]
Image
Nesūkāja smagi, bet diezko laba arī nebija. Šausmīgi īsa. Sist bosiem pa seju bija jautri, diemžēl, tikai "take-down'i", kuri reāli ir īsas "cut scenes". Spēlētāja rīcība bija tikai seši mazi kombo. Visa spēle bija cut scenu pilna, ik pēc piecām minūtēm. Ieroču izmantošana nekādu prieku nesniedza. Papildus visam, Borns spēlē nav līdzīgs Metam Deimonam, tas ir cits Borns.

6. Army of Two (X360) [Meh...]
Image.
Spēlēju co-op'u split-screen'ā. Bija diezgan normāli ja neskaita to skraidīšanu uz priekšu un atpakaļu, bezjēdzīgos cut scenus pie katrām aizslēgtām/aiztaisītām durvīm...drošvien bija vēl, kas. Sen spēlēju.

5. Burnout Paradise (X360)
Image
Nebiju pazīstams ar Burnout franšīzi. Paradise radīja lielisku iespaidu. Viss bija ļoti forši. Ja nu vienīgi trūkums pēc "Restart Race" pogas.

4. Bully: Scholarship Edition (X360)
Image
Jautra spēle, bet pievīla mani. Patika tēli, sižets. Muzikālais pavadījums bija vienkārši ideāls. Par gameplay'u arī nesūdzos. Par loading ekrāniem ik pēc metra un citām tehniskajām nepilnībām gan.

3. Saint's Row 2 (X360)
Image
Co-Op's spārda. Mix fm spārda. Lielāka daļa ''activities'' spārda.

2. Call of Duty: World at War (X360)
Image
Tas ir Call of Duty 4: Modern Warfare ar citiem skiniem, kartēm plus Zombie Mode un Co-Op.

1. Grand Theft Auto IV (X360)
Image
Tas ir GTA uz Xbox 360. Ko vēl vajag zināt?

Labākā spēles Grafika: Grand Theft Auto IV
Labākais stāsts: Grand Theft Auto IV
Labākā mūzika spēlē: Grand Theft Auto IV
Labākais spēles varonis: Brucie Kibbutz (Grand Theft Auto IV)
Gada pozitīvais pārsteigums: Nebija. Viss ko gaidīju, ka būs labs bija labs un viss uz ko nebija cerību bija slikts.
Lielākā gada vilšanās: Bully: Scholarship Edition (Gaidīju to. Gaidīju vairāk un noteikti, ka negaidīju tos šausmīgos Loading ekrānus ik pēc metra un gļukaino apgaismojumu ziemā.)
Sliktākā tavā īpašumā bijusī 2008. gada spēle: Need For Speed: Undercover

Labas spēles esmu tikai piecas spēlējis.

User avatar
ActionMan
 
Posts: 92
Joined: Jan 26th, '08, 16:50

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby ActionMan » Jan 2nd, '09, 00:33

bagāts gads bijis.

10. Devil May Cry 4 (PS3)
Viena no nedaudzajām spēlēm, kas ir tikai ieguvusi kļūstot vieglāka. Un, ak, cik skaisti līmeņi, ļaundaru dizains un animācijas. Glīts jo glīts!

9. PixelJunk Monsters (PS3)
Paraugs citiem kā darīt spēlētājus atkarīgus ar niecīgu budžetu - pavadīto stundu skaits pie šī mikro šedevra ir lielāks nekā pie daža laba dižpārdokļa. Un aizstāvēt būdā saslēpušos ciema ļaudis no nolaupītājiem ar lielgabalu palīdzību = laba karma.

8. Bubble (iPhone)
Ļoti gribējās iekļaut arī kādu iPhone spēli. Ir uz iRuņa gan skaistākas, gan vērienīgākas, bet ja apzinoties, ka nākamajā dienā būs 7os jāmostas, nespēj izslēgt Bubble līdz pat 5 no rīta, tad laikam tomēr jāpiešķir balss tieši šai.

