10speles.lv

Ar geimingu saistīts offtopic. Pārējās platformas. Emulācija. Tev ir Mac, PC vai paštaisīta konsole?
User avatar
scoux
 
Posts: 523
Joined: Apr 7th, '08, 11:48

10speles.lv

Postby scoux » Nov 21st, '11, 19:34

Gribēju pateikties un tai pašā laikā rekomendēt vienu mūsu pašu čaļu entuziastu veidojumu ar nosaukumu 10speles.lv. Cenas, ja salīdzina ar Latvijas tirgu, ir zemākas, ar uk ir +/- tas pats (ieskaitot delivery). Cik noprotu, pati firma ir reģistrēta pie angļiem, bet tas lietas būtību nemaina, vēl jo vairāk, ka pats tikko samaksāju un saņēmu preci par tādu vērtību, kāda ir norādīta viņu mājas lapā (es ceru, ka tas ir visām precēm). Visu cieņu viņiem un lai veicās iekarot spēlētāju sirdis :)

btw, baigi jau nu negribu, lai izskatās kā reklāma, bet gan rekomendācija, lai brīžos, kad kaut ko vajag diezgan ātri (1-2 dienas), tad var griezties pēc palīdzības.
Nemuldi.

Image

rododanders
 
Posts: 41
Joined: Oct 30th, '09, 09:56

Re: 10speles.lv

Postby rododanders » Nov 23rd, '11, 10:08

ja cenas būs +- game.co.uk līmenī un varēs ar latiem zobos aiziet un paņemt 1 dienas laikā(!) jaunu spēli, iespējams ... kļūšu par klientu kādā brīdī
no ārzemēm ir jāgaida vismaz nedēļa lai tiktu pie spēles, bet redzot cenu starpību starp, piemēram, elkor un game.co.uk, >nedēļa liekas štrunts :)
šis projektiņš varētu ar aiziet un kļūt interesants jo var ļaus pie spēles negaidot nedēļām un nedomājot vai atnāk geims vai pazudīs pa ceļam kau tkur
ceu ka piedāvās iespēju ne tikai pa pastu sūtīt, bet ar piebraukt un uz vietas savākt


Return to Gaming offtopic

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron