NES, SNES un GEN emulēšana

Wii, PS2, Xbox, Gamecube, PSX, N64, Sega, SNES, NES, Atari, Pong un tavas vecmammas pirmā konsole.
Disfigurator

NES, SNES un GEN emulēšana

Postby Disfigurator » Nov 30th, '09, 14:58

Kāds gadījumā nav mēģinājis paniekoties ar aizgājušo dekāžu grāvēju kustināšanu datorā ar PlayStation pulšu palīdzību? Protams, ka nav, lol - XBox te visiem...

Enīvej - Ja nu tomēr kāds var sniegt kādu vārdu par šādu produktu kvalitāti:
1) Super Joy Box 5 Pro (~16Ls)

2) SONY Playstation 2 PS2 to USB Joypad Joystick Convertor
http://www.1topstore.com/product_info.p ... cts_id=532 (2,26Ls)

3) PS3 pults piehakošana
http://news.filefront.com/how-to-use-a- ... r-on-a-pc/

Runājot par otru variantu - to iegādājos šodien zemās cenas dēļ + PS2 pultis jau man ir. Saņemšu un tad varēšu pastāstīt.
Protams, šādi pievienotu periferāli var lietot ne tikai emulatoros, bet arī visās citās PC spēlēs, kur var piemest geimpadu.

Ja nu kāds nezināja - šāda pat opcija (console controler to PC) pastāv ar Xbox pultīm.
----------------------------------------------------------------------
Image

MoDo

Re: NES, SNES un GEN emulēšana

Postby MoDo » Nov 30th, '09, 15:07

Esmu mēģinājis, pārejas strādā. XBOX 360 pultīm gan to nevajag, jo bezvadu uztvērējs ir bezjēgā dārgs, bet ar vadu ir USB konektors un uz Windows rukā tāpat.
Modus Operandi | GMail, GTalk, Skype: martins.osis | MoDo.lv | PlayFire, pārējie linki un kontaktinfo

Image Image

karlik

Postby karlik » Dec 3rd, '09, 15:54

Disfigurator wrote:Kāds gadījumā nav mēģinājis paniekoties ar aizgājušo dekāžu grāvēju kustināšanu datorā ar PlayStation pulšu palīdzību? Protams, ka nav, lol - XBox te visiem...

Man prieks, ka tu pieņem spriedumus nezinot sūdu par šo komūnu.

scoux

Postby scoux » Dec 3rd, '09, 16:27

karlik wrote:Man prieks, ka tu pieņem spriedumus nezinot sūdu par šo komūnu.

Karlik pateica visu manā vietā.. +1
Nemuldi.

Image

Disfigurator

Postby Disfigurator » Dec 3rd, '09, 17:23

Nu gan piepisās ironijai (turklāt tīri piepišanās pēc, jo te nekas netiek minēts no jums abiem par tēmu) - tas pat vairs nav ironiski, bet gan, hmm, pārāk aplami - tik aplami, ka ārpus Sapiens.

Bet katram jokam ir savs pamats, lai runā statistika uz šī gada 28. maiju:
viewtopic.php?f=15&t=1376#p10477
Image

Blackbird

Postby Blackbird » Dec 3rd, '09, 18:24

karlik

Postby karlik » Dec 4th, '09, 02:55

Disfigurator wrote:Nu gan piepisās ironijai (turklāt tīri piepišanās pēc, jo te nekas netiek minēts no jums abiem par tēmu) - tas pat vairs nav ironiski, bet gan, hmm, pārāk aplami - tik aplami, ka ārpus Sapiens.

Bet katram jokam ir savs pamats, lai runā statistika uz šī gada 28. maiju:
http://www.revolution.lv/viewtopic.php? ... 376#p10477

Šī komūna pastāv jau vairāk kā 7 gadus un mēs nodarbojamies scēnā vēl ilgāk. Šī konkrētā tēma nupatās jau ir tikpat aktuāla kā tās platformas, kuras tiek emulētas.
Laikam vienmēr būs kaut kādi jaunpienācēji, kas atnāks un sāks stāstīt veselam baram cilvēku, kas ir sūds. Apnikuši jūs man esiet.
Tā kā paturi savus jociņus un statistikas pie sevis plz.

Disfigurator

Postby Disfigurator » Dec 4th, '09, 10:26

lol? Par aktuālo videospēlēs varat stāstīt pirātiem un bārbijām, kuru tendences ir par vecām saukt pagājušās nedēļas spēles. Es tomēr pieturēšos pie vienīgā videospēles labuma noteicēja: kvalitātes, kas ir jēdziens, kas stiepjas ārpus laika.

Es te, gaužām vienkārši paprasu par to, vai vēl kāds ar šo neņemas (ar domu par labāko variantu no minētajiem), paironizējot par r.lv būtību (well, ~9mēn te virtuāli tusējos un lasīt māku: "(...) since 2002", skaitīt ar un vēsturi ar izlasīju ~pagājušajā mēnesī, tāka nevar gluži teikt, ka neko necērtu no jūsu noslēgtās komūnas).

Nevis es čīkstu, Blackbird, bet gan jūs uzvedaties gluži vienkārši aiz, labākajā gadījumā, pārpratuma.

Ja kādu tik ļoti mulsina piezīme:
Ja nu kāds nezināja - šāda pat opcija (console controler to PC) pastāv ar Xbox pultīm.
, tici man, nezina un ļoti daudzi nezina un tas, ka es šādu teikumu ierakstu šajā r.lv komūnas lapā, nebūt nenozīmē, ka tas ir kāda veida pārmetums/idiotisms pret r.lv, bet gan vienkārša infa, kas ielikta, pamatojoties uz to, ka šis ir interneta resurss - atvērts un pieejams jebkuram, kas māk lietot Google.

Turklāt mani par "zaļo" sauc kāds, kuram ~2x mazāk izveidoto postu. Nē, nesaku, ka postu skaits ko izsaka, bet tāpat neko neizsaka arī tas, vai esmu, vai neesmu bijis uz kādu r.lv pasākumu. Tas nemaina lietas būtību - diskutēšanu par emulēšanas tēmu.
Image

karlik

Postby karlik » Dec 4th, '09, 12:43

Diskutē par tēmu, paturi komentārus kā :
Protams, ka nav, lol - XBox te visiem...
pie sevis, izklausās smieklīgi no pieaugušiem cilvēkiem.

Man personīgi nav vairs šausmīgi aktuāla tēma par emulēšanu, geimoju visu pēc kārtas laikam ejot un cik nu esmu varējis tik esmu izsmēlis sev katru platformu cik vēlējos. Ap 2000. sākumiem vilkām N64 romus no http un rarojām vaļā ar pašizdomātām parolēm. Tāpat sūtijām konvertorus no internetiem (r.i.p Lik-Sang) un baigi ņēmāmies, vēlāk jau emulējot uz PSP utt. Bet nu laiks iet un, kā jau teicu, personīgi izsmēlu visu un izgeimoju visu un ja ir kaut kas vēl palicis, joprojām labprāt uzmetu ScummVM uz iphone un paspēlēju pa ceļam Full Throttle.

P.S. LOL par postu count :D

Disfigurator

Postby Disfigurator » Dec 4th, '09, 14:36

Vakar atminējos, ka nepiedodami biju izmetis no apziņas arkāžu emulēšanu - tad nu kak raz savilkos MameUI32, visus biosus, papildfailus un, protams, interesējošos romus. Būs tik ļoti patīkami n-to reizi vakarā atriebties, teiksim, Violent Storm par ~vidusskolas laikā nolaupīto pusdiennaudu :D

P.S.
Diskutē par tēmu, paturi komentārus (...) pie sevis, izklausās smieklīgi no pieaugušiem cilvēkiem.

Tiešām ir tik lielas problēmas ar ironijas uztveri/saprašanu?
Image

Return to Iepriekšējā paaudze un retro