7. Prince of Persia (PS3)
Knapi paspēj ievietoties šajā gadā, bet Top10 vieta garantēta - satriečošs! Daži kritizētu par zemo grūtības pakāpi, bet tad atkal, daži uzskata, ka ēdiens bez 1:1 jalapeno ir priekš bērniem un meitenēm.

6. Gran Turismo 5 Prologue (PS3)
Angliskā versija iznāca 2008. kaut šķiet sen tik sen tas viss bijis. AM un ieliek GT sestajā vietā?! WAT?! Mieru, gan jau iznāks pavisam pilns un īsts GT5, tad arī iedošu augstāku, taču neskatoties uz pus-demo statusu Prologam - citi racingi šogad nav varējuši piegādāt tik daudz braukšanas prieka.

5. Little Big Planet (PS3)
Rets gadījums - spēle, par kuru tik tiešām žēl, ka tā neiznāca arī uz XBOX 360.

4. Fallout 3 (PS3)
Sākas lēni un pēc padsmit ieguldītām stundām - monotonitātes un pelēcības mēraukla. Taču nolikt malā un pievērsties kaut kam mazāk monotonam vienalga neizdosies ne šodien, ne rīt ne parīt, kamēr viss nebūs izpētīts, visiem izpalīdzēts un pēc tam visi nošauti. Un tad pa otrai reizei

3. Valkyria Chronicles (PS3)
Strategy geims, ko var spēlēt divatā single player - pie tam ar aizrautību un pa brīdim iekliedzoties: "Es taču teicu uzbrukt ar to otru Lanceri! Tagad nāksies kustināt snaiperi no siltās vietas." Un tas viss neaprakstāmi skaistā skicēti-štrihoti-akvareliskā noformējumā.

2. Metal Gear Solid 4 (PS3)
Vai varēja vispār būt savādāk?

1. Grand Theft Auto VI (PS3)
Ieguldītais darbs ir redzams uz katra soļa. Ir tāds teiciens par filmu producēšanu "Every dollar made it on to the screen". LIELĀKA par visu citu šajā gadā spēlēto un ar būtisku atrāvienu.

Labākais spēles stāsts: Metal Gear Solid 4: Sons of Patriots (PS3) - uz šī fona, citām spēlēm šogad sižets bija piemests .txt failā uz vienu atkāpi.
Labākā mūzika spēlē: Little Big Planet (SP3) - vienīgā spēle šogad, kuras OST tiek klausīts arī ārpus mājas (auto/iPod)
Labākais spēles varonis: Old Snake (MGS4) - ja vien Deivids Haiters nerunātu tik komiski zemā balsī.
Labākā spēles grafika: Gran Turismo 5 Prologue (PS3)
Gada pozitīvais pārsteigums: Valkyria Chronicles (PS3)
Lielākā gada vilšanās: PlayStation HOME (PS3) - es varētu izdomāt 10000000000000x veidus kā to naudu varēja investēt labāk (starp tiem aizsūtīt kādam biznesmenim no Nigērijas ar pārliecinošu e-pasta stāstu)
Atkarību izraisošākā: Fallout 3 (PS3) - es nemaz nešaubos, ka iešu cauri otrreiz no sākuma un šoreiz visu darīšu savādāk.
Last edited by ActionMan on Jan 4th, '09, 15:30, edited 1 time in total.

User avatar
Tramvajs
 
Posts: 84
Joined: Mar 21st, '08, 13:40

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby Tramvajs » Jan 2nd, '09, 23:40

10. Left 4 Dead
Iespēja šaut zombijus kopā ar vēl trīs džekiem. Un viss labā, pieklājīgā izpildījumā. Kūl!

9. Dead Space
Man bija diezgan liels pārsteigums, jo gandrīz uz visu, ko izstrādā EA studijas, skatos..nē pareizāk teikt būtu- neskatos vispār. Bet šai spēlei ir skaista grafika, laba skaņa un foršs geimplejs- šaušana ir laba, varoņa neveiklās kustības ir reālistiskas, oriģināls interfeiss. Nu jā, un vēl taču tā locekļu atšaušana! Bet nu staigāšana no vienas kuģa puses uz otru un visa pēc kārtas remontēšana jau pirmajā spēles puse man smagi apnika.

8. Mass Effect(PC)
Uz PC iznāca tikai šogad, tāpēc tā kārtīgi tikai tagad dabūju apskatīt šo spēli. Top'ā atrodas labo dialogu dēļ. Nu un tāpēc, ka esmu gīks, kam patīk RPG un action. Un šeit ir abi! Kas man nepatika- pilsētas ar 20 iedzīvotājiem tajās un nesaistošs sižets. Pārējais kicks ass.

7. Fallout 3
Atšķirībā no daudziem man vairāk vai mazāk patika cīņas sistēma. Forši side-kvesti, stilīgais Three-Dog radio un visa post- apokaliptiskā pasaule izskatās...post-apokaliptiska. Daudz un dažādi noslēpumi, ko atklāt. Nu jā, un humors.

6. God of War: Chains of Olympus
Gaidīju un sagaidīju no šīs spēles visu, ko gribēju. Gan lielus monstrus, gan gaļas gabalu pūļus bija patīkami dauzīt. Bija 2 trūkumi- spēles īsums un tas, ka es vismaz 5 reizes, aktīvi dauzot pa pogām, pamanījos izslēgt savu PSP. xD

5. Devil May Cry 4
Citi sūdzējās par sieru. Nu i, es mīlu sieru!

4. Patapon
PON-PON-PATAPON. Man tas bija jāuzraksta. Spēle tik augstu tādēļ, ka beidzot kautkas svaigs un interesants. Visas melodijas superlipīgas- spaidu pogas un kratu galvu līdzi. Pie tam vēl pamanījušies iestrādāt stratēģijas elementus. Vienīgi man bija mazliet par grūtu un vēl joprojām neesmu vienam bosam garām ticis. ;D

3. Grand Theft Auto 4
Labi, ko te daudz stāstīt, tāpat visi zina- dzīva pilsēta, lieliska atmosfēra un dialogi. Un stilīgākais spēles varonis, kāds redzēts. Piedosim to, ka mazliet urla. + beidzot ar moci jābrauc uzmanīgi, jo tiešām var arī, ja ne muguru salauzt, tad stipri sasisties gan. Kāpēc nav pirmā vieta- es laikam esmu vienīgais, kurš tā uzskata, bet Niko un viss action kopumā liekas ļoti neveikls un maniem pirkstiem nepaklausīgs.

2. Crisis Core: Final Fantasy VII
Otrā vieta tādēļ, ka esmu nožēlojams Sqaure Enix fanbojs. Bet vispār- superīgas filmiņas, labas cutscenes un manai sirdij tīkams sižets. Spēles beigas vispār bija nenormāli emocionālas. Vienīgais, kas sūkā, ir levelošanas sistēma.

1. Metal Gear Solid 4
Faktiski, viss šitais sācies nevis 1998., bet gan 1988. gadā ar Metal gear. Un Kodžimam tiešām izdevies visu sasiet kopā. Un, manis pēc, cut-scēnas varēja būt arī garākas. :D
Bet nu jā- Vecais Sneiks visu padarījis godam, lai viņam jaukas atlikušās dzīves dienas.

Labākais spēles stāsts: Metal Gear Solid 4 (tuvākais konkurents- Crisis Core)
Labākā mūzika spēlē: Metal Gear Solid 4 (konkurenti: GTA 4, Audiosurf, Patapon)
Labākais spēles varonis: Old Snake (konkurenti: Niko Bellic, Brucie Kibbutz (GTA4))
Gada pozitīvais pārsteigums: Audiosurf (konkurents: Patapon)
Lielākā gada vilšanās: Call of Duty: World at War

Piepz
 
Posts: 213
Joined: Jan 22nd, '08, 12:06
Location: Rīga, Latvija

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby Piepz » Jan 4th, '09, 22:15

10. Assassin's Creed (PC)
Vienkāršs un labs. Neapnika lēkāt pa Jeruzalemes jumtiem over and over again.

9. Patapon (PSP)
Best PSP geims. Period.

8. Castle Crashers (X360)
Super stils, super gameplay, super co-op.

7. C&C: Red Alert 3 (PC)
Esmu C&C fans, it īpaši RA sērijas. Klasisks Red Alert ar awesome cut-scenes.

6. Super Smash Bros. Brawl (Wii)
Patika man Smash Bros. Melee uz GameCube. Šis ir tāds pats, tikai labāks.

5. Wario Land: Shake Dimension (Wii)
Kā dabūju, tā spēlēju katru brīvu brīdi līdz izgāju. Klasisks, oldschoolīgs 2D gameplay, kurā labi ieintegrētas Wiimote gyro iespējas.

4. Grand Theft Auto 4 (X360)
GTA kā GTA, labāks par GTA3, daudz mazāk iespēju kā GTA: San Andreas, bet Rockstar ir centušies un var redzēt, ka šis ir new gen GTA. Nākamās daļas noteikti būs labākas.


Pirmais spārdīja. Otrais spārda vēl vairāk ar vairāk gaļas un zāģa priekiem.


MGS ir vieni no labākajiem story ever made. Šī daļa savelk visus galus kopā. Vienkārši superīgs experience overall.


Fable 1 bija mana Nr.1 spēle uz Xbox 1. Fable 2 ir tāds pats tikai daudz, daudz labāks. Nav divu domu - mans top geims uz doto brīdi.



Labākā spēles grafika: Gears of War 2 (X360)
Labākais stāsts: Metal Gear Solid 4 (PS3)
Labākā mūzika spēlē: GTA4 (X360, PS3)
Labākais spēles varonis: Old Snake (PS3)
Gada pozitīvākais pārsteigums: Fable 2 (X360)
Gada labākais pirkums: Fable 2 (X360) (Nopirkt šādu geimu, pilnīgi jaunu par 19.98 mārciņām, ir zagšana :))

PSN - Piepz

User avatar
Junago
 
Posts: 144
Joined: Feb 25th, '08, 20:58
Location: Afrika

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby Junago » Jan 5th, '09, 15:35

10. Castle Crashers
Bija jautri spēlēt šo spēli

9. Gran Turismo 5 Prologue
Mašīnas izskatās lieliski, bet savādāk, kaut kā ne īpaši patika.

8. Burnout Paradise
Kad negribas braukt pēc noteikumiem, bet vienkārši gribas ātri braukt un smuki sadauzīt māšīnas.

7. N+
Skrien, lec, vāc monētas, atver durvis un tiec nākamajā līmenī.

6. Midnight Club: Los Angeles
Losandželosa, kruti un ne tik kruti vāģi, ātrums un laba mūzika. Mīnuss pārāk labs AI.

5. Unreal Tournament 3
Deathmatchhhhhhhh

4. Call of Duty: World at War
Pagaidām esmu spēlējis tikai betu, sākumā likās, ka baigais meh, bet tad tika pievienots hardcore un spēle kļuva daudz labāka. COD:MW jaunā izskatā.

3. Geometry Wars: Retro Evolved 2
Very addictive

2. Grand Theft Auto IV
Labs story, labs soundtrack, milzīga pilsēta, Niko Bellic ....

1. Gears of War 2
Kā man patīk zāģēt, kā man patīk šaut :twisted: . Lieliska grafika, nebeidzamā cīņa starp Gears un lokustiem un samērā ciešams multi player salīdzinājumā ar GOW 1.

Labākā spēles Grafika:Gears of War 2
Labākais stāsts:Grand Theft Auto IV
Labākā mūzika spēlē: Midnight Club: Los Angeles
Labākais spēles varonis: Niko Bellic
Last edited by Junago on Jan 11th, '09, 15:15, edited 1 time in total.

User avatar
karlik
 
Posts: 174
Joined: Jan 22nd, '08, 22:45
Location: Karlsruhe, Vācija

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby karlik » Jan 10th, '09, 21:49

Nu tad saņēmos un apkopoju.
Patiesi ražens pagājušais gads bijis un lai cik mēs subjektīvi taisītu savus topus, tomēr, uz dalībnieku skaitu, vairāk vai mazāk "pareizās" spēles iefiltrējas starp desmit labākajām 2008. gadā.

1. Grand Theft Auto 4 (PS3, X360, PC)
karlik: 6
agressor: 9
hirins: 1
Siegfried: 7
kaarliitys: 8
HellDude: 10
ActionMan: 10
Tramvajs: 8
Piepz: 6
Junago: 9

=74 punkti

2. Metal Gear Solid 4 (PS3)
karlik: 9
agressor: 6
Fxp: 10
Jumanji: 2
Siegfried: 10
ActionMan: 9
Tramvajs: 10
Piepz: 9

=65 punkti

3. Gears of War 2 (X360)
karlik: 8
agressor: 10
hirins: 10
Piepz: 8
Junago: 10

=46 punkti

4. Fallout 3 (PS3, X360, PC)
Fxp: 2
Skiminoks: 10
Siegfried: 8
ActionMan: 7
Tramvajs: 4

=31 punkti

5. Patapon (PSP)
Skiminoks: 9
Jumanji: 10
kaarliitys: 2
Tramvajs: 7
Piepz: 2

=30 punkti

6. Dead Space (PS3, X360, PC)
karlik: 10
agressor: 7
Siegfried: 9
Tramvajs: 2

=28 punkti

7. Valkyria Chronicles (PS3)
Fxp: 9
Jumanji: 9
ActionMan: 8

=26 punkti

7. Call of Duty: World at War (PC, PS3, X360)
agressor: 8
hirins: 2
HellDude: 9
Junago: 7

=26 punkti

8. God of War: Chains of Olympus (PSP)

Jumanji: 8
Siegfried: 2
kaarliitys: 10
Tramvajs: 5

=25 punkti

9. Fable 2 (X360)
Skiminoks: 3
hirins: 9
Piepz: 10

=22 punkti


10. Mirror’s Edge (X360, PS3, PC)
karlik: 4
hirins: 7
kaarliitys: 7

=18 punkti



Spēles, kas (diemžēl vai paldies dievam) netika topā:

Crisis Core: Final Fantasy VII (PSP)
=16 punkti

Braid (XBLA)
=15 punkti

Command & Conquer: Red Alert 3 (PC, X360)
=15 punkti

Castle Crashers (XBLA)
=14 punkti

Wii Fit
=13 punkti

Gran Turismo 5 Prologue (PS3)
=13 punkti

Lost Odyssey (X360)
=13 punkti

Devil May Cry 4 (PC, PS3, X360)
=12 punkti

Rock Band (X360,PS3,Wii, PS2)
=11 puntki

Sid Meier’s Civilization: Revolution (DS, PS3, XBOX360)
=9 punkti

Burnout Paradise (PS3, X360)
=9 punkti

Army of Two (PS3, X360)
=8 punkti

Geometry Wars: Retro Evolved 2
=8 punkti

Saint’s Row 2 (PC, X360)
=8 punkti

Assasin’s Creed (PC)
=8 punkti

Zack & Wiki: Quest for Barbaros’ Treasure (Wii)
=7 punkti

Bully: Scholarship Edition (X360)
=7 punkti

Tiger Woods PGA Tour 09 (PC, PS3, X360)
=7 punkti

Silent Hill: Origins (PSP)
=7 punkti

Wario Land: Shake Dimension (Wii)
=6 punkti

King’s Bounty: The Legend (PC)
=6 punkti

Last Remnant (X360)
=6 punkti

Little Big Planet (PS3)
=6 punkti

Professor Layton and the Curious Village (DS)
=5 punkti

Super Smash Bros. Brawl (Wii)
=5 punkti

Midnight Club: Los Angeles
=5 punkti

Lego: Indiana Jones & Batman (PC, PSP, PS3, X360)
=4 un 5 punkti

Star Wars: The Force Unleashed (PS3, X360)
=5 punkti

TrackMania United Forever (PC)
=4 punkti

Yakuza 2 (PS2)
=4 punkti

N+ (DS, PSP, XBLA)
=4 punkti

PixelJnk Monsters (PS3)
=4 punkti

Left 4 Dead (PC, X360)
=4 punkti

Age of Booty (XBLA, PSN)
=4 punkti

Silent Hill: Homecoming (PS3, X360)
=4 punkti

Prince of Persia (PC, PS3, X360)
=4 punkti

Bourne Conspiracy (X360)
=4 punkti

Mass Effect (PC)
=3 punkti

Tom Clancy’s EndWar (PSP, PS3, X360)
=3 punkti

Dragon Quest IV (DS)
=3 punkti

Mercenaries 2: World in Flames (X360)
=3 punkti

Bubble (iPhone)
=3 punkti

Beijing 2008: The Official Video Game of the Olympic Games (PC, PS3, X360)
=3 punkti

NHL 09 (PS3, X360, Wii)
=2 punkti

Need For Speed: Undercover (PS3, X360)
=2 punkti

Far Cry 2 (PC, PS3, X360)
=1 punkts

No More Heroes (Wii)
=1 punkts
Pro Evolution Soccer 2009 (PC, PS3, X360)
=1 punkts

Sins of a Solar Empire (PC)
=1 punkts

Echochrome (PSP, PS3)
=1 punkts


-----------------------------------------------------------------------------------------


Kas mani personīgi pārsteidza ir, ka veselas 2 PSP spēles ir topā un, pietam diezgan pārliecinoši.
Vēl, par speciālajām nominācijām, vairāki lika GTA4 kā lielāko vilšanos, kas galīgi neatspoguļojas topā, liek tikai brīnīties kas tika sagaidīts no tās spēles.

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby agressor » Jan 10th, '09, 21:52

Pataponu un Fallout 3 es neliktu (negaidīju) tik augstu, bet tops tieši tā kā vajag būt!
sincerely yours
agressor

User avatar
Tramvajs
 
Posts: 84
Joined: Mar 21st, '08, 13:40

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby Tramvajs » Jan 10th, '09, 22:20

Varbūt Patapon nav nekas mega-ūber kruts, bet kautkas jauns un kvalitatīvs gan. To arī videospēļu industrijai vajag- novatoriskas un oriģinālas spēles.:)

Tops diezgan normāls, vienīgi sākumā nedomāju, ka DMC4 būs tik zemu. :roll:

User avatar
karlik
 
Posts: 174
Joined: Jan 22nd, '08, 22:45
Location: Karlsruhe, Vācija

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby karlik » Jan 10th, '09, 22:32

Protams arī kruta, ka sarakstā ir arī iPhone spēle...

User avatar
agressor
 
Posts: 3114
Joined: Dec 16th, '07, 18:06
Location: rix

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby agressor » Jan 10th, '09, 22:42

sincerely yours
agressor

User avatar
ActionMan
 
Posts: 92
Joined: Jan 26th, '08, 16:50

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby ActionMan » Jan 11th, '09, 11:14

Vēl derētu sagrupēt pēc pieminējumiem, jo ir dažas spēles, kas 4 cilvēku ietekmē ir visai augstu topā un arī tādas, kuras sarakstos iekļāva gandrīz visi, bet necik augstu nav gala rezultātā. Tas drīzāk būtu - spēlētāko Top10.

User avatar
ActionMan
 
Posts: 92
Joined: Jan 26th, '08, 16:50

Re: 2008. gada Top 10 labākās videospēles.

Postby ActionMan » Jan 11th, '09, 11:22

Papildus Top10 statistika:

PS3: 7 spēles (2 exclusive)
360: 7 spēles (2 exclusive)
Wii: 0 spēles
PC: 5 spēles
PSP: 2 spēles


Return to Gaming offtopic

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests

cron